Amix Tribu-ZMA

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve mehmetanil tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta Karar

33,3%
  3. Başarısız

11,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    etki açısından değerlini yorumunuzu bekliyorum

2. lefter

lefter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ilk kutum bitmek üzere, tadı gerçekten acı (dilinize değince ağzınıza yayılıyor) ama bol suyla yutunca sorun olmuyor. yatmadan önce 2 tablet şeklinde içiyorum. uyku problemi oluşturmadı. Uzunca bir aradan sonra vg'e tekrar başladığım ve daha 4-5 ay geçtiği için ağırlık artışı veya kas kütlesi artışı konusundaki etkisi hakkında net bir yorum yapamayacağım. Genel izlenimlerim olumlu yönde

3. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Uyku problemi yapıyor evet ama yatmadan 1 saat önce yada 2 saat önce aldın mı sıkıntı ortadan kalkıcak derim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

4. Necromancer

Necromancer Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Urunu uyumadan once aliyorum.Arada onceden aldigimda oldu fakat uyku problemi yapmadi.Tableti agzima attiktan sonra direk suyla yutuyorum hatta cift yutuyorum.Tad yutkunamama vs bi sorun yasamadim.Etki olarak daha dinc uyaniyorum.Ayrica cinsel istegi arttirdigini %100 soyliyebilirim.Kas gelisimi hakkinda bisey soylemem icin erken.Ne yazik ki hemen olcu alinamiyor Lakin onumuzdeki ay olcu alicam bakalim.Kullanan arkadaslar yorum yapabilirse urun hakkinda daha cok bilgi cikar diye dusunuyorum.

5. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    İÇmek tam bir işkence nerdeyse dün boğuluyordum. Bende yeni başladım plastik kapsül yapsalardı içilimi daha rahat olabilirdi.

6. YorguN06

YorguN06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bellboy
    Yer:
    Ankara
    3 aydır kullanıyorum sanirim bişeye yaramıyor zma tek alınsa yeter tribulus bence baya bii şişirme..

7. Doggy

Doggy Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bana sorsalar ki Amix e zaten sempatim var ama Amix Tribu-ZMA piyasanın en iyi ürünlerinden derim.

Tribulus terrestris | Prof.Dr.Ahmet ŞAHİN'in Web Sitesi Bu makaleyi okumanızı isterim.

Ürünü ilk çıktığı zamanlarda almıştım neden en iyi ürünlerden diyebilirim. ZMA sını 13 liraya da çözersiniz o sıkıntı değil.

1500 mg gibi yüksek oran + saponins oranının yüksek olması.

Hee derseniz ki biz alırız buluruz Animal M-stak

8. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar bu ürünü kullanmıs 20li yaslardaki bireylerin yorumu nedir kullanan arkadas varsa bi bilgilendirebilir mi

9. welwet

welwet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ürünü kullanmaya yeni başladım sayılır. Daha öncesinde Hardline Tribulus kulanıyordum fakat yatmaya yakın alındığında uyutmuyordu. Bunda böyle bir sorun yok. Hatta daha dinç uyanıyorum. ZMA kısmı çok iyi çalışıyor diyebilirim. Nedense Hardline kullanırken yorgun kalkıyor ve fırsat bulunca uyumak istiyordum. Allaha şükür bunda böyle şeyler olmuyor. Ben tavsiye ederim bu ürünü.(genrise spinat extract ile kullanıyorum)

10. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Bu urunler hakkinda hic bilgim yok bilgi verirmisiniz. Bunlar streoid mi yokse besin destegimi?

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Besin destegi

12. Orhan2742

Orhan2742 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim yaşım 22 bu spora başlayalı 7ay oldu 2 aydan sonra suplementler kullanmaya başladım bunlar unuversal amino2700 nutrex black bcaa dymatize creatin protein tozu 4dn gulitamin ve dün amixin zmasına başladım sorun şu uyku problemi olmadı ama sol böbrek kısmında bir baskı hissediyorum böle haff bi baskı oluyor farkedilir günde yatmadan 1 saat önce 2tablet alıyorum bu baskının sebebi amix böbrek üssü bezlere baskı uyguladığı için olabilirmi çünkü sağda bu sorun hiç olmadı 2 gündür amix zmaya başladığımda ilkkez böyle birşeyle karşılaştım normalde böyle birşey hiç olmamıştı sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim sayfılarımla

13. Orhan2742

Orhan2742 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim yaşım 22 bu spora başlayalı 7ay oldu 2 aydan sonra suplementler kullanmaya başladım bunlar unuversal amino2700 nutrex black bcaa dymatize creatin whey phase protein tozu 4dn gulitamin ve dün amixin zmasına başladım sorun şu uyku problemi olmadı ama sol böbrek kısmında bir baskı hissediyorum böle haff bi baskı oluyor farkedilir günde yatmadan 1 saat önce 2tablet alıyorum bu baskının sebebi amix böbrek üssü bezlere baskı uyguladığı için olabilirmi çünkü sağda bu sorun hiç olmadı 2 gündür amix zmaya başladığımda ilkkez böyle birşeyle karşılaştım normalde böyle birşey hiç olmamıştı sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim saygılarımla

14. nilüfer sipahi

nilüfer sipahi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Beslenme ve Diyetetik Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bunu bayanlar kullansa bir sorun olur mu kas yapmak için nasıl içinde testosteron hormonu mu var acaba?

15. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    içinde çinko,magnezyum,b6 vitamini ve demir dikeni bitkisi var....

Ürünün içinde bulunanlar çok net bir şekilde belirtilmiş değil mi? Bakmadınız mı?
    Adı ek besin desteği olan bir ürünün içinde nasıl sadece reçeteyle verilen testosteron hormonu olabilir?

Kadın,erkek kullanabilir fark etmez. İçinde ne olduğu belli. Normal besin tüketerek de bu ürünün içindekileri zaten vücudunuza alabilirsiniz... normal bir besin ne kadar kas yapacaksa bu ürün de en fazla o kadar, sizin deyiminizle, kas yapar.

Sayfayı Paylaş