Aksamları kalıtelı karbonhıdrat tarifi isteyenler buyursun

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve repax tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Aslıda antreman sonrası protein içerikli besinler daha faydalı olur ama ben aksam
    antreman sonrası protein tozu kullandıgım ıcın boyle bir tarif uyguluyorum.

Tarif şu şekilde.

Dolu dolu 2 yada 3 kaşık hatta 4 kaşıkda olabilir,yulaf ezmesini bir kaseye koyuyoruz.Önceden ılık suya koyup yumusattıgım kayısı kurularını(6 7 adet) ufak ufak kesip yada üşenmezseniz ezedebilirsiniz yulafın yanına ekliyoruz.üstünede bebe bisküvisi kıvamına gelene kadar sıcak su koyuyoruz(yanlız kaynar olmasın)

Ayrıca hazımsızlıkdan şikayet ettiğiniz zamanlar 1 tatlı kaşıgı zeytinyağıda atabilirsiniz.Hacim almak isteyenler için hem kaliteli hem lezzetli hemde hazmı kolay bir akşam atıştırması :))

Kalın saglıcakla

2. tLh

tLh Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Tarif için teşekkürler. Bu başlık konusu değil belki ancank, spordan sonra aldığın whey çok çabuk sindirilir bu yüzden sonrasında da protein ihtiyacın olacaktır. Tarifinin yanına protein de eklemen iyi olur.

3. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Ben zaten akşam antreman yapıyorum 8 gibi salondan çıkıp protein karışımımı içiyorum eve gelincede 150 yada 200 grm yulaf yiyorum.Tekrardan yulafadamı katmamı kastediyorsun ?

4. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    evet whey çabuk sindirilir akşam için 20-30gr protein lazım

Sayfayı Paylaş