alkol alamıyorum yiter yaaa :S

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve The Answer tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 28 üye.
  1. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bu spor yüzünden alkol ile tüm ilişkim bitmek üzere ya. 18 yaşındayım. amacım harbiden sağlam kas yapmak. ama alkolü çok seven ben alkol alamıyorum. zaten zar zor 3-4 cm hacimlendim onlarında alkolden gitmesin diye içemiyorum.
    off off valla çok dertliyim. 4 gündür evde tekim. eskiden olaydı evi tekel bayi yapardım. ama şimdi uslu uslu oturuyorum. bu nedir ya! yiter ya yiter ya. !!!

alkolün ödem yaparak vücutu şişkin tuttuğuna dair duyum aldım bu arada. nedir doğrusu ?

2. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    sporun faydasını burda görmüş olduk işte ne güzel alkolden kurtuldun.bence yeter ya yeter gibi cümleler yerine oh be negüzel bir illetten kurtuldum gibi kendini olumlu yonde telkin edersen daha iyi olur bunu bir kayıp olarak değilde kazanç olarak gör

3. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yarışmalara hazırlanmıcaksan neden kısıyorsun ki kendini. Her cumartesi alkol almaya devam ediyorum. Sosyal çevremden kopamam hiç bir şekilde. Sporun da bunun önüne geçmesini istemem.

4. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    @devilish ben alkolü illet diye görmüyodum ki. bağımlılığım falan yok yani. keyif iiçn alıyorum alkolü.

tabikide yarışma fln gibi derdim yok ama vücudumun şişik durmasını istiyorum tabikide, 1-2 bira dan birşey olmaz tabi ama, genede alkol alınca şişikliğin indiğini hissediyorum.
    ama tabikide alkolden kopmam imkansız. ortamı olunca affetmem içerim her türlü.

5. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    birkaç kadeh şaraptan bir problem çıkacağını sanmıyorum. yanılıyor muyum?

6. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arnold'un bazı dönemlerinde antreman çıkışlarında arkadaşıyla kova kova bira içtiklerini anlatıyordu hatta 300 gr lık protein dietinde bazı şeylere şarap ekleyerek tükettiğide söz konusu tabi siz o kova kova olayını dikkate almayın. :)

rey619 bunu beğendi.
  7. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bira göbek yapar. Sürekli içmemek gerek. Ayda bir defa ufak kaçamaklar yapılabilir. Ben alkol almak istediğimde bir kadeh kırmızı şarabı tercih ediyorum. Fazla kendini de sıkarsan bi süre sonra hem beslenme düzeninden hem spordan soğur hatta bu soğuma seni vücut geliştirmeden bile uzaklaştırabilir. O yüzden kendine özel günler belirle. Mesela ben haftada bir bi porsiyon tatlı yerim. Bazen unutuyorum, denk gelmiyor, canım istemiyor 2-3 haftada bi kaçamak yapıyorum.

Sende bu şekilde bi düzen oturt, hem hayttan keyif al hem sporundan verim...

SSUO bunu beğendi.
  8. emre1334

emre1334 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    alkolden yana hiç bir sıkıntım yok içerim. Göbek olsun varsın. O ortamı o muhabbetleri o eğlenceyi , gülüşmeleri kaçırcağıma varsın göbek olsun :D sıkı bir çalışmayla yavaş yavaş gider. Ama tercihiniz biradan yana olmasın bence :D

9. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Bende spordan once ciddi alkol tuketirdim artik nerdeyse hic icmiyorum. Cok nadir.

Bunu kendine bir sans olarak gor, alkol faydali birsey degil ki, elbette gencsin eglenmek kafayi bulmak istiyorsun ama alkolsuzde guzel vakit gecirebilirsin.

Kendinide bu kadar kasmana gerek yok, icmek istiyorsan ic, ama 1 bardaktan fazla icme ve uzun surede tuket o bardagi.

10. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Haftada 1-2 aynen devam.

11. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Nasıl bir hukuk vardır ki bu içki ile aranızda bu kadar dert yaptı :) Arada sırada alkol tüketmenin zararı olmaz ama aşırısı (evi tekel bayii kıvamına getirmek suretiyle) kesinlikle yaptığın sporada, hayatınada kötü yönde tesir eder. Tavsiyem günde litre litre bira içileceğine, arada sırada arkadaşlar ile sohbet esnasında adam gibi cin, votka gibi içkiler tüketilmesi.

12. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    sanki çok matah cok güzel birşeymiş gibi isyan ediyorsun
    .alkoldan sigaradan stresden uzak huzurlu bi yaşam için servetlerini merkezlere hastanelere uzmanlara döken insanları tanıyorum :D
    gençligin böyle insanı heba eden ugraşlara battıgını görünce çok üzülüyorum çok.

Cloud bunu beğendi.
  13. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    Garipitir kimi insanlar (benim gibi) tatlı krizine girer kimi alkol bendede puding hastalığı var kafama takılınca hiç dayanamam (bu kriz olayını başlığı açan arkadaş için söylemedim genelleme yaptım.)

afk_ bunu beğendi.
  14. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    gevşemek rahatlamak için arada bir alkol alıyorum; sonra daha beter depresyona giriyorum eyvah geriliycem diye.
    onu bunu bilmem ama alkol bu yaptığımız sporun en büyük düşmanlarından bir tanesi.

15. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    18inde alkolsuz yapamıyorsan ileride ne olur diye düşünmeye başladım...
    (bu arada kendine çok kısıtlama yaparsan bu spordan soğursun arada kaçamak yapmalısın)

16. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    vodka iç kate moss öyle yapıyormuş:) yada tekila iç benim tavsiyem 5-6 shot yap üstüne 1 tane efes light çek %48 kalorisi azaltılmış ooh cillop :) alkolün yanındaki mezelerden uzak durmak gerek tuzlu fıstıktı carttı curttu. Şunuda unutmayalım arkadaşlar alkol bütün kötülüklerin anasıdır ama ana gibi yar olmaz=)

17. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle, 2 kez alkol komasına girdim sporu bıraktığım dönemde, şimdi spor her daim alkol almamda beni engelliyor, en azından eskisi gibi oturup yarım şişe içmiyorum, yada 5-6 birayı dayamıyorum.

18. CriticaLife

CriticaLife Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3-4 haftada bir kaçamak yapamıyorum hiçbişecikler olmaz ucunu kaçırmadıktan sonra.
    alkol bir hayat düzeni tabii. eğer bi kere tadını aldıysanız bırakamıyorsunuz. bu konuda kendınızı sıkarsanız spordan bile soğuyabılırsınız. önemli olan bazı şeyleri zevk alarak tadında, ucunuda kaçırmadan yapabilmektir.

19. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Alkol muhabbet içindir bence,kalkıp deliler gibi icmenin bir anlamı yok.Arkadasların da dedigi gibi arada sırada muhabbet ortamında 1-2 kadeh biseyler icebilirsin ama bu piskolojiden kurtar kendini önce,insana ulaşamadığı şeyler her zaman daha çekici gelirmiş.Kasma kendini kafanı da takma alkole belli bir zaman sonra canın istemicek bile zaten merak etme.

20. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence arada kacamak yapabılırsın kafana takma tarzı dusuncelerde yanlıs..

Kalben, vıcdanan ve fızıken rahat olmak ıstıyorsan ıcme..

Hanı kendını bu spor veya herhangı baska bır sey ıcın kısıtlama da dıyorlar, kısıtlama zaten kendını sadece karar ver ırade senın ıraden.. Zararlı oldugunu ıdrak edersen ıradenı kullanıp ıcmezsın, hatta baslamazsın bıle..

Sayfayı Paylaş