animal cut- inanılmaz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gqn tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    1 hafta oldu diyetimde... kafamda çizdiğim diyeti uygulamıyorum. şöyle yapıyorum :

sabah kalkar kalkmaz , esmer pirinç haşlaması ( yağsız tuzsuz tahıllı pirinç lapası ) ve yağsız yoğurtla beraber yiyorum.

1 haftadır ekmeği hayatımdan çıkardım. ne kepekli ne de tahıllı hiç bir şekilde ekmek yemiyorum.

antremana kadar hiç bir şey yemiyorum. antremandan 1 saat önce . aynı şekilde esmer pirinç haşlaması ve bir kaşık yoğurt yiyorum. ardından hemen whey + glutamine + creatine vişne suyuyla karıştırıp yarısını içinoyurm,hemen ardından animal cuts bi paketini içiyorum ( 9 tane hap var ), ardından l-carnitine shoots ,antremandan 15 dakika sonra whey proteinli karışımımın diğer yarısını içinoyurm.

1 hafta oldu o devasal göbeği kaybettim diyebilirim.. vücudumdaki yağlar erimeye başladı ve alttan kaslarım çıkmaya başladı.

evet 1 hafta gibi kısa bir sürede yağlarımın büyük bir kısmını kaybettim...

yorumlarınız benim için değerli..

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bi kere diyet yapıyorsan Proteini yükseltip karbonhidratı kısman lazım. çok yanlış bir diyet uyguluyorsun. Supplementleri de çok düzgün kombine ettiğin söylenemez. Ve çok da ağır antrenmandan önce yaptıkların. Yağ yakıcılarını yarım saat öne çek. pirincini antrenmandan 2saat önce ye. ama sabah yumurta beyazlarını ve antrenmandan sonra ve diğer öğünlerindeki protein alımlarını hemen geri ekle. adele kaybedersin...

3. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38

ozleyis teşekkür ederim güzel yorumun için.

özür dileyerek beslenmemde bahsetmediğim ayrıntıyı söylemek istiyorum. sabah 7 de kalkıp yağsız süt ile whey protein karışımını içiyorum ( 50 gram whey )

öğlen de aynı şekilde whey tüketiyorum, yatmadan öncede whey tüketiyorum.

çok aşırı whey tükettiğim için yumurta yeme ihtiyacı hissetmedim. amaç sadece yağ kaybetmek olduğu için yağı komple kestim. fakat vücut onsuz yapamaz düşüncesiyle 3 gün önce ara bir öğün olarak yarım domates , lor üzerine bir kaşık %100 zeytin yağı ilave edip ekmeksiz yedim...

4. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnanılmaz filan değil animal cuts ilk 2 hafta etkili gibi gözüküyor çünkü diüretik etkisi var bu sayede su attırıyor vücuttan sizde kilo verdim sanıyorsunuz bende kullandim animla cuts 2 pack su atımı dışında pek etkili değil..

Bozo-Baku bunu beğendi.
  5. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    hmm. doğru olabilir, fakat gerçekten de tartıya gittiğimde 500 gram oynamış, göbek bölgemde inanılmaz bir incelme var, hocam da farketti. göbek bölgesindeki suyu mu attı diyorsunuz. yağı eritmedi yani.

6. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aynen oyle termojenesis i afedersiniz ama "hayvani" derecede arttırıyo ama yağ yakımı cok etkili deil daha cok su atıyor 10 gun gibi kısa bi sürede inanılmaz kilo vermistim ama %80 i suydu. aldıgım anda terlemeye baslıyodum salona giderken. yag yakımına olan etkisi "inanılmaz" denecek ölçüde değil hatta bu kadar övgüye göre başarısız bir ürün diyebilirim hydroxycut un etkisi daha çok oldu bende

Son düzenleme: 20 Kasım 2009
  7. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    birde şunu eklemek istiyorum bunu bi yerde okumustum yemek yemeden once 1 bardak soguk su içilmesi metabolizmayı hızlandırır ve aldıgın gereksiz yagın yakımını sagladıı yazıyor antremandada bol bol soguk su iç inanılmaz derecede kalori harcıyor vucut.

Not: üşütme riskin var :) şahsen 5-6 ay boyunca dondurucudan cıkardıgım buzlu suyu içtim ve hiçbirşey olmadı

8. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cuts aldıktan sonra kardiyo yapıyormusun gqn ?

9. alperkaan

alperkaan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu paket içindeki tozları yaklaşık bi litre su içine atıp iyice çalkalıyorum fakat yine dibinde kalıyo.ne yapabilirm?

10. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    Serhats'a katılıyorum...Sabah kalkınca soğuk su içmek metabolizmayı hızlandırıyor...Çivi gibi olması şart değil bence soğuk olması yeterli
    Metabolizmayı hızlandırmanın başka bir yolu daha var o da sık aralıklarla az yemek...ozleyis haklı, bunun için proteini arttırıp karbonhidratı makul düzeye çekmen gerekli bence
    Supplementler olarak da glutamine ve creatine'i birlikte almamanı; glutamini antrenman öncesi(illaki günde 2 kere kullanmak istiyorsan) ve yatmadan hemen önce, creatini ise antrenman sonrası almanı öneririm...Yağ yakıcı konusunda tekrar Serhats'a katılarak Hydroxycut tavsiye edeceğim. :)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  11. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    tabiki yapıyorum. l-carnitine ile kombinasyon ettiğimde +20 performans artışı sağlıyor. diyetime uyamadığım için yağlarımdan kaurtulmuş değilim. ah ömür törpüsü diyet ah....

12. usd61

usd61 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    6 ay önce cuts'ı kullandım. ve yağ yakımına yardımcı olduğunu düşünüyorum. 1 ay boyunca haftada 3 gün antreman haricinde haftada 2 kere 50 dakikalık yürüyüşler(saatte 7.5km hızla) yaptıım, ve göbekteki yağların gidişini gördüm. ucuza bulmuştum bir yerden kullandım gerçekten bir yardımcı olarak çok etkili. 98den 91e düştüm, ne güçten birşey kaybettim ne kas ölçüsünden. hala 91 kiloyum. ikinci kutuyu devam etseydim, 3-4 kilo daha verirdim. valla yaza doğru almayı düşünüyorum 2 kutu.

13. yelocan

yelocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sizce animal cut alıp kullanmalımıyım şaşırdımm pilissssssssssss:(:(

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Aralık 2009
  14. muskulus06

muskulus06 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sağlık
    Yer:
    ankara
    diete neden bu mevsımı tercıh ettın?merak ettım dogrusu

15. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Eski bir şişman olarak, ANİMAL CUTS BİR NUMARA. diyorum

16. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    muskulus06'a katılıyorum,

Bence yaza doğru bu diyeti yapman gelişimin adına daha doğru bir karar olurdu.Eğer hep kas-kas gidersen zor ölçü alırsın ama yağ-kas şeklinde gidersen daha çabuk ilerlersin...

17. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    evet. bilgisizliğimden dolayı bu mevsimde diyet yapıyordum, hocam " diyet yapma kütle kazan ağır gir sağlam ye, yazın sağlam bir diyetle üzerindeki yap kütlesini atarsın alttan kasların çıkar" deyince diyetimi bozdum. tekrardan kütle kazanma safhasına girdim. ve yapıyorumda..

18. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    esmer pirinci nereden buluyorsun?
    markasi nedir?

19. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bence bu kadar whey kullanmayın. whey protein doğal besinlerin yerini tutamaz. whey protein alımının bir kısmını oluşturmalı. günde 1-2 ölçek yeter ve bir anda alınan whey ın gramı da 30 u geçmesin siz 50 yazmışsınız. whey ile geçen öğünlerin yerine yağsız tavuk veya light ton balığı alırsanız kanımca hem daha sağlıklı olur hem daha az yapay-kimyasal madde almış olursunuz kilo verimine de pozitif katkısı olur.

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş