Amerika yolcusuyum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve konadabokar tarafından 1 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    merhaba arkadaşlar,ne zamandır yazamıyordum kısaca bu c.tesi amerikaya gidiyorum 9 gun kalıcam ve haliyle ne alacağımı internetten araştırırken aklım iyice karıştı yardımcı olabilecek arkadaşlara birkaç bilgi vermek istiyorum aralıksız 7 aydır yapıyorum (oncesi var) bu süre içinde bi kutu amino 1500 1 kg creatine bitirdim. hsd'nın vasıtasıyla aldığım proteinleri harcamaya başladım kollar 38'den 40.5 omuz 119 dan 127 ye filan cıktı belimi soylemek istemiyorum :) netice itibari ile best seller'a baktıgımda BSN diye bi marka var,yoksa diyorumki bilgiğinden şaşma muscle tech ten vaz geçme ne dersiniz tavsiyelere açığım,özellikle almak istediğim seyler creatine ethl ester,glutamine(bu ikisininde karısıgıda var ne dersiniz bilen var mı?),likit amino,animal pack diye bişiy duydum olurmuu?,acaba ne alırsam bana en cok neticeyi verebilir.bir kür yazabilirseniz bana, cok yardımcı olmuş olursunuz cvp larınızı bekliyorum teşekkürler

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*öncelikle, ne güzel, amerika olanağın var, madem supplement kürü istiyorsun, artık ufak bir kutu da bize alır-yollarsın... :D
    *gelelim tavsiyelere;
    1.animal pak'ı boşver, o sadece, vitamin-mineral-protein-amino kombinasyonu, yani çok da "aman aman" değil...
    2.ilginçtir ki, yabancı BB forumunda-steroid.com, birisi, creatine ethly ester için; onun etkisi daha kanıtlanmadı, ucuz-bilindik-etkisi bilinen-ama daha az olan- creatine monohidrat'tan şaşma dedi, ben de çok şaşırdım, ilginç geldi... :D bak, orada da, değişik şeyler var...
    3.BSN fena olmayabilir, Ronnie Coleman'a sponsor olan, ama Ronnie bu sefer kazanamadı... :)
    4.muscletech-jay cutler, yeni weider ürünleri, madem tanıdık, ona devam et derim...
    5.bodybuilding.com'u iyi araştır, işte, ucuz-etkili-pratik-taşıması kolay olanları seç derim...
    ama, esas, taşıması zor değilse, kilolarca deli gibi, protein tozu al derim, nerdeyse orada sudan ucuz, bedava üstelik çok kaliteli formlarda... optimum100%whey olur, Cytosport-Muscle Milk olur, bunlar da favori.

saygılar... ;)

3. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    tesekkur ederim gorgeouskykhan,kilo kilo taşımak yerine burada bulması nispeten daha zor olan ürünleri almak istiyorum bunda beslenmeminde gayet yerinde olduğunu soylemem gerekir.

4. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    konadabokar sana hayirli yolculuklra arkadasim.yalniz o BSN diye bir suplement firmasi yok,onun ismi BMS :):):) bende o firmanin ürünlerini kullaniyorum cok iyi.madem amerikaya gidiyosun sana oraya ait olan ve diger ülkelerde cok pahali olan AMINO BLAST MEGA FORTE almani tavsiye ederim.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  6. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    Teşekkür ederim başka fikri olan yokmu neticede bi kür için ne almam lazımsa alıcam bir daha ne zaman gidicem belli olmaz o yuzden nokta atışı yapmak istiyorum

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  8. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  9. venom_LORD

venom_LORD Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Varna
    arkaadslar! benim arkadaslar oradaydi bende bi kac siparis vermistim ama getiremediler cunku hava alanlari su ucak kacirma olaylarindan sonra ii ce kontroller sikilasmis.makyaj malzemelerine bile sorun sikariyorlarmis, parfum felan dhil.valla bilemiyorum yoksa usendikleri icinmi getirmediler. bodybuilding.com dan siparis vermeyi dusunuyorum bende. su an bulgaristandayim.acaba sorunsuz elime gecermi diye dusunuyorum urunlerin.bilgisi olan varsa yazabilir mi ?kisaca demek istediim amerikaya gidecek arkadas hava alaninda once bi danissin gorevlilere sorsun oyle alsin

saygilar...

10. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    venom, bende ukrayna da yasiyorum, siparislerimi surekli internetten (a1supplements) yapiyorum. bugune kadar bir sorun cikmadi, tek sorun biraz gec geliyo 12-20 gun arasi. yalniz suna dikkat et, mesela ukrayna da 110 euro'nun (nakliye dahil) uzerinde ki her gelen malzeme gumruk vergisine tabi, o yuzden siparislerimi 110 euro yu gecmeyecek sekilde ayri ayri yapiyorum. Sende Bulgaristan'da ki gumruk durumunu ogren, siparisini ona gore yap derim. Haybeye bide gumruk vergisi odeme.

