Anımal cuts + nitro + pak + ventolin // Yağ Yakım günlüğüm GÜNCEL!

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ehueh tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah kahvaltıdan yarım saat sonra Pak.

idmandan yarım saat önce cuts

idmandan hemen sonra nitro olarak izleyebılırsın.

eğer paran bolsa cuts ve nıtroyu 2 şer kez alabılırım dıyorsan,yemeklerden once almaya calıs cuts u bi arkadaşım bunu ızlıyordu yaparken.

ehueh bunu beğendi.
  2. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    6. gün sonu fotograf bel 94 cm kilo 81,5

Ekli Dosyalar:

3. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranı %23 siteden ölçülenlere göre... hedefim %18 19 yag oranında bulk devam etmek

4. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bugun farklı olarak 2 kivi 2 muz 1 porsiyon whey 300ml az yaglı süt ile karıstırıp içtim

5. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Arkadaşlara katılıyorum.Cuts ztn cok etkili bir suplement. ben cuts kullandgımda kosuyodum fln kalp ritmim tavan dı bunun yanında bide ventolin alman sıkıntı yaratabilir. Yürü yada bisiklet çevir koşuya fazla bulasma bence.

ehueh bunu beğendi.
  6. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    7. kür sonu kilo 79,5 bel 94

79,5 dan sonra hala kilo kaybı olup belımde incelme görmessem kas kaybım oldugunu dusunmeye baslıcam sanırım...

şu ana kadar o kadar bi kas kayybı oldugunu dusunmuyorm. aksam tüm ölçülerimi alacagım bakalım diğer bölgelerde mezro neyi gösterecek

bu arada şu konuda benı aydınlatacak birine ihtiyacım var belim genetık olarak kalın sanırım yani daha ne kadar inceltebilirim bilemiyorm hedefım 90 ama...

7. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kol 41
    omuz 126
    gögüs 107
    bel 94
    bacak 54,5
    calf 39,5

kilo 79

8. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle tebrık ederım hırsın ıcın ve umarım bu hırsla devam edersın
    ama baslıgı acalı 6 gun olmus ve sımdıden 4 kılo vermıssın tamam bunun buyuk kısmı su desek bıle pek saglıklı gelmedı bana..

ehueh bunu beğendi.
  9. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    9:00 - 10:00
    5 yumurta beyazı + 1 porsiyon whey + 1 anımal pak + 3 4 kaşık çokokrem + 3 çatal peynir + 3 zeytin

11:00 - 13:00
    1 portakal muz kivi mandalina ne varsa + 2 bardak karışık meyva suyu

13:00 - 14:00
    350 gram tavuk yada ton balıgı + karışık salata büyük bi kase + pilav yada çorba çok az

14:00 - 15:00
    1 bardak karısık meyva suyu + 1 adet değişik meyve

15:00 - 16:00
    1 porsiyon sütle karışık whey

17:00 - 18:00
    1 saat uyku + anımal cuts + nıtro + ventolin

18:00 - 19:00
    350 gram tavuk yada ton balıgı + karışık salata büyük bi kase + pilav yada çorba çok az

20:00 - 21:00
    body antrenmanı

21:00 - 22:00
    1 whey bar + 1 porsiyon whey + meyva + meyve suyu vs..

yatarken 24:00 5 yumurta beyazı + bazen 2-3 kasık cokokrem

kardio çalıstıgım günler genelde ögle yemegınden sonra çalısıyorum ve anımal pak almıyorm sadece cuts nıtro ventolın

yazmadıgım bi kaç şey olabilir tam olarak hatırladıklarım bunlar şu anda

f.w.nietzsche tşk ederim bende biraz süphelenıyorm ama bakalım görcez

Son düzenleme: 25 Şubat 2010
  10. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Yaptığın kardio çalışması nedir? idmandan sonra 20 dkikamı ne yapıyorsun tam olarak onu merak ettim.

bide bilen vardır kaç kilo verdiğinde %1 yağ oranın düşüyor onun hesaplaması nedir bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

11. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kardio çalışması olarak 10 dk bisiklet 20 dk koşu bandı daha sonrasında mekik hareketleri mideye yonelık hareketler.. toplam 40 - 50 dk sürüyor ve HIIT olarak yapıyorum örnegin mekık cekerken 25 ceyrek 25 yarım 25 tam daha sonraya kalan 25 taneyı ise hızlı şekilde 5 yarım 5 ceyrek 5 tam olarak çekiyorum 100 e tamam lıyorm sonra dambıllarla yan eğiliş yapıyorum yan yagları sıkıstırıyorum.

yag oranını google dan yağ ölçümü yada yag oranı ölçümü olarak arattırıp kilonu belını vs yazıyorsun sana hesaplıyor tabiki ne kadar sağlıklı bilemıyoruz. en saglıklısı bir diyetisyen kontrolunde yapmak

12. bossyildirim

bossyildirim Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ehueh kardesım bence hergun karın calısman yanlıs karında dıger kas grupları gıbı dınlkenme ısterki buyuk bır kas grubundan ve altında kemık olmayan bır kas grubundan bahsedıyoruz ben haftada 2 kez calıstırıorm ve gercekten etkılı oluyor

ehueh bunu beğendi.
  13. ehueh

ehueh Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem aynı fakat dün deadlift te biraz agır girdiğimden belım biraz agrıyor bugun kendıme off ilan edıyorm :)) vucutta proteini sürekli tutuyorm...

bu hafta sonunda cuts vs hepsini bırakıcam defineyi şu anlık..

mayıs basında 1.5 aylık tekrar bir defineye gireceğim.

14. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben cuts kullandığımda duman etmişti beni... 3 kere aldım sarhoş gibiydim, iştahım kapanmıştı ve nefes nefese kalıyordum normal yürürken bile. hemen bıraktım tabi tırsoviç :D

15. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    çok fazla meyve tüketiyorsun
    ve bunlar muz ve kivi gibi en şekerli olanları
    daha az şekerli olan meyvelere dön bence 1 ide geçme
    öğlen ve akşam yemeklerinde pilav var sabah ve gece çokokrem var
    bu programlakas kaybetmesende yağ yakman bana zormuş gibi geliyor
    başarılar

ernesto33 bunu beğendi.
  16. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    asrin78 ın yorumuna katılıyorum. Çokokremi çıkart,meyve tüketiminide yarım muza düşür.En azından ben öyle yapıyorum haftanın 1 günüde kendimi 1 öğün ödüllendiriyorum oda şöyle,pazar gunleri 1 öğün kumpir yiyiyorum tabi tereyağ ve mayanezsiz.

ALLAH kolaylık versin hepimize. yaz gelıyor.

17. dr.mali

dr.mali Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13

Merhaba
    Yağ oranıyla alakalı internette verilen ölçütler kas yapmayan normal insanlar için geçerli.Bize pek uymuyor.Nasıl ölçtüreceğim derseniz.Bulunduğunuz yerdeki hastanede spor hekimliği varsa(genelde ünivrsite hastaneerinde) orda çok güzel bir alet var.Dünyada etkinliği kanıtlanmış.Vücuda alternatif akım veriyor.Akım iletim hızına göre kas yağ oranınız.İstirahatte ne kadar kalori yaktığınız herşey çıkıyor.Mükemmel bir alet.Tavsiye ederim.

krnkmdd bunu beğendi.
  18. miniks

miniks Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    pazartesı gunu anımal cuts a basladım. vucut ısımda yanma hıssetmedım daha. kalp atıslarım sporda gayet hızlandı ve spor sonrası 2 saat kadar daha dewam edıyor. sanırım yag yakımıda bu esnada oluyor. ben gunde 2 paket alıorum. sabah kalkar kalkmaz 1 paket cuts - 1 porsıyon amıno 9000 - 33gr. proteın ıso93 ıle. ıkıncı paketı 5 saat sonra oglen yemegınden 40 dkaıka once atıyorum. ıdmana saat 6.30da gırıyorum. ıdmandan yarım saat once noxplode ve amıno alıyorum. gun ıcınde creatın kullanımımda var. anımal dan bu 3 gun boyunca gordugum fark damarlarım asırı ortaya cıktı sanırım derı altı yagı ortadan kayboluyor. basladıgımda kılom 118 ıdı. yag oranım %18 boyum 1.95. suanda kılo 116 gelıyor. bu kur 21 gunluk. gunde ıkı paket alıcam ınsallah. 21 gun snra yag oranını olcturucem buraya yazarım. suan kılo kaybım mevcut ve vucudumdan gayet memnunum. cardıo olarak off gunlerde 6km-10km arası jog yapıyorum. haftanın 5 gunu agırlık 2 gunu jog. onun dısında cardıo yapmıyorum. mıde haftada 2 kere calısıyorum.

kahvaltı - 3 tam yumurta - 6 adet yagsız zeytın - domates bıber hıyar maydanoz - 50gr. lıght beyaz peynır - 1 fıncan yasemınlı yesıl cay

ara ogun - 100gr lıght dardanel ton 60gr lor peynırı

ogle yemegı - 150gr. tavuk gogsu fırında(bazen 150gr. kırmızı et ya da balık) - 100gr sebze yemegı yagsız tuzsuz(haftanın ıkı gunu nuddle makarna ya da esmer pırınc haslama) - buyuk kase salata - 200ml lıght ayran - salı ve persembe gunlerı orta boy butun patetes fırında

ara ogun - 200gr lıght yogurt

aksam yemegı - 150gr.tavuk gogsu fırında - 100gr sebze yemegı yagsız tuzsuz - buyuk kase salata - 150gr lıght yogurta cacık

ara ogun yatmadan once 45gr. natural caseın

19. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38

Arkadaşın mesajları birden kesilmiş.Öldümü forumdanmı uzaklaştırıldı ? Merak ettim kürün sonucu işe yaradımı diye?

20. soldereminem

soldereminem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bench_OSelam arkdaslar ben 7 8 sene profesyonel olarak yuzuculuk yaptım ve bıraktım 1 sene once ve 85 kilodan 110 kiloya cıktım boyum 1.84 yuzmeden dolayı omuzlarım iyi ve kilolar cok kotu durmuyor yeni body ye basladım ve hızlı bir şekilde kilo verip kas yapmak istiyorum kas hemen olmasada ilk önceliğim kilo vermek tecrübeli ve bilgi sahibi olan arkadaslarımdan yardım bekliyorum kullanabilecegim ilaçlar kürler vs. yardımcı olursanız sevinirim hedef 1 ayda 2 ayda verebilecegim max kilo

Sayfayı Paylaş