amino=bcaa+glutamin ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve torukmacto tarafından 15 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar 3 aydan sonra protein tozu alcam en kısa sürede en iyi sonucu almak için protein tozunun yanına aminoacid glutamin bcaa hangilerini almalıyım?? ben şahsi görüşüm yumurta çok yiyerek aminoacid sağlarım ama bcaa ve glutamini supplementsiz alamam dogrumudur ??

2. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    Protein tozu + bcaa+ glutamin ve amino asit , bunları mutlaka kullanman gerekir iyi bir kombinasyondur iyi verim alırsın. keratin de ekleyebilirsin.

torukmacto bunu beğendi.
  3. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    :)

evet hepsi beraber çok iyi olur ama maddi imkanlarım elvermez. o yüzden 3 aylık bir sporcu protein tozunun yanında hangisini almalıdır ( glutamin,bcaa,amino,kreatin) saydıgım 4 tanesinden 3 ünü alabilirim hangi 3ü olmalıdır.veya hangisi lazımdır?

4. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşım sen beslenmeni nekadar doğru yapıyorsun ki supplementleri alıyorsun günlük alman gereken prot, karbon , kaloriyi alıyormusunki sana yetmiyor, supplementlere yöneliyorsun işte bizim milletin en büyük hatası hırs adam daha 1 aylık yok creatin alıcam yok nox alıcam beslenmen cokmu saglam ki kullanıyorsun.Yerinde olsam supplementlere verecegim parayı yumurta tavuk ton balıgı vs vs. harcarım inanki daha iyi gelişeceksin.

ozan119, RaJeV ve kratos1 bunu beğendi.
  5. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

1.nox demedim. benim beslenmem spora başlamadanda iyiydi su dışı içecek içmem şekerden oldugunca kaçardım. vücut geliştirme sporuyla beraber kusursuz beslenmeye çalışıyorum(sabah yulafezmesi lor vb vb forumdaki beslenme bölümünü ezberledim) ama ne bileyim hep daha fazlasını ister insan . yani kullancagım herhangi bir supplement gelişimime azda olsa katkı saglayacaksan benim için mübahtır . yani en kısa sürede en iyi sonuç istiyorum.

6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Aramiss'e katılıyorum. Bahsetmek istediği daha 3 aylık yeni sporcusun ve supplementlerden şu anda alıcağın verimi doğal beslenerek karaciğerini yormadan da alabilirsin. Sen 6 7 aylık sporcu ol günlük kg*2 proteinini al güzelce geliş güçlen sonra supplementlerde fayda ara derim. Kolay gelsin

7. torukmacto

torukmacto Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

aradıgım cevap buydu. ilk 6 ayda arginine glutamine aminoya bcaa'ya gerek olmadgydı teşekürler.

8. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben teşekkür ederim anlayışın için. Kolay gelsin

9. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Kusura bakma dostum yanlış anlattım sanırım.Söylediklerim senin konuna denk geldi ama ben genel için demek istedim.Mesala adam geçen gün konu açmış 3 hafta oldu çalışalı creatine ürününü neyle kombine edicem nasıl yapıcam. ülkemizde böyle bir durumda var: Adam Hesaplıyor 1. ögün yumurta 2. ögun whey 3. ögün : tavuk 4. ogun whey vs. sonra etki olmayınca ... böyle sporu,supplementleri diyip konuşmaya başlıyorlar.Tekrardan belirttigim gibi insanlar okuyor bu konuyu lafım bu beslenme yapamayıpta supplementlerle gelişecegini sananlara Senle bir alakası yok bu yazışmaların.. tekrardan kolay gelsin..

torukmacto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş