amino asit ve kıllanma

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Frontosa tarafından 5 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Frontosa
    Offline

    Frontosa Üye

    Katılım:
    5 Mayıs 2010
    Mesajlar:
    25
    Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar amino asit kullanmaya başkladıkdan sonra kollarda,omuzda baya bir kıl artışı oldu gibi hissediyorum,bu pskolojik bir olaymı,böyle birşey varmı?
     
  2. ozan119
    Offline

    ozan119 Yeni Üye

    Katılım:
    22 Mayıs 2011
    Mesajlar:
    554
    Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojik kesinlikle
     
  3. JackSniff
    Offline

    JackSniff Üye

    Katılım:
    10 Temmuz 2006
    Mesajlar:
    138
    Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    bende de protein tozundan sonra omuzum da cıktı.. psikolojik falan değil.. ömrüm boyunca olmayan kıl 1 ayda ortaya cıkmaz yani.. ayrıca beraber başladığımız arkadaşımda da cıktı..
     
  4. jackal53
    Offline

    jackal53 Üye

    Katılım:
    6 Şubat 2011
    Mesajlar:
    370
    Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Bence daha dıkkatlı olmaya basladınız vucudunuzdakı degısıklıklere .. vucudunda degısıklık gormek ıstıyorsun amıno asıt faydasını gosterıyor mu dıye vucudunu daha cok ıncelıyorsun daha onceden gozune takılmayan gelısımlerı fark edıyorsun bence bu yuzden .. Testo booster tarzı bı urun kullansaydın belkı yapmıs olabılır dıyebılırdık ..
     
  5. JackSniff
    Offline

    JackSniff Üye

    Katılım:
    10 Temmuz 2006
    Mesajlar:
    138
    Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    32 yaşındayım.. biliyorum vucudumu :) tabi ben superpump vs de kullanmıstım aynı dönemde.. etkisi varmıdır bilmiyorum.. zaten bir miktar birden cıktı sonra cogalma olmadı..
     
  6. jackal53
    Offline

    jackal53 Üye

    Katılım:
    6 Şubat 2011
    Mesajlar:
    370
    Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Diger kullandıgınız urunlerın etkısı olmus olabılır ama protein tozunun boyle bır etkısı olacagını dusunmuyorum .. testo yu etkıleyen bır urunden dolayı olmus olabılır
     
  7. ozan119
    Offline

    ozan119 Yeni Üye

    Katılım:
    22 Mayıs 2011
    Mesajlar:
    554
    Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    abi protein kıl yapıyosa (sahte olmadığı süre)bende hergün bi şırında steroid enjekte ederim vucuduma
     
  8. FRANKCEO
    Offline

    FRANKCEO Üye

    Katılım:
    4 Eylül 2011
    Mesajlar:
    22
    Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Piskolojik. Hiç bir bilimsel açıklaması olamaz. Hormonla ilgili hiç bir bağlantısı YOK!
     
  9. Danny Boy
    Offline

    Danny Boy Yeni Üye

    Katılım:
    1 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    3.254
    Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ya ala yok proteın tozu kıl yapr yok tuy yapar konusuluyor ya pes dogrusu

    koyun bır bılımsel kaynak dıyoruz yok eee ozman sallamanın mantıgı nedır kı

    ben sımdı burda proteın tozu faydalıdır desem bırıde hadı ordan dese ben en az 10 kaynak yazarım buraya faydalı oldugunu kanıtlayan

    dayanaksız konusmanın bır mantıgı yok

    Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:19 ----------

    bu ne alaka kı sımdı ? a32
     
  10. jackal53
    Offline

    jackal53 Üye

    Katılım:
    6 Şubat 2011
    Mesajlar:
    370
    Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    aynen katılıyorum sana ..
     
  11. ozan119
    Offline

    ozan119 Yeni Üye

    Katılım:
    22 Mayıs 2011
    Mesajlar:
    554
    Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    yani hiçbir şekilde kıllanma yapmaz
     
  12. pashacan
    Offline

    pashacan Üye

    Katılım:
    13 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    516
    Beğenileri:
    361
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    vay anasını adeta testesteron :)

    şaka bi yana cnm kardesim kuvvetle muhtemel psikolojik olabileceğinin yanısıra diğer olası ihtimal muhtemel ağırlık sporuna yeni basladın ve ilk zamanlarda insanlar amino asit vs gibi takviyeler almaya baslayınca placebo etkisi olarak olaya daha cok asılır vücudun girdiği bu yeni randıman sonucunda ki zaten ağırlık sporunun özndede bu var testesteron salgıların artmıştır eskiye nazaran daha yüksektir e bu da belli miktar kıllanma sonucu ortaya cıkarabilir .

    saygılar,
     
    Danny Boy bunu beğendi.
  13. jackal53
    Offline

    jackal53 Üye

    Katılım:
    6 Şubat 2011
    Mesajlar:
    370
    Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Yapmaz ... bı ıhtımal arattım google da herhangı bır yazı ıle de karsılasmadım
     

Sayfayı Paylaş