Animal cuts kullanim tecrübelerim...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve backom tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    ölçüm sonuçları

Merhaba arkadaşlar, cumartesi günü ölçüm yaptırdım, sonuçları birazdan paylaşacağım. Ayrıca dün sabahdan da kan verdim , çarşamba 12.00 de doktorla randevum var kan tahlili sonuçlarınıda perşembe günü sizlerle paylaşacağım. Ve ölçüm sonuçları:

kilo: 96.1
    Yağ oranı: %16.2

genel olarak bakıldığında 21 günlük kürde, 6 gün spor yapamamamış olmama rağmen bence gayet başarılı oldu "Animal Cuts". İlk ölçümlerimi konuyu ilk açtığımda yazmışdım. Burda benim gerçekten merak ettiğim acaba bu süreçte bu ilacı kullanmayıp aynı seviyede diyet ve spor yapsaydım sonuçlar gene böyle olurmuydu, yada ne kadarlık bi fark olurdu. Acaba vücüda bukadar kimyasal sokmaya gerek varmıydı.:evil:

özetle, ilac bende sabah aç karnına alınan ilk paketten, kahvaltı edene kadar geçen 1 saatlik süre zarfında yarattığı mide bulantısının haricinde hiç bir yan etki yaratmadı. Kan tahlili sonuçlarını alır almaz, eğer sonuçlar iyi ise perşembe günü 2. 21 günlük küre başlıyorum ve onunda sonuçlarını elimden geldiği kadar sık ve hızlı olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağım, Diyetisyen ve dahiliyeci kesinlikle kullanmamamı tavsiye ediyolar ama sonuçlar iyi çıkarsa kararım kesin. Bunun haricinde ilacı kullanmaya başlaycaklar yada kullanmayı düşenen arkadaşlar için, öncelikle bir kan tahlili yaptırmalarını öneriyorum. Özellikle karaciğer enzimlerinize , trioid hormonlarınıza muhakkak baktırın derim. Çıkan sonuçlar normal aralıklardaysa bence kullanmakda bir sakınca yok. Çarpıntı yaptığı için ( en azından ilk bir kaç gün), Kalp sıkıntısı olanlar zaten bence kullanmamalı. Bundan ziyade günde 18 tane hap yutmak çok zor gibi görünsede aslında hiç bir zorluğu yok , bir bardak su ile çok rahat olarak içilebiliyo. Benim bu ilac dan edindiğim en büyük AVANTAJ, kesinlik le insan, günde 18 tane hap içerken her ne olursa olsun diyetini bozmuyo. İnanılmaz bir motivasyon Kaynağı oldu benim için . Düşünsene günde 18 taneden 21 günde 378 tane hap alacaksın , sonrada gidip tatlı, börek yada yağlı yemek yiyeceksinkafa_ mümkün değil, emin olun en kralı gelse bozduramıyo diyetia32
    bu süreçte yağ alımınıda minimuma indirmek akıllıca gözüküyo. En azından ben öyle yaptım günlük 30gr. taş çatlasa 40 gr. yağ aldım.

benden şimdilik bu kadar arkadaşlar, perşembe günü tekrar yazacağım,
    selam olsun herkese...thums:

2. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    21 günde %3'lük yağ kaybı.
    verilen 5 kilo.
    animal cuts mayıs'ta görüşelim canım :)

3. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Kan tahlili sonuçları...

eet arkadaşlar pazartesi verdiğim kan sonuçlarını bugun saat 12.00 itibari ile aldım. Karaciğer enzimlerinden ALT ( SGPT)(Alanin) üst sınırın (41) üstüne çıkmış. İlaca başlamadan 3 gün önce yaptırdığım tahlilde 31 iken şu anda 41. DEMİR(FE)(Serum) 165 üst sınırın(158) üzerinde. KORTİZOL 31.57 ve o da üst sınırın( 29) üzerinde.:( Dahiliyeci bunların çok önemli olmadığını ama ilaca devam etmememi önerdi. %10 yağ oranına inene kadar ilacsız devam etme kararı aldım ve bu süreç sonunda bir tahlil daha yaptırıp, %7 ye inmek için son bir defa daha Animal Cuts kullanmaya karar verdim. Yani 2-3 aylık bir ara vermeyi düşünüyorum.
    Bu arada bugun bel çevremi ölçtüm. 105 cm. di ilaca başlamadan önce bugün 99.6 cm. 5.5 cm'e yakın bir incelme olmuş, valla moralimi düzeltti:D