Saygilar...

11. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    venom lord haklisin,bende almanyada kaliyorum,ucak kacirma olayindan sonra herseyi cok dikkatli inceliyolardi,kisinin sadece elbiseleri ve ucaga alinan el cantasindada sadece cocuga yeteceke kadar mama ya izin veriyolardi.geri kalanina el koyup cöpe atiyolardi.sen ucaga binmeden gümrük polisine sor yoksa parana yazik olur alirsin ama cöpe gider

12. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
  13. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    sana özelden de yazmıştım DHEA'yı yaşın 25+ ise al. Bunla birlikte optimum trib dhea'yi testesterona çevirmede etkili olacaktır. Glutamin zaten ülkemizde accüüp pahalı HP fiyat/performans açısından iyi olmuş ama bsn'yi bi daha gözden geçir derim. İçindeki AKG ve CEE'yi saf toz olarak da alabilirsin. Yine CEE için HP doğru seçim olacaktır.

CEE = Creatine Ethyl Ester
    AKG = Arjinin Keto Glukanat

14. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    BSN cell mass'ı bi taşla 2 kuş vurmak için düşünmüştüm yinede gözden geçireyim bu arada adamlar axıs-ht için çok iddalı yorum yapmışlar kullanan birisini biliyormusun?

15. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Walla ona bakarsan Humagro yu da bazıları havada uçuruyodu ama sonradan gerçek GH olmadığını çaktık. Bi de o axis'in içinde büssürü bişeyler var ama ben bu içinde büssürü bişeyler olan şeylerden hep tırsmışımdır. Bi de şimdi yeni yeni duyuluyor. Bence 1 sene falan geçsin kimse ölmez yada firmayı dava etmezse o zaman düşün derim.

Ama DHEA, glutamine ve Tribulus hem bilinen şeyler hem de millet yıllardır kullanıyor. DHEA'yı bir sefer glutamine ve tribulus'la birlikte tecrübe etmiş biri olarak bunun en uygun seçim olacağını düşünüyorum. Tribulus miktarını o zaman daha yüksek tutsaymışım belki şimdi daha iyi sonuçlar almış olacaktım. Şimdi ben bişekilde bu ürünleri tamamlasam şöyle bir kür yapardım.
    Günde
    1500 mg Tribulus (Toplam 2 öğünde)
    200 mg DHEA (Toplam 4 veya 5 öğünde)(Not: DHEA sadece 25+ yaş için uygundur.)
    20 gr Glutamine (Toplam 3 öğünde)
    Kür süresi 3 hafta

16. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Aksini düşünen ve gerçekten bi tecrübesi olan varsa eleştirin lütfen eksik veya yanlış olmasın.

17. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    curl sana bisey soracam arkadasim.bu dhea yazmissin bu nedir,biraz arastirdim internette hangi sayafaya girsem doping yaziyor baska bisey yazmiyor,sen bana bu nedir ne ise yarar bi yazarmisin,,,simdiden tsk ler

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sağlıcakla git ve gel alabildiğin kadar supplament al taşımaksa taşı no problem ancak ne kadar getirisen okadar iyi olur :D ha sık sık gidiyorum dersen o ayrı optimum ,prolabeas,muschle tech bunlar tavsiyem ilk aklıma gelenler

19. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum, demek ki iyi araştırmadın. Google aramalarında çok açıklayıcı sayfalar bulman mümkün. Neyse madem o kadar kür falan da yazdık bi açıklama getirelim.

DHEA = dehydroepiandrosterone

DHEA vücutta özellikle gençlik yıllarda en çok bulunan hormonlardan biri. Erkeklerde testesterone'un % 50'si, bayanlarda is ostrojenin % 75'i bu hormondan sentezleniyor. Yani bir çeşit hammadde diyebiliriz. Düzgün ve etkili diğer supplementlerle takviye edildiğinde, yağ yakımına katkıda bulunuyor, kas gelişimini artırıyor, cinsel performansı geliştiriyor. Çoğu ünlü artist çok düşük dozajlarda (örneğin 3-5mg) ve sürekli bu hormonu kullanıyor. Böylece genç kalıyor-yaşlanmıyor. DHEA'nin faydaları saymakla bitmiyor. Kan şekerini ayarlaması, bağışıklık sistemini güçlendirmesi diğer etkilerinden sadece birkaçı.

Bu hormon mutlaka doktor kontrolünde ve uygun supplement kombinasyonuyla kullanılmalı.
    Aksi takdirde istenmeyen yan etkiler görülebilir.
    Son ve en önemlisi ise bu hormonu 25 yaşın altındakilerin almasına gerek yok.

20. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka

Sayfayı Paylaş