Amino ve protei hakkında. Yardım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SUBZERO.MK tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SUBZERO.MK

SUBZERO.MK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu sporu evde düzenli dumble lerle çaliştim 2 yıl.

Gelişme baya bi oldu ama istedigim sonucu alamadım en iyisi salona yazılmak dedim evde aletlermiz kııstlı olduğu için.

Salona yazdılım hoca dediki amino ve protein tozunu yani ikisini kullanırsan çok ciddi şekilde gelişirisn dedi.

Ama ben sadece amina aldım markası Perfect nutrition Mass Amino 352 tablet sanırım.

Sorum şu Protein tozu almadım Sadece amino kullansam hızlı gelişme yapabilirmiyim.

Amino idmandan sonra kası onarıyor dedi sadece geliştirmiyor dedi gelişmesi için protein tozu kullan birde demişti.

Acaba protein tozuda almam içinmi söyledi yani Oraya para harcamam içinmi dedi bunu Çünkü aminoyu interneten araştirdigimda kas gelişimini ve onarımını sagliyor yazıyor.

Özet: Sadece amino kullanımı kas geliştirirmi. Protein tozu da kullanmak zorunumudur yanında.

protein kullanmasam Gelişmezmi ?

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Arkadaşım sana önerim bir dahakine kaliteli bir markadan çok pahalı olmayan bir amino tableti al. (Önerim universal beef aminos) yanına da 300 veya 500 gr. toz glutamine al antrenman ardından 5-10 gr ve bol su iç. Hocanın kasları onarır dediği amino asit zaten glutamine amino asitler gelişim için protein tozundan çok daha öncelikli forumda bununla ilgili karşılaştırmalar var bulabilirsin.

3. SUBZERO.MK

SUBZERO.MK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası çok ilaç toz Vb Kullanmak istemiyorum sadece aminoyla çalışsam gelişirmi.?

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş