Amino Asit alınca proteine gerek var mı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sananelan tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sananelan

sananelan Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  2. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    usta başka sıte baktım 80gr diyor 1 farklı siteye daha baktım 70 gr diyor.sen en iyisi bu ürünu alma derim 2. alıcam diyorsanda gittigidiyordan alma.

3. sananelan

sananelan Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok almayacağım ama düşündüm şimdi eğer amino asitler içinde böyle yüksek protein varsa protein tozlarına ihtiyaç yok

siz hangi siteden alıyorsunuz genelde

4. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    proteın tozu olarak optimum whey. amino asit olarakta univarsal markasının amino asitleri ön planda tavsıye edılıyor birşey daha söylemek gerekırse proteın tozunun 1 ölçeğinde bile 20-25gr proteın vardır. yani bir amıno asitte 5-10 gr arasıdır en fazla.

5. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    amino asit protein ayrı seylerdir hiçbiri biribirinini yerini tutmaz

o üründe 100 gr ında 80 gr protein diyor sen günde 100 tablet kullanmıcaksın 100 gr kullanmıcaksın

max 8 tane alırısn o da sana tas catlasın 8 gr protein ya eder ya etmez amino asit içinde protein yoktur amino asitler birleserek protein olusturur protein içtiğinde onun sindiirmi ve kana karısması daha uzun sürer amino asit likit sıvı olarak içersen daha hızlı amino asit ihtiyacını karsılar

protein ihtiyacın hala olmaktadır ama onuda karsılaman iinde toz protein içebilirisn

sana önerim antremandan önce 45 dk 1 saat önce amino asit al 20 -30 dk öncede protein tozu al antreman sonrası hemen protein tozu ve aradan 15 dk sonra amino asit al imkanın varsa tabi

hee unutmadan karbonhidratı almazsan hic biir işe yaramaz + dinlenme !

Sayfayı Paylaş