1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Anoreksiden - 62 kilo ya...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. Viper143

Viper143 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl çalıştığını yazman mümkün mü acaba?

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Jimraynor Abi Çok Haklısın Dediğin gibi yaş daha 18. Evet benden birşeyler olur yada olmaz demek için 2 yıl doğru düzgün çalışmam lazım. Şuan Anne den babadan uzakta olmanında etkisiyle ne yazık ki 2 Kilo kadar vermişim :( Fakat eylül ayının gelmesi ve antrenman sezonumun tekrar açılmasıyla Bu İşe daha da Sıkı sarılıcam. Açık Açık söyliyim hiç utanmıyorum babam seni sporda desteklemem çok gereksiz 1 iş bu kendin çalış kendi spor paranı biriktir dedi. Ayıptır Söylemesi Şu an İnşaatda Amelelik Yapıyorum Fakat bana Antrenmanmış gibi geliyor eğlenmeye çalışıyorum. Eylül Ayının Gelmesi İle Güzel 1 Antrenman Sezonu beni bekler. Çizgilerim hatlarım Kaybolsada mümkünse Tam tarih Olarak Haziranın 15 ine 75 kg civarında girmeyi hedefliyorum Hadi Hayırlısı.

Sevgili Viper 143 eski sayfalara Dikkat edersen Nasıl Çalıştığım Konusunda ufak Tüyolarım var...

hadi hayırlısı yeni Antrenman Dönemine Tamı Tamına 30 gün Kaldı =)

MetinSarigul bunu beğendi.
  3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bu gün itibarı ile adam akıllı çalışmaya başlıyalı aradaki 3 aylık yaz tatilini çıkartırsak 10 ay kadar oldu. Çalışma tam düzgün giderken sinirdi stressti hastalıktı derken 60 - 62 kilodan 55 kiloya düştüm. Ardından kendimi yeniden toparladım ve antremanlarıma devam ettim. Şuanda tartıda 64 - 65 kilo kadar gelmekteyim. 73 - 75 kilo cıvarında istediğim vücuda ulaşacağım. Hedef olarak kendime belirlediğim kişi ROWAN ROW boyumuz tipimiz kemik yapımız göğüs yapımız neredeyse kendisi ile aynı. beslenmeyi ne yazık ki tam oalrak doğru düzgün oturtamadım çünkü okul saatleri ile v.s derken bir türlü uyuşmuyor öğün atlamak yada ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Ama mümkün olduğunca 3 - 4 saatte bir mutlaka yemek yemeye o aralardada çerez ve meyva suyu gibi şeyler tüketmeye çalışıyorum. Belli Bariz hacim eksikliğimin dışında kendimde gördüğüm eksiklikler karın bölgesinin biraz geri kalmış olması - kalflerin geriliği ve omuz başlarımın vücudun geri kalanına kıyasla biraz zayıf kalmış olması. Resimlerdeki İlk 3 ROWAN ROW'un fotoğrafları...

Ekli Dosyalar:

4. gurcelik

gurcelik Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    açıkcası ben ilk fotodan bu fotolara kadar pek değişim göremedim. 1 seneden fazla olmuş ve boş geçmiş gibi, Ama tabiki çalışmaya devam etmelisin daha kat etmen gereken çok yol var.

5. sthammer

sthammer Guest

fit bir vücut görüyorum, ayrıca belin inceliği şaşırtıcı, bu zorlu süreci iyi atlatmış tebrik etmek lazım, sadece fiziksel değil psikolojik bir mücadeleden de galip ayrılmışthums:

JuN1oR-BuilD3r bunu beğendi.
  6. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkürler Steelhammer. Evet belim gerçekten çok ince bu bana bir avantaj sağlıyor. İlizyon olarak. Göğüs ve sırt kısmım kol omuz ve bacak bölgeme göre biraz daha ileride belimde ince olunca ortaya hoş bir görüntü çıkıyor. En son ölçüldüğümde bel 75 - 77 cm arasında gidip geliyordu. Hedefime yavaş yavaş yaklaşıyorum. Hacim Olarak abartılı değil fakat definasyon olarak iyi bir vücud istiyorum tıpkı rowan row gibi. Aramızda Rowan ile 8 - 10 kilo kadar kaldı :) Umarım bu haziranda onu yakalamış olacağım ve böylece projem tamamlanacak :)

7. ercinerge4

ercinerge4 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    İŞte budur asla pes etme devam et

senin yerinde olsaydim baŞaramazdim pes ederdim buyuk bİr Şampİyonsun..

Asla pet etme devam et..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. jestemlordem

jestemlordem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun. azimle devam etmeni diliyorum. ben daha o yollardan geçicem :) bunu gördüğüm iyi oldu motive veriyor insana :)

9. murat1997

murat1997 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise Ögrencisi
    Yer:
    İzmir
    Çok iyi bir iş çıkarmışsın hocam :D Sıkı çalışmaya bak 1 sene sonra ki değişimine sen bile şuan ki halinle inanamazsın :D

10. Mersin

Mersin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yavrum benim. aferin abisi. devam et ve koca göbeklilere günlerini göster.

11. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    başarılar dilerim..

12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Teşekkürler arkadaşlar Konu Biraz Hortlamış oldu , aslında yenilemeyi düşünüyordum konuyu bir kaç ay sonra fakat madem konu hortladı ozaman yeni fotoğrafımızı paylaşalım :) Artık neredeyse 2 seneye yaklaştık Fitness hayatımızda Son durum olarak vücud şu şekilde :))

Dersler mersler sinir stress derken 55 kiloya düşmek beni gerçekten çok rahatsız etmişti a32 Fakat daha sonra azmettim biraz daha düzene oturttum çok iyi bir vücudum yok zaten ektomorf bir insanım bunu kabul ediyorum ama işte kendimizce birşeyler yapmaya çalışıyoruz yavaş yavaş :) geç olsun güç olmasın diyelim... Hedefimden hala çok uzaklardayım ne yazık ki duh Sanırım bu yazada yetiştiremiyeceğiz kiloyu kafa_ Millet o ne öyle belin kırılacak gibi çok ince diyor fakat ben estetik buluyorum bu durumu hala pek çok eksiğimiz pek çok yolumuz var thums:

Ekli Dosyalar:

• n5mnk.jpg
      n5mnk.jpg
      Dosya Boyutu:
      36,8 KB
      Görüntüleme:
      519
    bodyfbı bunu beğendi.
  13. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    son fotoğrafta dövmemi var, kıl mı o kısım :D

14. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Allah Cezamı Versin ki Kendi bizzat özbeöz döş kılım :D Ama Millet hep uzaktan dövme sanıyor yakınlaşıp kıl olduğunu görünce'de bu sefer özellikle mi öyle traş ediyorsun diye soruyorlar a32 hyper_

15. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    aynı senin gibiydi benimde vücudum ilk başladığımda. Gözle görülür değişim var ama hala zayıfsın. Tavsiyem; sabah kahvaltısını sağlam yapman. Alerjin yoksa minimum 3 yumurta beyazı tereyağı bal ve yarım ekmeğin eksik olmasın. Öğleden sonra gerekli proteini karbonhidratla birlikte almalısın (yarım ekmek döner, tavuk döner, tavuklu pilav) bu tür şeyler. Akşam yemeğinde protein ağırlıklı sağlam olsun. Çalışma yaparken çok ağırlık az tekrar mantığıyla çalış. tekrarların ortalama 8 olsun ağırlşık arttırarak dört sette 10-8-6-4 makuldür.

16. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    çalışma ve beslenme programını yazabilirmisin?p.m. de atabilirsin.

17. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    bende zayıflıktan şikayetciyim boyum 173 kilom 57, bu sene üniversite sınavına hazırlanıyordum sporla filan uğraşamadım yinede istediğim bölüm olmadı bu yaz para biriktirip sınavla birlikte sporumu yapıcam bende 4-5 kilo almak istiyorum bu konuyu görünce çok iyi motive oldum teşekkürler JuN1oR-BuilD3r.

18. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73

Yorumun İçin Çok teşekkür ederim Murat23 , hala zayıf olduğum doğrudur okul , iş , güç seyahat , dersler ve özelliklede maddiyat derken işi bir türlü rayına oturtamadık... Anladım ki Öğrencilik ile düzenli sporun bir gitmesi mümkün değil ya vaktinizin yada paranızın bol olması gerek ki birşeyler yerli yerine otursun , bizde ikiside yok :) tekrarlarım aynı o şekilde :) çok teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:22 ----------

Belirli Bir Beslenme ve antrenman düzenim yok :) setler 3 x 10-8-6 kalmak üzere hareketleri genellikle çoğu zaman değiştiririm , bazen hiç salona gitmem onun yerine jimnastik egzersizleri yaparım ama her 3,5 - 4 saatte bir ağzıma birşeyler tıkıştırmaya gayret ederim :) Forumda pek çok beslenme diyeti bulabilirsin :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:24 ----------

Eğer Sizlere İlham verebiliyorsam ne mutlu bana :) Bir kaç ay sonra yeni ölçülerimle tekrar çıkıp gelmeyi planlıyorum şuan elime çok güzel bir avantaj geçti sağolsun komutanlarımız hava eğitim'in spor salonunu yenilediler ve en son model aletleri getirdiler böylece artık dışarıdaki spor salonlarına tonla para saymak dan kurtulduk... bu parayı artık supplemente ve beslenmeye yatıracağım... dahası diyetisyen bir ablam bu sene mezun oluyor ve bana diyet konusunda sponsor olmayı kabul etti :9 artık önümdeki tek engel genetiğim :)

19. sezocum

sezocum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende yeni yazılcam 5-10 kiloya ihtiyacım var böyle konuları gördükçe mutlu oluyorum he :)

20. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Gelişimin ilk haline kıyasla çok başarılı. Bende senin kadar olmasa da çok zayıftım. Boy aynı ama kilo 55 falandı başladığımda. Şu anda 70li rakamları görüyorum. Bir zamanlar bu hayal gibiydi. Ben şu anda sana göre biraz bulk haldeyim ve 90 kilo gibi bir hedefim var. Beslenmeyi artırarak ulaşabilmeyi hayal ediyorum. Sanırım sen o kiloları düşünmüyorsun. 80ler sana yeterli olacak. Umarım hedefine en kısa sürede ulaşırsın. Motivasyonun zaten yeterli o nedenle gaz vermeye gerek yok, beslenmene de dikkat ederek kısa sürede başaracağına eminim. Çalışmaya devam!!!

Sayfayı Paylaş