eet benden bu kadar sanırım 3 aylık bir dinlenme bu değerleri toparlamaya yetecektir. Önümüzdeki ay bir tahlil daha yaptırıp gidişatı kontrol ettirmeyide düşünüyorum. O tahlil sonuçlarınıda sizlerle paylaşırım.
    Şimdilik benden bu kadar, konuya ilgi gösteren herkese teşekkürler, kalın sağlıcakla...thums:

Bozo-Baku, cenksoydan ve ick17 bunu beğendi.
  4. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    backom,
    bazı değerlerin yüksekliği beni endişelendirdi,
    göbekten 5 cm iştahımı kabarttı :D

ben de seninkine benzer bir yol izleyeceğim herhalde.

5. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    kolay gelsin, inşallah başarırısın :D. Herşeye rağmen 2-3 aylık bir dinlenmeden sonra 2. sefer de alıcam Animal Cuts'ı, ya ölüm ya istiklalthums:

ick17 bunu beğendi.
  6. GuVeN_HeRSeYDiR

GuVeN_HeRSeYDiR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satınalma Yöneticisi
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Muscletech Hydroxycut Hardcore X mi yoksa Animal Cuts mı önerirsiniz? Muscletech Hydroxycut Hardcore X hakkında kimi kişiler FDA YASAKLADI diyor, kimisi de YASAKLADI ANCAK ÜRÜNÜN İÇERİĞİ DEĞİŞTİRİLDİ VE YENİLENDİ diye yazıyor anlamadım..

7. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Hardcore x ürünü yeni formüldür. Eskisi kadar ölümcül seviyede değil yani :) Animal cuts kullandım gayet olumluydu fakat hardcore x bence daha efektif bir katkı sağlıyor vücuda ve aynız amanda günde 18 hap içmektense 6 hap içmek daha iyi bence. Hydroxycut hardcore x farklı bir ürün hyrdroxycut hardcore farklı bir üründü.

8. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    ALT ve AST nin 150 ye kadar sınırı var kafanız rahat olsun, ilacı bırakınca düzelicektir. ayrıca 1 kutu anımal cuts ın bıle ALT, AST yi arttırdığını görmüş olduk böylece. ayda 5 kutu animal çeşidi kullanıpta zararsız bunlar diyen arkadaşa seslenelim burdan :)

9. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Dostum ölçülerini neden yazmıyorsun.. Kolda küçülme yaşamışsın Animal Cuts kullanmana rağmen kolda bu kadar ufalma olması normal mi ? 11.Günde yarım santimden fazla ufalmış. Bende geçen sene cardio yaptım toplamda 9 kilo verdim. Kolum 40,5cm'den 39,5cm'e düştü. Benim bildiğim Animal Cuts'ta kas kaybı çok az olması lazım. Birde şu göğüs ve Omuz ölçülerinide yazsaydın daha iyi olurdu hatta baldır bile yazsan daha iyi fikir sahibi olurduk. Bende Animal Cuts kullanıcam yazın. O yüzden seni takip edicem ayrıca 1,82cm Boya 101kilo eğer gerçekten hakkını vererek aldıysan o kiloları çok iyi ve çok iyi definasyon yaparsan sağlam bir vücuda sahip olursun benimde boyum 1,91cm kilom şu anda 105 benimde hedefim 110 kilo bakalım ... Sana başarılar diliyorum..
    Ayrıca sana bir tavsiyede bulunmak istiyorum bu kadar hızlı kilo verme Kilo verme seviyeni haftada 900gr. ile 1 kilo arasına ayarla... Eğer böyle yaparsan hem psikolojik olarak daha iyi adapte olursun.Birden ufalmış gibi hissetmezsin kendini ve kas kaybın minimuma düşer.

