B-Fit mi Fitness salonları mı ??

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve eifceee tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eifceee

eifceee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Merhaba , aranıza henüz katıldım :)
    Şubat ayında uzman bir diyetisyen ile görüsmeye baslayarak 25 kilo verdim. Haftada iki kez gidiyorum ve 10 gunde bir beslenme listemi degistiriyor.Düzenli olarak yürüyüş eger yürüyüş yapmazsam leslie 5 mil yapıyorum her onun dışında yeni yeni zumbaya merak saldım. Size danışmak istedigim sey ise b fit mi fitness salonu mu tercih etmeliym? Daha vermem gereken cok kilo var. Bir disiplin kazanmak acisindan bir yere kayıt olup düzene girmem gerekiyor. Nasıl olacak bu isler :) bir de beslenme konusumda altın degerinde önerilerinize ihtiyacım var :)

2. eunlee

eunlee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bi ara b-fite gidiyordum. Sana şunu söyleyeyim sporun seni yorması, terletmesi lazım. B-fitte bu olmuyor. Tempolu bişey tabiki, fakat süreler çok kısa olduğu için ne yaptığını şaşırıyor vücut. İşkencede başka bişeye yaramıyor. 1 ayda 1 kilo bile verdirmiyor.
    Başka yerlerdeki yorumları okuduğumda herkesin kilo vermek için gittiğini fakat veremediğini, oradakilerede bunu belirttiklerinde "b-fit kilo verdirmez,inceltir" cevabını aldıklarını okudum. 1. haftamda bıraktım. Fitness daha daha etkili diye düşünüyorum.

3. Noralisa

Noralisa Üye

Beğenileri:
    811
    Ödül Puanları:
    103
    B-fit'e 2 ay gitmiştim, 1,5 kg almıştım.
    Fitnes salona gidin.

Sayfayı Paylaş