Arkadaşlar tecrübelerinize bilgilerinize önerilerinize ihtiyacı olan bir konudur bu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve avcy tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    uzun bir aradan sonra forumda aktif olup tekrar konu açmaya karar verdim umarım hepiniz bu arada istediğiniz seviyelere gelmişsinizdir.Ben yaz okuluna kaldıktan sonra biraz ara verdim sporuma fakat psikolojiyi iyice bozduk o spor mutluluğa alıştığımız için :) tekrardan sahalara daha bir atarlı dönüyorum inşallah. Sormak istediğim,danışmak istediğim çok önemli bir husus var. Daha önce kullandığım protein tozu OPTİMUM NUTRİTİON GOLD WHEY idi. İllaki kaliteli bir marka kullandığımı hissettirdi bana,fakat inanılmaz derecede fiyatı arttı. Elimde gaspari kreatin monohidrat ve bsn n.o. explode var.Göbek çıktı,yanlarda yağ var fakat kilolu değilim yani kilo problemim yok. Kol hacmim iyi fakat spora ara verdiğimden dolayı sertlik yok. Farklı bir protein tozu arayışındayım.Bsn syntha-6 nın neredeyse etki yapmadığı kişi duymadım,görmedim.Fakat benim için iyi gelir mi vücudu şekillendiricem derken kötü bir vücut ortaya çıkarır mı çok soru işareti var kafamda.Kimisi komplex protein tozlarının vazgeçilmezi olduğunu söylerken kimisi tamamen whey taraftarı(bilimsel makalelerle ispatlanarak) bsn nin içindeki karbo ve yağdan dolayı tamamen vücut olarak çok zayıf kişileri etki ettiğini düşünüyorum,bu konuda önerilerinizi,bsn kullanan kişilerin yorumlarını,optimuma devam etmem gerekiyorsa sebeplerini yani kısacası önemli bilgilerinize ve deneyimlerinize ihtiyacım var hepinize sevgilerimi sunuyorum

2. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    syntha-6,musclepharm,ultimate protein tozlarını kullandım. çok bir fark yok. eğer kilo vermek istiyorsan synthadan uzak dur derim çünkü kalorisi daha fazla

3. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    kilo vermek istemiyorum sadece göbeğimi eritmek istiyorum dediğim gibi kilo problemim yok,syntahın hacim verdiğini duydum fakat göbeğe sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum

4. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    göbeği eritmek demek kilo vermek demek oluyor.göbeğindeki yağları yakmak istiyorsun. synthanın verdiği hacim yağ+kas beraber oluyor. o yüzden syntha yerine başka bi marka alabilirsin kalorisi düşük. göbeğini eritmek için de kardiyo yapabilirsin ya da sadece kalorileri düşür.

5. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    musclepharm combat nasıl olur ? bsnden daha fazla protein,daha az kalori yağ ve karbo var. yoksa blend yerine wheye mi yönelmem daha iyi olur ? whey kullandım blend istiyorum nedense

6. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenmandan sonra kullanacaksan whey almalisin,kompleksler daha cok ara ogun icin kullaniliyor.tercih meselesi genede.sanirim dolar yuzunden fiyatlar uçtu,160 a aldigim optimum whey 200 olmus.sinir oldum almadim.marka olayina gelince,taninmis markalardan birini al,cokta farketmez yani genel olarak birbirinin aynisi.tabi en saf içerik optimumda o bir gercek.

maietnigri bunu beğendi.
  7. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    komplex protein tozlarının daha çok verim verdiğini söyleyen arkadaşlar var gerçekten kafam karıştı. bende whey alacaktım fakat nedense blend denemem gerektiğini hissediyorum

8. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    combat protein güzeldir kilo vermek istiyorsan

9. avcy

avcy Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    inkospor x-treme whey ve combat arasında kaldım.

Sayfayı Paylaş