Bağ Esnemesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Pergamum43 tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Eklem vb için ek bir destek ürünü alıyormusunuz?

Anketin kapanma tarihi 19 Mayıs 2014.
  1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar 3 hafta önce incle bench press te hareketim bittikten sonra dambılları indirirken sag bileğimde bir ağrı oluştu ve ardından 2,5 kg kaldırma kalktımda bileğim çok kötü acıdını farkettim doktora gittim en az 1,5 ay dinlendirmem gerektini sağ el bileği bileğin triquatra yan bağ dokusu esnemesi olduğu söyledi ; ( bileğin sivri olan kısmı) bu animal flex kullanmamın faydası olurmu ne öneririsiniz? Şuanda sağ el bileği ateli takıyorum ağrısı yok ama 5kg fazla bişi kaldırmaya kalktmda bileğimde hemen ağrı oluyor bundan ötürür antrenmanda yapmıyorum... :(
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2014 ---
    Birde bu animal flex işe yaramaz ise ne işe yarayabilir nasıl beslenmeliyiym yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme: 19 Nisan 2014
  2. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Bide animal flex yerine kullan diyebileceğiiniz bir ürün varsa onuda belirtirseniz şimdikten teşekkürler :)

3. chestbrah

chestbrah Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    dostum benimde bileğim ağrıyodu kas gevşeltici haplar ile 1 günlük ağrı kesiliyodu bende iğnesini vurdurdum 1 hafta spor yaptım hep.sonra tabak tutamaz oldum.keşke daha fazla zorlayıp koparsaydım.2 yıl geçti elime dumbell alıp 2 set curl yapsam ağrıyo.mr çektirdim gerilme çıktı.biz bişi yapamayız dediler dinlenerek geçer dediler.2 yıl dinlendirdim geçmedi geçiceğini düşünmüyorum.tek çare deca herhalde vucudun kendini hızlı yenilemesi için özellikle tendonların.piskolojimi bozdu bu bileklerim :((

Pergamum43 bunu beğendi.
  4. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ultimate in glucosamie+chondroıtın+msm kullanmaya başladım dün her bir porsiyonda1500mg glucosamine +1200mg chond+1200mg msm var araştırtırdım kıkırdak sıvısını artırıp bağ dokuya yardımcı oluyormuş; (msm) bağ dokuya etken olan buymuş bakalım ne işe yarıar da bu deca hakkında pek bir bilgim internete baktım bu testeron kullananların koruyucu için kullandığı gibi bir takım yazılar gördüm senin bilgin varmı bu deca hakkında? :(

5. chestbrah

chestbrah Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Deca tendon yenilenmesini hizlandirip tendon guclendiriyo. Ama bazi yazilarda tendon agrilarini maskeleyebilir diyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş