1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Azimmi yoksa felaketmi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Connesary tarafından 10 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba 17 yaşındayım ve geçen yaza girmeden önce tartıya bi çıktım bi baktımki 125 kiloyum o an şok oldum o yaz ölümüne bir diyet ve sporla 85 kiloya indim şu anda hala aynı kilodayım ama hızlı kilo vermenin sonucu olarak ödülümü aldım ve derim pert oldu sarkıklar çatlaklar kime sorduysam bodye başla içini doldur dedi bende bide ygs zamanı zamanım yok eve tek alabildiğim 50kglık dumbel seti şu anki vücudumun hali büyük ihtimal sağ göğsümde jinekomasti var ve derim düzelmicek derecede sarktı sizce yaşım daha tam büyümeden ameliyatmı olmalıyım Resim 002.jpg

Resim 003.jpg

Resim 004.jpg

Resim 005.jpg

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gzl zayıflamıssın tabı devam zayıflamaya deri sakrması hızlı kılo verınce oluyor
    ama 125 dan 8 5e ınınce sarkma olması normal gelıyor bana bendce doktora gorunun o gerekenı soyler ayrıca body yapmanız gerekıyor vucut zayıfladı sımdı şekle sokman gerek

Connesary bunu beğendi.
  3. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evde yapılan body yaramazmı ama düzgün düzenli bir şekilde bu 2 adet dumbel programı Flexor hocanın vermiş olduğu bide 85 kiloya sadece o yaz inmiştim 3 ayda o yüzden aşırı sarkma oldu

4. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    bu normal duruşunuz mu kendinizi kastınız mı?

5. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1. Ve 2. Fotoğrafta kasmışım ama 3 4 normal duruşum

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde gelısırsın ama fazla gelısmen zor ıstedıgın gıbı olaman zor bende evde basladım spora o kadar evde yapmıstım salona gıttık ve dedımkı bugune kadar boşa zaman harcamısım salonda hocalar yardımcı olur mesala bench press yaparken yardım ederler agırlıkları ıstedıgın kadar artırırsın bırcok hareket yapabılırsın hemde program cıkarır hocalar sana hemde daha eglencelı olur evde ınsanın hevesı az oluyor

7. Spunkie

Spunkie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence düzenli şekilde protein alarak mesela gunde 180 gr protein 300 gram karbonhıdrat 20 gram yağ alarak 10 kg daha yağ kutlesı olarak kaybedersen vücudun istediğin şekli alır tabi bu esnada kardıyoyu bırakmayacaksın hafif ağırlık calısırsan daha hoş olur ayrıca jinekomasti falan da yok sende kuruntu yapıyorsun bence sen bu dönemden sonra yağ yakmaya bakıcaksın sadece

8. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben şimdi gaza geldim haftaya yazılcam salona ama en merak ettiğim konu bu sarkmalar geçermi çünkü aşırı fazla bildiğiniz krem felan varmı

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sarkma ıcın bence doktora gorun en saglıklı cevabı o verır

10. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    resimlerde gördüğüm kadarı ile öyle abartılacak bir sarkma yok . sadece vucutta yağın en son eriyen ve giden bölümleri kalmış . ( kendimden biliyorum ) ben de 96 kilodan 68 e bir yolculuk yapmıştım ve ilk başlarda aynı görünüm ben de de vardı . benim de sana tavsiyem v.g ye düzenli bir şekilde başlaman olacak . ancak bence öncelikli olarak kardiyo ve yağ yakımına ağırlık ver . çünkü görünen o ki hala fazla kiloların var.bunları da attıktan sonra v.g ye başlarsın.
    jinokomasti den şüphelenmen bence yersiz . o kadar kiloyo çabuk bir şekilde verirsen bu görünüm geçici bir süre için normal.

tekrar söylüyorum sarkma diye bahsettiğin yerler için endişelenme .gördüğüm kadarı ile onlar sarkma değil yağ tabakası.

11. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    hani nerde jinekomasti?
    google a bi yaz görsellerde ara bakalım
    sonra otur sükret haline hızlı kilo alıp vermişsin tabiiki sarkmalar deformasyon olacak
    sıkılastır kasoranını arttır tabiiki düzelcek

12. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Meme bölgesine bakıldığınmda pek jinekomasti gibi durmuyor. Olsa da çok kafaya takılmazsa bir problem değildir. Deri sarkması konusundaysa mide bölgesine bakıldığında hissediliyor da bir ameliyatı gerektirecek kadar görünmüyor. Yine de şunu hatırlatmak gerekir ki bir senede 40 kg vermek çok bilinçli bir davranış değil, ayda en fazla 2 kg ile sınırlı tutulmasında fayda var.

13. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tüm yorumlar için teşekkür ederim yani iş elinde sonunda salona bağlanıyo başka uçarı kaçarı yok :)

14. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yahu resmlerı görmeden okuyunca yazını neyle karsılasıcam dedm acaba okdr buyutmusunkı :) vücudunda abartılcak bişey yok salona yazıl orda bilgili hoca varsa ne ala ki %95 bilgisizdir ya herkese aynı programı yazıodur :D yada vs. vs. o yüzden bu forumun altını üstüne getir bilgili hocaların arkadaşların tavsiyelerine göre hareket et 6 ay snra kendini tanıyamıycak kdr şekile sokarsın vücudunu :)

15. Connesary

Connesary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün salona kayıt oldum hoca belli bi program çıkarmadı salonda 2 3 tane alet hatiç her çeşit aleti kulandım hareketlerin isimlerini yaırn öğrenip tek tek yazıcam yorumlarsanız sevirinirim :)

16. grenland

grenland Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nasıl zayıflıyorsunuz :// Ben uzun zamandır diyet yapıyorum ama hep yarım kalıyor. Sporda aynen öyle.

17. kizil_anka

kizil_anka Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Başlıktaki gibi azimle çalışman lazım. İnanman lazım. Bir amacının olması lazım. O zaman 20 kg vız gelir, kafana takmazsın, cardio ve diyet yetmez yani bir de sabır lazım.

Sayfayı Paylaş