Ayni Anda Kullanim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cagatay tarafından 10 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaslar..ben sımdı ultımate amıno 1500 aldım..antremandan 40 dakka once 2 hemen sonra 2 alıcam..bıde antremandan cıktıktan sonra yarım saat sonra proteın tozu alcam sızde bu proteın tozunu alıyorum ya ondan 30 dakka once aldıgım amıno1500 un bı zararı olurmu yoksa aksıne faydasımı olur?

2. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    antreman sonrasi aldigin aminonun bi zarari olmaz ama ,whey de aliosan bence gerek yok ama antremanın bitmesine yakin ya da yarisinda alabilirsin..ama bence sabah kalkınca ve antremandan yarım saat once aminoasit(4,4),antremandan hemen sonrada whey protein ve 40-100 gr arasi basit karbonhidrat alman daha faydali olur ..

3. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    2 tane amıno asıt tabletı kullanmak hıc bır fayda getırmez!!!
    antrenman oncesı 1500 mg ıse eger,en azından 6 tablet kullanmalısın.4 yada 6 tablette gece yatarken alıcaksın.antrenman sonrası whey proteın alırsın

4. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    amıno1500

ben zaten sabah 8:30 da anteremana baslıyorum.normalde kullanımı sabah 4 anteraman oncesı 4 sonrası 4....ee ben gunde 8 tane alabılıyom cunku sbah dıye bişii olmuyo.sadece antreman oncesı ve sonrası sızce tabletımı cogaltayımmı?6 felan yapayımmı

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    1500 mg ise arnoldjr dediği gibi 6 adet alabilirsin ama sabah kalkınca 6 eğer idmana sabah giriyorsan idmandan önce al o zaman sende ve idmandan sora protein ile karbonhidrat ve akşam yatarken 6 tablet amino

6. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    O kutu uzerinde yazan dozajlamaya bakma!

Cok guvenilir bir yabanci kaynakta okumustum.Amino Asit tabletlerinden fayda saglayabilmek icin gunde en az 15 ile 20 gr arasi kullanmalisin diyordu!!!

Sayfayı Paylaş