Animal Cuts ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve zuzu tarafından 3 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 lt filan bi su içtim cok azaldı sanırım böbreklere azda olsa yükleniyor bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı acaba yardımcı olursa sevınırım?????????????

2. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hmm benim yağ oranımın 18 cıvarında olması lazım prof olcturtmrdım ama nette bazi hesaplama tabloları var uç assağı bes yukarı benimde tahminim bu yönde. Kokuya gelince sanırım yesıl tup o sekılde kokuyo kendine has bi kokusu var. Ben çok büyük hedef koymadım çünkü çok uzun zamandır yağ yakımını kafaya takmıstım sureklı kardiyolar cok ağır diyet hiçbiri sonuç vermedi o yüzden şimdi daha ağır davranıyorum. Bugün 8 ınci gün 1 ayın sonunda bakıcam sonuçlarıma işallah gözle görülür bir etki yakalarım. mconalds olayına yorum yapmıyorum... :D bu arada forumda kullanmayı düşünen baya kimse var sanırım creatin kullanmamalarını hatırlatırım...

3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    böbreklere baskı yapıyomu sence arkadaşım..:)

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Dördüncü Gün

1. Öğün: 250 g tavuk göğüs sote, bulgur pilavı
    2. Öğün: 200 g civarı tavuk mantar soslu, ev yapımı değil yağ içerebilir
    3. Öğün: Protein tozumu unutmuşum duh yok aslında 3. öğün
    4. Öğün: 1 tabak makarna 100 g civarı tavuk ızgara yağsız
    5. Öğün: 100 gram lor peyniri, 1/3 civarı tost ekmeği.

Uyumadan öncede yarım litre süt + protein tozumu içicem.

Bugün göğüs antrenmanı yaptım, tekrarları 15 civarında tutmaya çalışsamda istediğim gibi bir antrenman çıkaramadım. Karbonhidrat alımım bugün yüksek olmasına rağmen neden böyle oldu anlamadım :confused:

Yarın ön kol ve arka kol olmak üzere kol antrenmanım var. Ardından karın ve bel çalışıcam. Beslenmem halen istediğim gibi değil, dışarıya çıkınca yemek bulmakta güçlük çekiyorum. Hep evden okula okuldan evede olmuyor malesef. Bu günüde böylece devirmiş oldum. Darısı diğer günlere artık.

Despo bunu beğendi.
  5. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Böbrek olayı ise önemli arkadaşlar. Eğer böbreklerinizde ağrı hissediyorsanız büyük ihtimalle yetersiz su içtiğiniz içindir. Çünkü diuretik özelliğide var ve eminim bu özellik yüzünden böbreklere ek yük getiriyor olabilir. Su alınımını dikkate almakta fayda var.

joker23 bunu beğendi.
  6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    :confused:
    gunluk ortalama ne kadar içmelıyız zuzu mesela sen nekadar içiyorsun??

7. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben böbreklerimde bişey hissetmedim ki gerektiği kadarda su içmiyorum ama bugün biraz daha dikkat ediym bakalım böbrekte bişey hissedicezmi...

8. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar anımal cutsda 3.günümdeyım sabah kalkar kalkmaz saat 10.30da aldım 1 paket.saat 12 gibi sucuklu yumurta yedım.öğlen fazla beselenemedım dersler falan dolayısıyla sonra akşam uzeri5 yumurta akı+1 muz aldım saat 17.00 gibi 2 paket anımal aldım havuza gttm 17.30 da girdim .normalda 40dk da 1km yuzerken bugun 1 saatte1.600,,m yuzdum ve enerjım cok ıyı durumda yuzerken ayrıca aralarda az dınlşenıp su içtim bolca şuan vedeyım tonbalıklı sandwich+yumurtalarımı yicem performansı harıka ve psiklojık oalrakda cok ıyı guduledi .önümüzdeki çarşamba kilo ve ölçülerdeki değişimleri yazacagım .bu kutu bıtsın 1 kutu daha kullanmayı dusunuyorum..

9. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Eveeeet spordan yeni geldim kollarımı hissetmiyorum :) antreman boyunca çok iyi ter attım ve hiç alışık olmadığım kadar fazla çalışmam reğmen performansım hiç düşmedi. Ayrıca bütün gün böbrek olayına dikkat ettim ama bende bir etki göremedim. Bu arada boğazımdaki garip hissin kaynağınıda buldum tiroit bezleri ordaymışşş :)

10. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    bu cut.ı ikinci kullanısım geçen hafta bitti anımal stak le kombine ettim (midem hap doldu 1 ay) ama daha öncede aynısı olmustu ilk hafta 1 kg aldım üstelik çikolata colayıda kesmiştim ikinci hafta ventolin ekledim olaya ilginç 1 kg daha aldım son hafta yarım efedrn ekledim idman öncesi bol cafe ile 3 haftada 87 den 90 a çıktım.. hepsini bırakıp idmanları kestim beslenme olayıda işte pizza puaça gibi geçirdim 1 haftada 2 kg verdim daha öncede bittikten sonra kg verdirmişti anlamıyom ama bende böle oluyor,ne kullansam gitmiyo kg! bırakıncada vermeye başlıyorum,neden anlamıyorum..

11. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bu anımal cuts ı CLA veya KARNİTİNLE kombine etsek ne gibi + ve - leri olur yorum alabılırmıyım.deneyeceğimde..

12. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    animal cutsta yeterince karnitin var zaten.ek karnitin almaya gerek yok.cla da kısa vadede etki göstermez.oysa animal cuts 3 haftalık bir ürün.bu yüzden animal cuts-cla kombinasyonunu gerekli görmüyorum.

joker23 bunu beğendi.
  13. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yeterince carnitine yok bence, kutusunda yazmıyor zaten dozajı, daily value not established diyor, ki onların günlük değerleri normal insana göre, spor yapanlar için değil. Bence fena olmaz l-carnitine ile birlikte kombinesi.

14. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    animal cuts günlük 2 servis kullanılıyor ve 1800 mg. guarana-l-carnitine karışımı var.2 grama yakın.zaten piyasada satılan l-carnitine hapları 500 mg.animal cutsta en az 1000 mg. l-carnitine var.daha ne olsun?extra l-carnitine e para vermeye gerek yok.l-carnitine dediğimiz şey 50-60 milyon..kaldı ki animal cutstaki doz zaten yüksek.daha fazlasını vücut ne yapsın...

joker23 bunu beğendi.
  15. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sanki basligi fazla off topic yapiyorsunuz gibi geldi bana:)..
    Animal Cuts hakkinda zaten basliklar var, bu baslikta Zuzu tecrübelerini ve günlügünü yazmak icin acmisti.
    Sadece etkilerini takip etmek icin basligi takip edenler olabilir..

16. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman herkes kendine ayrı bi günlük açsın ole olurmu yapalım.

17. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tecrübe yazilarindan bahsetmiyorum, baslikta sorulan sorulardan bahsediyorum.

18. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    bende yarın animal cuts a başlıycam ve burda motivasyon ve program ve diyetin paylaşımı ve doğru ve yanlışklarımı görmek açısından sizlerle paylaşma niyetindeyim ancak acaba başka bir başlıkmı açsam yoksa burdanmı devam etsem?
    adminler ne dersiniz?
    Tşk.

19. Despo

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Josh07 kendin icin bence baslik acman daha iyi olur.
    "Josh07 - Animal Cuts Tecrübelerim" diye baslik acabilirsin.

josh07 bunu beğendi.
  20. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    şuanda saat 02:07 sabah a kadar uyumamam ve 11.30 da yuzme ıdmanına gtmem gerekıyor.bugun bı kardio çalışması yapamadım sabah 10 ve akşam 7de 1 paket anımal cuts aldım.sabah 5-6 gibi 1 paket anımal cuts daha alıp saat 11.30da tekrar 1 paket alıcam ve yuzme ıdmanına geçicem.galiba bana gunde 2 paket az gelıyo yada etkı etmıyo 3 mu yapsam dıe dusunuyorum ama kullanımında öyle bsey yazmıyor..bakalım denerim belki

Sayfayı Paylaş