animal pak vs nitro,cuts ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve wanderlei99 tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar arkadaşlar,haftanın 5 günü antreman yapıoyrum,pazarları ise sadece hafif tempo koşu.Öncelikle animal cuts ve nitroyu beraber kullanıyordum bunnara birde pakı ekledim sizce iyimi oldu kötümü cok iyi anlamadıgım için combinasyon nasıl oldu?yada nintornun yerine alabilecegim daha etkili bir ilaç varmı yada bunların yanına ekleyebilecegim iyi bir combine??umarım ilgilenirsiniz şimdiden teşekkürler ustalara saygılar :)

2. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok zor sordum galiba :) ama forumda araştırdıgım kadarıyla iyi olmuş yinede daha iyi bilgilenmek istemiştim :)

3. airforce

airforce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wanderlei99 yapmış olduğun ürün kombini animalpak sitesinde The Pre-Contest Cutting Stack diye geçmektedir yani yarışma öncesi definasyon

Animal Pak için günde 2 tane 1sabah ve 1akşam
    Animal Cut için günde 2 tane kahvaltıdan önce 1 paket diğeri öğleden sonra
    Animal Nitro için günde 2tane 1ağırlık çalışmasında 30 dk. önce diğeri çalışma bitiminden 30 dk. içinde

Bu kullanım şekli akşam çalışması içindir elverişlidir.Eğer sabah vakitlerinde çalışacaksanız önce animal nitro alın, takibinde 3-4 saat sonra animal cuts alın,2.animal cuts'ı da 3-4 saat sonra alın.
    kardiyo ve ağırlık aynı gün ise önce ağırlık sonra kardiyo olmalı.

Vermiş olduğum bilgiler animalpak sitesinde ürün kombin bölümündeki tavsiyenin çevirisidir. çalışmalarında başarılar.

4. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Bence hepsini tek servis olarak kullan ben öyle kullanmıstım cuts'ı tabi cok kısa sürede zayıflamak veya yarısmaya vs hazırlanmak gibi bi niyetin yoksa. Animal serisi üst düzey sporcular üretilmiş bi seridir ve üst düzey sporcular düşünülerek yazılmıs kullanım şekilleridir onlar. Sen ne yapmak ( vücudunda nasıl bir etki görmek istiyosun ) istediğini yaz ona göre yardımcı olalım. Zayıflıcam, kas yapcam, yagsız hacim alcam vb...

5. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ikinizede teşekkürler yardımınız için.. vucudum kickbox yaptıgım için daha önceleri iyi durumda sadece gobek oldu birazcık :) :) onu eritmek ve kas yapmak istiyorum yarış gibi bir niyetim yok sadece iyi bir fizige sahip olmak ve yaza kadar plajlara bomba gibi düşmek :)

6. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    keşke paki eklemeden önce sorsaydın bu soruyu amino ekle derdim kas yıkımını kesmesi için. ama madem pak aldın pakı antremana girmeden önce pak ve cuts al cıkısta da nitroyu kullan 1er paket hepsi.

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    akşam alıyorum dediğin pak ın bir avantajı olmaz pak ı idman öncesi öğünden yarım saat sonra almalısın zaten ürünün kullanımındada öyle yazar. sen akşam alırsan bu ürünü pek bi getirisi olmaz yani idmanda performansını arttırıcak bir ürünü heba etme. 2 tane pak alıosan sabah kalkar kalkmaz ilk işin pakları yutmak olsun bol su ile bu hem kas yıkımını engeller seni katabolik durumdan kurtarır. ve bol su ile güne başlayacağın için buda ayrı bir avantaj metabolizma için bire birdir.

( önemli olan supplementleri yerine ve saatine uygun kullanmaktır ufak bir yanlış o supplementin yanlş zamanda kullanılması o üründen verimi yarı yarıya indirir. vücudun hangi saatte ne istediğini bildikten sonra olay biter.)

8. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim..sabah aç karnına hemen animal cuts u alıorum sonre öylen yemegınden 30dk sonra anımal pak antremana gitmeden once nitro ve cuts antremandan eve gelince nitroyu alıyorum sımdılık iyi gibi..sadece animal pak fazla agır gelmesin diye 1 paket kullanıyorum.bunların yanına cre alky alsam iyi olurmu ve amino 3001 düşünüyorum ama nitroyu kullanıoyrum yeterli olmazmı acaba..??teşekkürler

9. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    sabah fln alma bence. direk antremandan önce pak ile birlikte cuts al cıkısta nitro al 3001 olabilir. animal pak 3 adet amino 2700 içeriyo ztn girişte kullanma direk cıkısta al 3001'i

10. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ahh birde içkiyi kesebilsem süper olacak :)

11. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler safeo birde bunnarın yanına creantin eklersem olurmu ?

12. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    animal serisi iyidirde ondan sihirli bi değnek gibide bakmamaklazım herkes bi animal tutturmuş bence iyi bir ürün ama abartı ve satış stratejileride baya üst düzeyde tutulan ürünler bunlar aynen nitro tech gibi şişirme ürünler daha uygun fiyata kombineler yapıla bilir... sadece benim ki öneri tabi

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    animal pak'le birlikte başka bir pre-workout ürün kullanıyorsanız, animal pak'i sabah alın. cuts + pak beraber çok fazla hap ediyor. sindirimi mideyi zorlar. ayrıca pak'in içinde yavaş salınımlı içerik de var. sabah ya da öğle yemeğiyle almak daha uygun. tek alıyorsanız ise içeriğindeki arjininden faydalanmak için antremana 45 dk kala alınabilir.

14. wanderlei99

wanderlei99 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yolcu 02 şimdilik memnunum animaldan tabiiki mucize demek deildir bence hiçbir suplement düzenli bir şekilde çalısmadan bence bişey olmaz:)teşekkürler oneriniçinde mesela neler olabilir alternatiif? teşekkürler schwarzxxl sayenizde daha bir bilinçli oldum saygılar :)

15. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    mesela BEN AYDA BİR KUVVET ANREMNI YAPARIM AYLIK PROGRAMIMI DEĞİŞTİRİRİM.ÇİFTSET ANTREMAN SİSTEMİ BANA BAYA İYİ GELİYOR SANADA ÖNERİRİM

16. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    cuts ve nitronun yanına bence pak değilde komplex bir whey alsan daha etkili olur

17. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    ilk sayfada söylenenleri anlamış değilim çok yanlış kullanımlar var,
    animal pak bir pre workout supplementi değildir vitamin mineral desteğidir antrenmandan yarımsaat önce alınmaz heleki cuts ve nitroyla kombine edilirken.
    cuts pak ve nitro definisyon kombinesidir.
    Pack sabah kahvaltıyla beraber (aç karnına değil)
    animal nitro ise antrenmandan sonra alınır.
    bi arkadaş animal pac yerine amino önermiş alakayı çözemedim ben.
    arkadaşın kombinesinde zaten nitro var Nitro zaten amino kombinesidir BCAA ve amino ihtiva eder.
    bu üçlü kombine edilecekse günlük 1 poşet herbirinden yeterlidir.
    tek kullanımlarda yoğun antrenman programlarında (hani bizim yapmadığımız) günde 2 poşet önerilir.
    cuts ve nitronun yanına pak değilde komplex whey alsan daha iyi olur demişsin, gerçekten çok alakasız.
    whey olmazsa olmaz bi supplementdir zaten ve animal pak de öyle biri vitamin mineral desteğidir diğeri protein birbirinin yerini tutmaz tutamaz. onun yerine öbürü daha iyidir nasıl denebilir anlayamıyorum.
    Eski bir konu belki kullanan kullanmış kullanacağını ama yanlış bilgilendirme olmasın başka kullanıcılar için.

efeyle, YSF-JOSEPH ve 1919 bunu beğendi.
  18. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    cuts ve nitronun yanına pump alma diyecektim (aklımda o sırada o vardı da) içerisinde creatin olduğundn

19. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    nitro amino ve bcaa komplexi pump ise N.O ve kreatin neden nitro ve cuts'ın yanına pump olmuyor nerden edindin bu bilgiyi.

20. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    animal cuts aldım içinde mavi kırmızı sarı mavi beyaz haplar var doğru mu

Sayfayı Paylaş