ADMİN sana sesleniyorum.!! :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve the winner tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. the winner

the winner Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Demin bi mesaj yazmıştım sohbet bloğunda konu dışı bölümüne.Hatta Scott Adkins'in dövüş sanatı ne diye fakat admin kardeşimiz bu mesajıda herzamanki gibi kaldırdı.Hadi anlarım mesaj saçma ve gereksiz olur veya daha önce bu sitede sorulmuşturda ben en az bi 10 sayfa baktım soran yok bu soruyu bide sohbet bloğunda konu dışı bölümünde nasıl bir anlamlı mesajlar bekleyebilirsinki admin adı üstünde sohbet bloğu ve kaldıki merak ettiğim bi soruyu bu bölümde arkadaşlara sorarak paylaştım.Sorun mesaj değilde admin kardeşimizin mesajlarımı sürekli kaldırması.Yazdığım mesajın aşırı olmadıktan sonra sana saçma gelmesini anlayamıyorum yani zaten konu açma konusunda pro olsak buraya mesaj yazmayız merak etme.Admin bu mesajımıda kaldırcan biliyorum zaten amacım senin şu konuda birazdaha anlayış kapasiteni artırmak.Yeterince küfürsüz ve düzgün bi şekilde yazdığımı düşünüyorum çünkü küfür kullansam mesaj için gereken sayfa tonlarca olurdu :) neyse bence BE SMART admin thums:

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Önce kilitlenen konuna git, sonra konunu kilitleyen co-mod arkadaşın ne sebeple konunun kilitlendiğine dair açıklamasını içeren mesajı oku (ben yapabiliyorsam sen de yapabilirsin bence), bak bakalım konun neden kilitlenmiş, sana ne sebep verilmiş...

Be smart diye aklınca laf atacağına forumu bol bol oku, ilk önce de kurallardan başla ki bilip bilmeden saçma geldi diye konumu kaldırdılar, ya da benzeri var diye konumu kaldırdılar diye komik komik başlıklar açma ;)

Yine de dönüp okuyamazsın diye sana buradan yazayım bak neden kaldırılmış.

Konu:
    Kilitleyen arkadaş ne demiş :
    Umarım cevabımı yeterli bulursun, tabi okumaya zahmet edersen :)

MaXimuS_ ve (silinen üye bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş