Anabolic Supplementler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve derwish tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle böyle bir tabir var mıdır yok mudur bilmiyorum.. Son günlerde sıkça karşıma çıkan bir kaç üründen yola çıkarak boyle bir başlık açtım. Bahsettiğim ürünler: Universalın Sterol Complex, N1-T, Isostak ürünleri. Bunlardan herhangi birini kullanan oldu mu? Ya da bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı?

2. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bende nıtrotech var onunda uzerınde anobolic effect yazıyor. ne derece gercektır pek bılınmez ama cok cok az mıktarda anabolıc etkı yapn maddeler ıcerıyor olabılırler.

3. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Nitrotech'i kullandım kısa zamanda etkisini hissediyorsun günde 3 sefer 2 şer skop alınca daha da bir etkili oluyor.İlk zamanlar bayağı bir şişiriyor sonra alışıyorsun.Ben ilk kullanımda 2 kutu 2lb lik kullandım 97 den 102-103 e kadar çıkmıştım.2 haftadır kullanmıyorum ama pazartesi başlıycam tekrar.Bence güzel bir ürün...

4. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun da açtığım konunun nitrotechle bir alakası yok.. Nitrotech bildiğimz whey protein.. Neyse muscletechin de aplodan, leukic ürünleri sanrm benm dediim ürünlere giriyor.. Zaten trde bulması çok zor bahsettiim suppleri.. BSNin yakında NCG-CR diye bir ürünü geliyor.. Tahmin ettiğim gibiyse dierlerini kurcalamaya gerek kalmıycak.. Gerçi summer 2007 demişler ama hala piyasaya çıkmamış..

5. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Universal sterol complex Animal Stak 2 ile kombine edildiğinde 3 haftada hayal edemeyeceğin bir performans sağlar

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    supplementlerin hepsi doğru zamanda ve doğru oranda kullanıldıklarında anabolik etki gösterirler..
    o nedenle anabolik supplement tabirini belli ürünlerle sınırlandırmak saçma ve reklam amaçlı bir şaşırtmaca olmuş..

7. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

sadece birini tercih etçek olsan hangisini tercih ederdin??

8. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    tek olarak kullanmanın bir manası yok , sterol complex cinsel güçde artış sağlıyor ve amerikada bu sebeple satışları çok iyi , animal stak 2 ise diğer animal ürünleri gibi kombineli kullanımlarda işe yarıyor

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    haklılık payın var..şişirmede olsa ;) gerçekte olsa
    ama bu tür supplementların incelendiği bir başlığa ihtiyaç var..tecrübeler , içerikler bu başlıkta incelenebilir..

aslında bu ürünler diğer supplementlardan ayrılabilir tabiki..
    hormone booster temellidir bu ürünler..

dikkatimi çeken muscletech anabolic halo,
    bsn axis-ht
    muscle tech aplodan,anator p70 gibi..
    yada Muscle Asylum Project , nutrabolics'in bazı ürünleri gibi..

draft ve bonatschi bunu beğendi.
  10. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Muscletech 'in sitesine girersen ürünleri hakkında bilgi edinebilirsin.Muscletech'in ürünlerinin hemen hemen hepsinde anabolik özellikler var.Nitrotech ayrıca tam bir whey protein diyemeyiz.İçindeki özellikler anabolik etki oluşturuyor ve whey den 24 kat daha etkili olduğu yazıyor;eğer Tr. deysen diyer anabolik ürünlerin bulunması zor diyelimki buldun sahte olmadığından emin olamazsın.

11. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech ürünlerini faydalı olduğu için değil ismi olduğu için jay cutler kullandığı için ve adanada sudan ucuz olduğu için bizim milletimiz tarafından tercih ediliyor , 1 senelik adam nano x9 ile aplodanı kombine ediyor , ama bilmiyorki bastığı kiloyla kullandığı ürün orantısız ve bunu vücut kullanmadığında karaciğer zorlanıyor , ben doktor veya bilim adamı değilim ama her zaman söylüyorum aldığın malzemeyi laboratuara götür bi analiz ettir içinden çıkanları bir gör sonra içmeye devam et !!! , hepimiz spor yapıyoruz güzel bir görünüme sahip oluyoruz ama motivasyon harici jay cutler resimlerine falan bakmak aşırı supplement kullanımına sonrada steroid kullanımına teşvik ediyor , gaza gelin ama karaciğeride mahvetmeyin , elden geldiği kadar ürünler hakkında yazılar yazılıyor zaten , yeni başlayan adam önce iyi beslencek sonra amino alacak sonra creatin ve whey proteinini alacak , iyi kilo bascaak haftada 4 gün mutlak suretle antremanını yapacak , ağırlığa girmeden kasları güzelce ısıtacak ve soğuk havalarda vücudu sıcak tutacak , bunları yapma sonra bas parayı al proteini eeeeee ? sonra "eee ben büyümedim bu ürünler para tuzağı" yok öle şey , kendimden örnek vereyim size kol ölçümü korumak için 4 aydır yediğim yumurta ve ciğerin hayli hesabı yok , peki neden ? beslenme bu işin temel taşıdırda ondan

ozzers ve WolfSoN bunu beğendi.
  12. derwish

derwish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Senin söylediğin manada anobolic etki bir çok whey proteinde var zaten.. Bunu da whey protein değil içindeki glutamin ve BCAA lar sağlıyor.. Nitrotech kullandım ben.. İçinde nitric oxid vardı.. O yüzden diğerlerinden önce çıkıyor..

13. SEHZADE

SEHZADE Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam işte , belki yanlış ifade ettim ama özünde benimde demek istediğim bu.Farklı bişey değil...

14. serdartmr

serdartmr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    afedersiniz ancak anabolic tam olarak nedir? napar zararı varmıdır steroig gibi bişeymii??

15. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    anabolik, anabolizan diye tabir edlen ewet sterod tir direkt hücrelere hitab eder ancak suplementlerde böyle bir durum söz konusu olamaz suplementlerdeki anabolic etki, anabolic iddası bu etkiye doğal yoldan sentetik ürünler kullanmadan ulaşabilme çabasıdır.

16. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Universal Sterol Complex kullanıyorum şu an. Aslen kas ve tendon ağrıları için aldım (eklem değil)

Ağrılar çok az azaldı ama bence etkisiz bir ürün. İçi dışı ginseng, white mushroom tarzı kocakarı ürünleri ile dolu.

Sahaftan alınabilecek türlü şifalı otu karıştırıp hap yapmışlar. Zaten 180 tableti 20 dolar. Yalan bir ürün.

Sayfayı Paylaş