almanya da nereden supplement alabilirim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve R2D2 tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. R2D2

R2D2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDİS
    Yer:
    ANKARA
    meraba,
    herkese selam. bi arkdasım bu pazar (6 agustos) almanya ya gidecek. gelirken ben de optimum whey aldırmayı planlıyorum.
    ama yurtdısında yasayan pek tanıdıgım yok. bu yuzden bu urunun ya da benzer urunlerin almanya da weimar sehrinde(weimann da olabilir, arkadasım burada kalacak) nereden alınabilecegini ve varsa adreslerini buradan yazabilir misiniz. ozelikle almanya da yasayan ve bb ile ugrasan arkadaslar belki yardım edebilirler.
    saygılar

2. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.supp-storage.com/index.php?id=protein

arkadasin yukarida yazdigim siteden alsin

whey protein istiyorsan
    S.U. Royal Whey

Casein, Egg, ve Wheyprotein ücü bir arada diyorsan

Professional Protein tavsiye ederim!!

ikisinde cok kaliteli proteindir.

toplam kac kilo almak istiyorsun??

3-5 kg alacaksan 2kg wehe geri kalanida profesional protein al!!

whey protein vücudundan cok cabik hazim ediliyor, her iki saate birtane whey icmen gerekiyor.

diyer proteinse 6saate kadar vucüdunda kaliyor, yani kaslarin proteinle daha iyi beslene biloyr.

whey proteini antramandan 1 saat sonra tavsiye ederim.

3. R2D2

R2D2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDİS
    Yer:
    ANKARA
    site için tesekkurler TNT. fakat ben optimum almak istiyorum bu sitede maalesef optimum yok.
    sen biliyomusun almanya da dukkanlarda nerede satılıyor. buyuk eczanelerde ya da supermarketlerde felan var mıdır.
    bi de arkadasım frankfurt havaalanından girecek almanya ya. bu havaalanında bu tip supplement urunleri bulunuyo mu acaba. konu ile ilgisi veya bilgisi olan baska arkadaslar da yazabilirler.
    saygılar.

4. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    optimum sadece bir marka.

yokaridaki whey optimumla karsilastira bilirsin, kaltie farki yok!!

yani bosyere fazla para vermeye ne gerek??

sence ne fark ola bilir?
    optimumla S.U. Royal Wheyi karilastirdinmi?
    yani ikisinin icinde ne var ne yok...

5. R2D2

R2D2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUHENDİS
    Yer:
    ANKARA
    evet optimum bi marka ama en guvenilir markalardan biri ve dunyada en azından bodybuilding.com a gore en fazla satılan whey potein. ankara da da whey poteinler var. mesala nextwhey diye bi marka var 1 kilosunu 60 ytl ye satıyolar salonda. ama guvenemiyosun işte. nasıl doldurulmuş. nasıl paketlenmiş. hangi şartlarda uretilmiş bilemiyosun.
    ben bu yuzden optimum almak istiyorum. zaten bu forumda da en fazla tercih edilen whey tozlarından biri optimum.
    protein tozları baslığı altında optimum ile ilgili 5 sayfa mesaj var. baska hicbir urunde bu yok. herkes en cok bunu biliyor.
    ben ilk kez kullanacagım için en azından tum dunyada kullanılan ve bilinen bi marka olsun istiyorum. boylece biraz daha rahat kullanabilirim diye dusunuyorum.
    SU Royal i hiç duymadım ve besin degerlerini de bilmiyorum. Kulanan var mı onu da bilmiyorum. Ama sen onerdiğine gore iidir heralde. Ama benim tercihim yine de optimum olur.
    Saygılar.

6. TNT

TNT Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tabi sende haklisin.
    SU Royal almanyada üretilmis bir protein.
    dedigim gibi icindeki maddelerle optimumla rahatlikla kiyasliya bilirsin.
    SU Royalin icindekiler optimumdan daha kaliteli!!!

tabiki kactane UCUZ protein var, onlardanda göstere bilirdim, SU Royal optimula rahatlikla karsilastira bilirsin! KALITE farki yok.

arkadasin optimum alacaksa www.ebay.de den alsin. orda fiyatlar daha uygun oluyor.
    Scitec Whey amerikada en fazla satilan whey proteini

ama senin bilecegin is, optimumdan baskasi olmaz diyorsan, afiyet olsun :D

7. Orkun!!!

Orkun!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Almanyadan Supplement

Arkadaşlar yeni konu açmak uygun olmayacağı için bu başlığa devam etmek istedim zira benim de sorum farklı değil.
    Önümüzdeki günlerde kısmetse Almanya'ya gideceğim. Orada Supplementleri kolay bulabilirmiyim. Eczanelerde veya alışveriş merkezlerinde yada aslında en güzeli havaalanlarındaki freeshoplarda satılır mı bu supplement. Diğer bi sorum Almanyada üretilen kaliteli ve sizler tarafından denenmiş supplementler nelerdir. Duyduğum kadarıyla Almanya'da üretilen supplementler de kalite bakımından gayet üst düzeydeymiş. Daha ucuz olması için Alman malı denemek istiyorum. Bana tavsiye edeceğiniz Alman malı gainer ve protein tozu varsa çok sevinirim. Bu arada Berlin'e gitmeyi planlıyorum, Berlini bilen bilmeyen herkesten konuyla ilgili yardım istiyorum. Herkese iyi çalışmalar.

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yanilmis olabilirim ama bildigim kadariyla Almanyadaki sporcular genelde sporcu gidalarini webshoplardan aliyorlar. Türkiye gibi magazalar yok, spor magazalarinda var ama o taninmis markalar degil. Webshoplarda fiyatlar daha hesapli oldugu icin saticilar Webshoplardan satis yapiyorlar - Yanilmis olabilirim ama bu dediklerime Almanyaya senede 1 kez gitmeden sonuca vardim - Aynisi Danimarka icinde gecerli

Edit:
    Derken bu baslik:
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3941&highlight=almanya

9. EFECAN1988

EFECAN1988 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Almanya
    http://www.fitmart.de ve http://www.team-andro.com dann ala bilirsiniz. Orda herseyi bulabilirsiniz.
    Eger yardim Lazimsa beni Msn den ekliye bilirisniz.

10. lwgunes

lwgunes Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    peki almanyadan aldıgımız bu ürünleri kendi bavulumuzda türkiyeye sokarken bir sorun oluyor mu?? bir yerde okumustum aynı üründen 3 tane varsa ticari amaç diye sorun oluyor demişlerdi, böyle bir şey var mı? eğer varsa 3 taneden az alsak gene sorun olur mu? bir de bu no eplode gibi ürünler work out muymus ne diyorlar hiç giremiyor diye birşeyler de duydum.

sorularıma cvp verenlere teşekkürler, çünkü eğer sokuluyorsa ciddi ciddi almanyaya gidip almayı düşünüyorum:) pegasustan uçak biletimi ucuza alır giderim walla stok yaparm gene çok daha ucuza gelir, en azından ülke görmüş oluruz :)

Sayfayı Paylaş