Son düzenleme: 9 Nisan 2010
  10. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle merhaba, konuya ilgin içinde teşekkür ederim. Cts günü yani yarın gene ölçüme gidiyorum bütün ölçülerimi pzt siye kadar buraya yazarım. Tam 8 gündür hiç bir idman yapmıyorum çünkü 8 gün önce omzumu sakatladımduh. Doktor 15 gün kesin dinlenme verdi, ama ben salı günü yeniden hafif hafif başlamayı düşünüyorum. Yani 8 gündür yatıyorum cardio bile yapmıyorum zaten içimden gelmiyo:( Ama diyet aynen devam ediyo. Kaloriyi kıstım 1500'e çektim çünkü cardio bile yapmıyorumduh Animal Cuts la beraber sol koldaki 1 cm lik ufalma aslında banada çok normal gelmedi ama hedef yağ oranına inildiğindeki toplam ufalma miktarı önemli olan yani belki bundan sonra 0.5 cm daha ufalır totalde 1.5 cm lik bi ufalmada makbuldür. Benim kilo alıp verme hikayem de biraz karışık belki pzt günü bir kaç foto da koyarım. 10 yılı aşkın bi süredir Vg le ugraşıyorum ama kesinlikle kopuk kopuk fakat kendimi bildim bileli spor yapıyorum, yapmadığım spor dalı kalmadı diyebilirim. Futbol, basketbol, masa tenisi, wing tsun, yüzme, su rugbysi vs... bu süre içerisinde kilo olarak 146 yı görmüşlüğüm bile var. son 12 ay önce 135 kg dim. Neyse çok uzatmayayım kas kütlemin kaliteli olduğunu düşünmüşümdür her zaman( belkide yanılıyorum) ama vücüduma çok iyi bakmadığımıda itiraf ederim. uzun lafın kısası animal cuts etkilerini ayrıntılı olarak burdan paylaştım, pzt günüde son ölçülerimi ve yağ oranımı da yazarım ve belkide bi kaç foto koyarım. Son olarak tavsiyen içinde tşkler, ama hiç de ufak bi adam değilim zaten:D ama saglıklı olan ay da 5 kg yi geçmemek haklısın.
    2. animal cuts kullanımımıda burdan paylaşacağım.
    selam olsun herkese...thums:

residente_calle ve JohnnyTog bunu beğendi.
  11. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    john örnek vermek gerekirse, bugün 45 cm kolum var diyelim. diyete girince 40 cm bile çıkar. bu o kolun kas+yağ dokusuna bağlıdır ki arkadaş bundan bahsetmemiş. direk ölçüyü söylemiş. yani üründen kaynaklı değil

12. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Vücudun belli gölgeleri daha fazla yağ toplar ama Kol, Omuz, Baldır bunlar sürekli olarak kullanılan kaslar olduğu için burdaki ufalmalar minimum olması gerekir diye düşünüyorum. Yani adamın 45cm. kolu definasyondan sonra 40cm.'e düşerse zaten bu adam yalandan çalışmış demektir.(ki böyle bir düşüş kanımca çok afaki sayılır.) Birde arkadaş sanırım 2 haftadan fazladır antremanda yapmamış yapmadığı zamanlardada diyetine devam etmiş buda kaslarının daha fazla küçülmesine neden olur. Ayrıca Animal Cuts kullanıyorum dediği için ben şaşırdım. Salonda bir arkadaşım Animal Cuts kullanarak Definasyon çalışması yaptı. Kilo verdikten sonra kolda kas kaybı sıfırdı. Bende çok şaşırmıştım bu yüzden arkadaşın burda önceki ve sonraki kol ölçülerini görünce şaşırmıştım. Ama tabi supplementlerede bu kadar güvenmemek lazım. Bunun dışında beslenme tarzı ara öğünler su tüketimi genetik faktörler cardio çalışması bunların hepsinin toplamı en iyi şekilde yapıldığı zaman sana en iyi sonucu verir. Sadece kullanılan Supplemente bakmamak gerekir. Senin Animal Cuts ile ilgili tecrüben varsa Samet ve bizle paylaşırsan sevinirim.

Son düzenleme: 10 Nisan 2010
  13. miminor

miminor Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de herkesin vücudu supplementlere farklı tepkiler vermekte bana göre. Ve 2 haftalık antrenman boşluğu dediğin gibi diette yaptığından kas kaybına neden olur.

14. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Backom son durumun nedir ? Sakatlığın geçti mi ? Yaz sezonu yaklaşıyor senden haber bekliyorum son durumunu belirtirsen sevinirim. İyi çalışmalar.

15. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bir şey sorucam animal cuts ı kullanırken yarıda bırakmak zorunda kaldım diğer yarısını şimdi kullanmaya başlasam bi yararı yada zararı olurmu lütfen bildiriniz ?

16. kellar

kellar Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    rsxer ben bir zararı olucagını sanmıyorum. zaten animal cuts ın kutusunda da 3 haftadan sonra 1 hafta ara verin kullanıma diyor. Sen de ara vermişsin.
    Ama tabi yarısında ara vermişsin. Bu yüzden geriye kalan diger yarısı sana yararlı olur mu ya da ne kadar yararlı olur orasını bilemem.
    Ama yarım kutudan , yani 10 günlük cuts tan pek bir şey bekleme derim.

rsxer bunu beğendi.
  17. rsxer

rsxer Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    evet haklısın ama o kadar parasını verdik 10 günlük kalanını da kullanıcaz ne yapalım artık :)

18. backom

backom Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Mrblar johnny, haberler iyi değil sakatlığım hala geçmedikafa_. Şehir dışında da olduğumdan 5-6 gündür diyet de iy igitmiyo. Motivasyonum yerlerdeduh

Cts günü, idmanalra yeniden başlıyorum, eğer bir ağrı olmazsa eski programıma geri dönecem , ama eğer ağrı olursa doktorun dediğine göre MR çektirmem gerekecek ki herhalde VG hayatıma ciddi bir ara vermem anlamına geliyor:mad:. Bu arada tahmin ediyorum en az 3 kilo aldım:eek:. Cts idmandan sonra, ağrı olmazsa diyetisyene de gidip ölçüm yaptıracam, o sonuçalrı burdan paylaşırım. Ama animal Cuts kullanırken elde ettiğim yağ kaybı boşa gitti gibi geliyoduh. Neyse Cts günü çıkacak ortaya :eek:
    Şimdilik bu kadar, selam olsun herkese...thums:

JohnnyTog bunu beğendi.
  19. SaGiTTaRiuS

SaGiTTaRiuS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    başlığı ilgiyle takip ediyorum dostum , verdiğin bilgiler gerçekten güzel ve açıklayıcı.
    benim sorum var ayrı bi başlık açmak istemedim.
    2gün gidip 1 gün off yapıyorum ve off günlerinde cardio yapıyorum.
    2 hafta önce spora başladım ve dün animal cuts almaya başladım..
    spordan 45dk önce ve spordan hemen sonra kullandım.
    bugün off ve 2.günüm . Sabah kahvaltıdan yarım saat önce aldım .
    akşam da yemekten 45dk - 1 saat önce almayı planlıyorum.
    sizce doğru mu yapıyorum , beni yönlendirir misiniz?
    bu arada sabah8-akşam8 calısıyorum o yuzden bugun kosuya 8.30gıbı baslıcam ve yemek de 9.30 gıbı olur yani hem cardio yaparken hem de yemekten 1saat once fln almış olucam cuts ı .
    sizce uygun mu kullanıyorum??

20. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    cuts icin onerilen kullanim, sabah uyandiktan sonra ac karna almak ve 30dk sonra kahvalti yapmak, ayni sekilde ikinci doz icinde aldiktan en az 30dk sonra yemek yemek. ve iki doz arasinda minimum 4bucuk 5 saat olmali.

spordan 45dk önce ve spordan hemen sonra kullandım.

demissin, bu son derece yanlis, eger cuts i bu sekilde aldiysan. antreman yaptigin gunler ikinci dozu, antremandan 45dk once al, antremandan gelince de yemek yersin.

Sayfayı Paylaş