Arnold Schwarzenegger

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mustafa088 tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    YAŞIM 18 Beyler acayip derecede arnold hayraniyim bu spora başlamamın sebebi arnold sayesindedir ve kendisine de çok teşekkür ederim. Ama şöyle birşey varki kime arnold dan söz etsem iyrenç vücudu tiksindirici diyorlar sende zamanla iyrenç bir hal alıyorsun vücudunla diye yorum yapıyorlar çevremdekiler göğüslerin iyrenç kadın göğsü gibi olmuş türlü türlü yorumlar yapıyorlar aldırmıyorum ama nerden geliyor bu insanların bu spora karşı kötü tepkisi insanlarımız okdr çok cahil ki ailem bile boyun uzamadı diye ters tepki veriyorlar çevremdeki herkez beni bu spordan soğutmak için uraşıyor nedir bu mesele anlayamadım sevdiğim kız bile bile bu vücut konusundan dolayı terk etti ama yılmadım çalışıyorum hala hiç bir kişide bu spordan yıldıramıyacak beni sizin düşünceleriniz nedir bu konu hakkında piskolojik olarak kendimi garip hissetmeme sebeb oldular.:(

2. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bu konuyu başka bir yerde tartışmıştık zaten bana göre kızlarda bir zevk problemi olduğu için kaslı vücutlardan hoşlanmıyorlar ama diğer arkadaşların yorumlarıda şu yöndeydi kızlar bu konuda yalan söylüyorlar çünkü onlara ulaşmaları çok zor kendilerinede yediremedikleri için böyle iğrenç falan gibi benzetmeler yapıyorlar
    kız arkadaşın seni kesinilik bu sporu yapıyorsun ve kas yapıyorsun gibi birşeyden terketmedi kesinlikle yüzde yüz eminim başka bir şey var ya senden sıkıldı ya başka birisi var ya ona karşı romantik değilsin yada artık bu iş gitmiyor nedenini tam bilemiyorum ama sorun senin bu sporu yapman değil o sadece ayrılmak için böyle birşeyi bahane etmiş o kadar
    bu arada arnold u iğrenç bulmakmı yaa sadece o lafları kimler söylüyorlarsa bıraksınlar bu işleri saçmalamasınlar adı üstünde adam dünya vücut güzeli şampiyonu oldu ne iğrenci yaa iğrenç olsaydı o yarışmanın adı dünya vücud iğrenci olurdu öyle yorumları fazla takma kafana önemli olan senin ne istediğin her zaman kendi bildiğini oku ve hepimiz biliyoruzki body çalışmak boydan kesmez o konudada rahat ol

3. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Çok saol dostum içimi rahatlattın

4. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Mustafa dostum sen o söylentilere bakma.Hepsi istemem yan cebime koy hesabı.Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.Madem öyle neden insanlar düzgün bir fizik için çaba harcıyolar.Ver bakalım onlara sağlam bir vücut yok derlermi.Kız arkadaşına gelince kıskançlıktan kaynaklanması muhtemel.Bende kız arkadaşımla aynı sorunu yaşıyorum iğrenç buluyor.Bende niye kıskanıyosun ozaman diyorum.Takma kafana antrenmanını yap güzel beslen dinlenmeye uyumaya extra vakit ayır.

5. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    dostlarım benim bu siteyi kurana çok teşekkür ederim bu site sayesinde kendimi buldum sizler olmasanız naparım inanın bilmiyorum hepiniz dostum kardeşim gibisiniz iyiki varsınız bu spor kendime olan güvenimi artırtı hayatta hep başarısız oldum tek başarılı olduğum şey bodybuıldıng vücudumda biraz gelişme görünce kendime güvenim nasıl artıyor şimdi yorumlarınıza çok teşekkür ederim iyiki de varsınz dostlarım

Bitli prens bunu beğendi.
  6. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada şimdi bu işin estetiği çıktı yani sende vücut falan birşey yok gidiyorsun doktora şöyle bana kaslı hacimli bir vücut yap diyorsun doktor sana bir ayar çekiyor üçgen oluyorsun tabi kaç milyon dolardır bu estetik ameliyatı bilemem kötü ve iğrenç birşey olsaydı insanlar böyle ameliyat yaparmıydı yaptırırmıydı

7. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    haklısn ama dostum ne olursa olsn estetik bile yaptırsan o yaptığın sporun kendi gelişimini gözlediğin sporun yerini asla almıyor alamaz

8. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Eyvallah mustafa saolasın.Bilmiyorum ama ben bu sporu vücudu kendim emek harcıyarak yapmak isterim.

9. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    hayatta hep başarısız oldum demişsin öenmli olan yılmamak o başarısızlıklardan hep bir ders çıkarmak zaten 25 li yaşlara kadar bende hep başarısız oldum halada başarısız olduğum şeyler oluyor senin yaşın çok genç 18 yaşındasın o yüzden sakın bunalıma girme başarısız oldum falan diye başarı ilerki yaşlarda gelicek
    sana kısa bir örnek silvester stollene rocky i yazmış elinde o senaryo ile belki 50 yerden red cevabı almış hiç biri olmamış en sonunda bir yer ile anlaşıyor ve sonra neler oldu hepimiz gördük önemli olan pes etmemek her başarısızlıkdan bir ders çıkarmak zaten 1 kere hata yaparsın sonra o hatayı en fazla bi kere daha yaparsın sonrada bi daha o hatayı yapmazsın bunun adı da tecrübe olur her şey zamanla dostum

10. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    haklısın dostum ama insan hayatta birşey de bile başarı olsa insana nasıl mutluluk veriyor bizim salona gidiyorum yılda 1000 kişiye yakın kişi gelip geçiyor ama herkez bir hevesle geliyor iyi bir şekile girmek istiyor ama çabuk olmasını istiyorlar bizim insanlarımız böle 2-3 ay çalışıyorlar izledim snra bende gelişim olmadı boşuna para verdim diyerek ayrılıyorlar işte anlatamıyorum ki dostlarım büyük zaferler için büyük çaba gerekir biglilenmeden ilaç alıyorlar bu sefer spora gelmiyorlar ilaç içiyorlar yine yararlanamıyorlar azim duygusu yok insanlarımızda

Son düzenleme: 9 Ocak 2010
  11. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold her ne kadar büyük bir vücutcu olsada en iyi örneklerden biri sayılmaz, sonuçta steroid kullanmış biri. Bence bu sporu yapacaksan kendin için yap, başkasına inat veya başkasına benzemek için yapma. Kendi sınırlarını zorla, daha pozitif olmak için uğraş, daha sağlıklı olmak için uğraş. Başarıların devamını dilerim ;)

12. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkürler dostum yorumun için haklısın ama arnold gibi birisini de örnek almak güzel birşey sonuçta vücut şampiyonu kendisi onun gibi olmayı istiyen kaç insan var kim bilir steroid de olsa inan bana onun vücut yapısı ayrı birşey kimse ona benziyemez

13. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
  14. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arnold'un bir sözü var ''Zihnini kontrol edemeyen vücudunuda kontrol edemez.'' bu söz gerçekten çok önemli. Arnold gibisini tanımıyorum ne Jay Cutler nede Franco.

15. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    mustafa008 çevrendeki insanlar neden içki veya sigara içiyorsun diye eleştirse onlara hak veririm. Spor yaptığı için bir insanın eleştirilmesine inanamıyorum. Bu spora devam et göreceksin sen geliştikçe gireceğin her toplumda saygı göreceksin bu sporu eleştirenlerde kıçının dibinden ayrılmayacaklar. Sana tavsiyem spora devam, hayatın seni yıpratmasına izin verme. Hiç kimseyi kendinden ne büyük nede küçük görme, her hedefe ulaşılır yeterki inancını kaybetme,felsefen bu olsun derim.

16. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    xd taktıgın durumu ben atlattım kafana takmıyacaksın.onlar kendı cahıllıgınden bılmeden yorum yapıyorlar senı dıger ınsanların yanında kendı bılgısıyle etrafa kotuluyor - bunu performans olarak cevır kendıne avantaj yarat salona her gırdıgınde bu konudan enerjı al oyle vucut yapacaksın sonra konusamıyacaklar.

Arnold bu durumu yasamıs bır kısıdır.Etrafındakı kızları aılesını olumsuz olan herseyı bırakıp sadece bu ıse odaklanmıstır.sadece ısıne bak arnold gıbı cevren olmayacak bu yasta ama belkı ılerde iiy olucaksın

17. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Böyle birşey yazdığına göre kütleli ve kaslı bir vücudun olmalı ben sokakta görsem seni helal olsun derdim adam ne biçim kas yapmış derdim :)

18. cakmak01

cakmak01 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bu adamın kas yapısına bel ölçülerıne hayranım cıdden o kadar kaslı olmasına ragmen beli incecık nası bı yapısı var cidden sıra dışı sende böyle bır ınsanı örnek almıssın bence kımseyı takma kafana bıldıgını oku ........

Son düzenleme: 12 Mart 2010
    DarkAngeL bunu beğendi.
  19. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0

Baklavaların dili olsa komikti :)

20. launcher21

launcher21 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim kesinlikle etrafa felan aldırma, boyun sporla kısamaz, hatta barfiks vb uzatmalı şeysiler yaparsan uzar bile :)

kız seni bıraktığı için şükret, kafasında başka bişey varmış ve bunu bahane etmiş, güzel fit saglam bir vücut yapınca bu kızın seni bıraktığı için şükredeceksin, çünkü etrafını taş gibi hatunlar saracak tabi ki spor yapmanın amacı kızları tavlamak olsun demiyorum, sen kendin için spor yapacaksın ama o kızlar senin bu sporcu kişiliğine hasta olacak

:) hayırlı "houardggg" lar kardeşim, hiç takma, spor en temiz ilaç, çaresi olmayan binlerce hastalığı iyi ediyor, sporcu insanlar hastalıkların bir çoguna karşı % 70 korumalılar, çok yakında hazırladığım tezi paylaşıcam.
    Örnek vermek gerekirse bir sporcuda asla sinir sistemi hastalıkları, ms hastalığı, otoimmun hastalıklar felan olmuyor.

Spor mükemmel bişeydir, gerisi teferruat
    arnold abinin dediği gibi, zihnini kontrol et, ne yapmak istediğini bul ve yap!

Sayfayı Paylaş