Animal Pump ile CLA birlikte nasil kombine edilebilir.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Emrahbozoglu tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Mehaba arkadaslar

Elimde Animal Pump ve duzenli olarak kullaniyorum ve CLA var. Fakat CLA kullanimini her gun 3 kapsul yemeklerden once kullaniyorum. CLA nin yag yakma ve enerji saglama olayi icin bu verimlimidir?

Ya da antrenman oncesi 35 dk once Animal Pump i zaten aliyorum ayni zamanda CLA yi da alsam daha mi verimli olur? Ikisi kombine olabilir mi? Yoksa CLA icin daha belli bi sure varmidir antrenman oncesi?

CLA kullanimim dogrumudur?

Yardim ederseniz sevinirim..

2. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    cla ürünlerinin üzerinde genellikle yemekle alınır ibaresini görürken nedense sorduğum herkes yemekten yarım saat kadar önce alıyor
    ama antrenmandan alınmasıyla ilgili hiçbirşey duymadım
    keşke clanın tam olarak nasıl bir şekilde etki ettiğini bilsem de size yardım edebilsem
    ancak bir araştırmaya göre cla'nın yağ yakımı için eşik değeri ortalama 3.4 gramın üstüydü
    yani bunun altındaki tüketim bir netice vermiyordu

Emrahbozoglu bunu beğendi.
  3. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Animal pumpla cla çok farklı şeyler ve kombinesi olmaz. Cla her zaman öğünlerle birlikte almaya devam edebilirsiniz yağ oranınızı düşürmenizde size yardımcı olucak bir supplementdir. Animal pumpıda aç karna alın yağ oranınızda düştükçe daha fazla etki edicektir...

Emrahbozoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş