antrenman programım için yardım edermisiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve setam tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. setam

setam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle foruma ilk girişim hepinizi selamlıyor ve şimdiden öüzrdiliyorum çunkü sorucaklarım için konun nereye açılacağını falan pek bilemiyorum bi hatam olursa affola

6 ay kadardır vücut geliştirme sporu yapıyorum gözle görülür büyük değişimler var fakat mide bölgesini nasıl çalıştıracagımı bilmiyorum halk arasında simit deniler tarzında bir göbeğim var bunu nasıl eritebilirim beslenme ve egzersiz konusunda yardımcı olabilirmisiniz
    vucut olçulerim : yaş 21 boy 185
    omuz: 137 kol:42 gögüs:120 kanat:120 bacak:68 kalf:44 bel :90
    kilo : 90

2. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    temiz beslen yağ şeker un tuzdan uzak dur sağlıuklı yağlar mesela zeytinyağı kompleks karbonhidrat bulgur yulaf protein tavuk ton balığı yumurta tecih et sebze tüket cardio yap haftanın 4 günü 40 dk lık ağırlık çalış ne kadar kaslanırsan o kar yağ yakarsın 4 veya 5 gün ağırlık çalış forumu incele araştır hocalarından da yardım al

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    Yeni başlayanlar için beslenme tekniği - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş