baş ağrısı, yorgunluk vs.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Academy tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    öncelikle merhaba. definisyonda olduğum dönem boyunca (1 ay) aslında tam definisyon değil de bulkingime göre az carb alıyorum (3 gr kilo başı) (boy 1.90) antrenman öncesi 2 ölcek bsn nox plode antrenman sonrası kreatin glutamin protein alıyorum. antrenmanlarım fazla yoğun oluyor ve ağır çalışıyorum süperset halinde. antrenman sonrası ya karın ya da 15 dakikalık kardiyo...şöyle bir sorun oluştu 1.5 haftadır , antrenman sırasında başım ağırıyor antrenman sonrasında ağrı devam ediyor ve eve geldiğimde hastaymışcasına bir yorgunluk çöküyor. uyuyup uyanınca çok dinç oluyorum iyi hissediyorum antrenman yapınca yine aynısı oluyor. bu konuda tecrübesi olan var mı aceba ? beslenmem hakkında sorun yok her şey tam kararında.

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Yeterince dinlenmiyor olabilirsiniz

3. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    sanırım bence de öyle her gün süper set çift bölge çalışıyorum sadece pazar günleri off

4. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Yorgunluk, doğru nefes alıs verisi, su tüketimi. Bunlar etken olabilir bir de bunlara dikkat edin bir süre bakalım ise yarayacak mi:)

Sayfayı Paylaş