1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

arkadaşlar 3 hafta oldu bi bakın

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve foolproof tarafından 14 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. foolproof

foolproof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 sene öncesıne kadar basket oynuyodum şimdi sokakta öle haftada 1 oynuorum yeni basladım bodye .dediim gibi 3 haftadır yapıorum bb. 3 -5 yumurta yiyorum güğnde bazen yiyemiorum ama yemeye calısıorum size sorum bu vucut calısmayla adam olabilir mi bi de 3 haftalık gelişim sizce iyi mi bi bakın, yorumlrınızı bekliyorum[​IMG]

yormlarınızı beklIorum iyi kötü şimdiden saolun ( bu arada resmler cok kötü acı olarak pek bişe belli olmuo çunku evde kımse yok ve webcam ILe kendım cekmeye calıstım sanıye ayarlaması da yok kı ayarlıım 3 sanıye sonra ceksın bi de elımı uzatıp tıkladııım ıcın cekmesı ıcın bu kadar resmler idare edin saolUn )

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. foolproof

foolproof Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi ışığı acıp da denemıstım ama o zmanda cok parlak cıkıo hiç bişe belli oLMuo bu sefer

4. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ..güzel di flexOr :D

5. kreodaites

kreodaites Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    "Size sorum bu vücut çalışmayla adam olur mu?" demişsin ya aslında ilk başladığımda bende -abi benden bişey olur mu diyordum...ki hala bişey olduğumu sanmıyorum-olur yeter ki iste çalış beslen...çok klasik bir cevap oldu...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşım 3 haftalık gelişimin iyimi bunu kim bilebilir biz müneccimmiyiz senin eski halin neydi eski resmin yok ölçün yok boyun yok kilon yok yok oğlu yok şimdide 3 haftada iyi gelişmişmiyim diye soruyorsun oooo süper olmuşsun ya 10 numara 4 hafta daha sıkı çalış yarışmalara kayıt yaptır ben1,5 yıldır yapıyorum hala resim eklemedim buraya 3 hafta yapan gelir resim ekler ve yorum isterse sabahtan akşama kadar yetiştiremeyiz cevapları neolursun yanlış anlama ama

3 haftadır yapıorum bb. 3 -5 yumurta yiyorum güğnde bazen yiyemiorum ama yemeye calısıorum bize bunu anlatmana gerek yokki yiyemiyorum ama yemeye çalışıyorum hımmmmm anlıyorum seni bundan sora 3 haftalık 10 haftalık adam resmini eklerse yorum yapıcam aynen böyle resimler karanlık eski halin resmi yok ölçü yok hiçbişey yok sadece
    bildiğimiz 3 haftadır yapıorum bb. 3 -5 yumurta yiyorum güğnde bazen yiyemiorum ama yemeye calısıorum işte bu benimde yorumum bu iyi çalışmalar 1 sene sora gelişmeleri daha iyi değerlendirebiliriz şimdi kilitliyorum başlığı ibret olsun diye 1 kaç gün kalsın ve sorada çöpe inanın 3 veya 5 haftalık spor yapıpta resim ekleyen herkesin resmine yapıcam bunu kendinizi komik duıruma düşürmeyin bu işi ciddi yapan arkadaşlarımız artık bu bölüme girmek bile istemiyor çok fazla boş resim var

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş