almanyada supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve yuse tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    protein tozu falan bu işlerin almanyada iyi oldugunun duydum weiderin fabrikası falan ordaymış yarı yarıya gelir diolarbaşka alman bildiğiniz güzel marka varmı acaba weider almanyada fiyatı nasıl tam olrk yardımcı olrmusunuz

2. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Vala Almanya icin fiyat belirtemem ama Isvicrede komsusu oldugu icin seni ilgilendirebilir diye burdaki fiyati söyliyim sana; weider protein 80 750g 57 Isvicre frangina aldim. Fiyat arastirmasi yapmadim direkt salondan aldim. Belki özel marketlerde daha ucuzdur. Ancak ortalamada bu kadardir.

Buradaki fiyata göre Almanyada daha ucuzdur, cünkü genel anlamda gida maddeleri öyle.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Weider'in kardes firması All-Star var. ve daha tonla marka var. va ama sennasıl getireceksin? Internet ustunden satıs yapan firmaların cogunun anlasmalı kargo firmaları Turkiye'ye kargo hizmeti vermiyorlar. Yurtdısından supplemet alımı ile alakalı bir baslık var, orda cok acıklanmıs konular.

Mesut sen hangi sehirdensin?

4. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    babam tır şoförü o getircek yurt dışına gidiyo internetten falan sipariş vermicem acaba orda nasıl yerlerde satıolar eczanemi salonlardamı başka market tarzı yerlermi var yoksa sadece internettenmi bilgilendirirmsinz

5. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Solothurn

Isvicre ile Almanya pek bir birine benzemiyor, ancak yinede burdaki ortami söyliyim sana. Su ana kadar l-carnitin ve benzeri ürünleri migros gibi marketlerde gördüm. Fakat profesional protein ürünlerini sadece fitness salonunda ve sehir icinde kücük bir dükkanda (sadece bu tür ürünleri satan bir yer) gördüm. Bunun disinda hic karsilasmadim.

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Almanya'da kimi eczanelerde var.

7. yuse