arklar bu supplementleri nası kullanmam için yardım ltf

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ıceman tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    su an optimum whey.bsn nitrix.universal amino 3001 v glutamine.cell-tech kullanıorum.sormak istediim ant sonrasında whey celltech v aminoları almam gerekio fkt cok yukleniorum gibi düşünüorum v kusacakmıs gibi oluorum sonrada yemek yiyemiyorum karnımın şişkinliğinden sizce doğrumu yapıorum yoksa daha farklı bir sekilde alsam daha mı ii olur?

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ek besinleri hangi amaçla alıyorsunuz? Neden bukadar çok ürünü aynı anda alıyorsunuz? Bukadar çok ürünü aynı anda aldığınızda normal beslenmeniz bozulur. Ek besin alımını gün içine yaymanız daha uygun olacaktır.

3. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ztn yazdıklarımın hepsini sadece ant sonrasında almıorum gun içine yayıyorum.ayrıca yazdıklarımıda ant sonrası alınması gerekiyor ztn.bu kdr urun almamın nedenıde ztn bunlar temel alınması gereken supplementler nitrix hariç.

4. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya arklar yazı 57 kere goruntulenmiş fkt hiç kimse cwp yazmamısmiş bi cwp yazıp bilgilendirirseniz sevinirim.

5. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    standart dozlamalar var. Etiketine uygun sekilde alirsan sikintin olmaz. Antreman bittikten hemen sonra daha üstünü degistirmeden hemen supplementlere saril ve al. Yemek yemegide antremandan 1 saat sonra yap. Eger hepsi kusacakmis gibi oluyorsa bazilarini antreman öncesi al mesela NO yu(nitrix)

6. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ztn nox u ant sonrası almıorm yemeklerdn once alıyorum.ant sonrası 1 saat ara fazla değilmi yemek yemek için ?

7. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    hayir cok fazla degil. Cok normal. Bazisina göre dogruda. Ama sen antremandan hemen sonra wheyprotein yada en iyisi amino tablet alarak kaslar icin faydali olabilir.

Normalde söyle hesaplanmistir:

Ögün yemek yersin 1,5 saat sonra antremana gidersin 1 saat antreman yaparsin ve 1 saat sonra yemek yersin. Yani ilk ögün ile ikinci ögün arasinda 3,5 saat zaman geciyor. Bu zaman icerisinde creatin-Lglutamin-NO-Amino-Whey gibi supss alabilirsin.

8. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben spor salonundan eve dönene kadar 30-45dk. vakit geçiyor. eve gelince wheyprotein (isocool) alabiliyorum onu da ancak sütle içebiliyorum. hem antreman sonrası bu kadar vakit geçiyor hemde kana karışma oranı yavaş olan süt kullanıyorum.

"antreman bittikten hemen sonra üstünü bile değiştirmeden al supplement" demişsiniz.

benim bu uygulamam ne kadar zararlı ?

9. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    HaX ben sana zarar olsun diyemi hemen al dedim. COK COK faydaliki antremandan hemen sonra al dedim. Kana ancak karisik antreman sonrasi kas yorulmasini kaslarin enerjisini telafi ediyor.

Süt iceceksen %1,5gram yag olanlarini sec ama antremandan hemen sona iceceksen suyla icmek iyi.

10. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen beni yanlış anladın..

ben, bana zarar olsun diye hemen al demediğini biliyorum sadece ne kadar fark olur aradaki geçen zamanın diye, tamamen bilgilenmek için sordum. benim her halükarda antremanlarımın ertesi günü (her ne kadar ağır çalışsamda) belirgin bir ağrı olmuyor. Bu da beni protein alımımın yeterli olduğunu düşündürüyor.

şimdi bu hardline bipro'nun çileklisini almayı düşünyorum forumda da oldukça beğenilen bir ürün anladığım kadarıyla. eğer tafı içilecek gibiyse antreman sonraları su veya meyve suyu kullanırım.

Sayfayı Paylaş