Animal cuts& animal nitro tecrübelerim

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve gabrielzagu tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    7 paket, 1 hafta için az 14 paket olması lazım 1 hafta için yanlış hatırlamıyorsam ki kullanalı 1 yıl olmuştur 42 paketti 3 hafta günde 2 paket idi
    son kalan 1 hafta yani 1 ayın 4.haftası ara veriliyordu

sana tek tavsiyem günde tek değil 2 paket 2 paketi sakın geçme bol su iç böbrekleride düşünmek lazım
    diyetine o kadar önem vermen lazım ki ipin ucunu kaçırırsan beklediğin sonuç kilo olarak döner

2 kullanım şeklini söyleyim sabah uyarnır uyanmaz alırdım sonrada antreman öncesi güne dağıtırdım vücuda abanmazdı
    antremandan önce 2 paket almaya başladım ort. 45 dak. önce vücuda abanmaya başladı bilgine

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  2. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    S.aleykum : 2 kutu 120 Kapsül Hydroxycut Kullandım 120 den 95 i gördüm yaklasık 2.5 ayda :)

Suan buyume donemındeyım ağır ıdman yapıp anca gelecek yaz girişinde ( ALLAH nasip ederse ) yağ yakımı kürü yapmayı dusunuyorum ..

yan alt mide ve bel bölgesinde sorun var :) varmı bi önerisi buralar için :)

3. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çok yanlış zamanda kullandığın için uykuya dalamıyosun bende de oldu aynı şey daha öne al animal cuts kullanımını ve uyumadan önce bi bardak light süt tavsiye ederim hem uyumana yardımcı olur hem de proteine az miktarda katkı sağlar

Sayfayı Paylaş