Adam Olacak Cocuk!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MK #7 tarafından 1 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    peki şimdi kaç yaşındasın...

2. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    18

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu cocuk hakkinda bir belgeseli sunuyorum tvden.

MUTLAKA IZLEMELISINIZ - Kendim ilk bölümüne baktiktan sonra diger bölümlerine bakmak zorunda kaldim.

Cok carpici, dusundurucu. Nasil calisiyor ? Cocuklugunu yasiyormu ? Gelecegin Hollywood stari olacakmi ? Babasi Ilac verdimi ?

Cevaplar icin.
    1. Bölüm

2. Bölüm.

3.Bölüm

4. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    onu bunu bilmem ama bu çocuğu yetiştiren kesinlikle kendi babası değildir bir baba oğluna böyle bi kötülük yapmaz heralde.çocuğun gelişimi çok kötü etkilenecektir küçük ve sıkı kasları var nasıl olacak acaba bu çocuk sağlıklı bi şekilde büyüyebilecek

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben biraz bilgi topladim Richard Sandrik hakkinda.
    15 Nisan 1992 Ukrayna dogumlu, annesi jimnastikci, babasi uzakdogu sporlari uzmani.
    2 yasindayken amerika'ya gelmis ailesiyle, ve babasi 2 yasindan itibaren onu ozel olarak calistirmaya baslamis.
    Yalniz bebekliginden itibaren doktorlarinin dikkatini ceken anormal bir gucu varmis.
    Bu genetik ustunlugunu, babasinin disiplinli idmanlari ve annesinin 2 yasinda baslattigi gerdirme calismalari eklendiginde ortaya, 8 yasindayken 33 kg. vücut agirligi ile 94,5 kg. bench press yapan bir yaratik cikmis.
    Daha 6 yasindayken kendi agirligini pressleyebiliyormus.
    13 yasindaki olculari; 1.47 boy, 45 kilo agirlik.
    88 cm. gogus, 30,5 cm. kol, 48 santim bacak.
    ve bu cocugun yag oraninin anormal derecede dusuk oldugunu unutmayin, olculeri gercekten inanilmaz, tipki gucu gibi.
    Bu arada bu cocugun, her turlu fast food yemesi, video oyunlari ve arkadaslariyla oynamasi yasakmis,
    Taaaa ki manyak babasi annesine saldirmaktan 3 sene hapis cezasi alana kadar.
    Bu gelismeden sonra, cocugun hayati biraz olsun normale donmus, hala cok formda, hala cok guclu ama eskisi kadar define degil.
    Artik PS'i var, arkadaslariyla oynuyor ve arada bir pizzasini, burgerini yiyor.
    Bazi uzmanlar babasinin ona steroid verdiginden supheleniyorlarmis, sahip oldugu kas gelisimi icin, yasinda salginamayacak kadar testosterone gerektigini soylemisler, ama kullandigi kanitlanamamis, testlerde temiz cikiyormus.
    Aman agalar elinden sekerini almayin, walla cok fena tekme atiyor kerata :lol:

6. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Emeğine sağlık karasan sen videolarını izledin mi? İzlemediysen tavsiye ederim acayip şeyler var.Bir ara 100 kg squat yaparken görülüyor :shock: :shock:

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    NEden Kausal??
    yaslanınca ne olacak ?

8. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    afedersiniz ama OHA demek istiyorum hem de sonsuz kere... :)

her bakımdan inanılmaz işin ilginci Karasan'ın dediğine göre ; babası 3 yıl hapis yemiş ; ana -baba ayrı galiba , ve çocuk düzensiz besleniyor , yazık valla , tam tek ken , tekken olmasın :) umarım aile hayatı düzelir bundan olumsuz etkilenmez bu mucize olayı , gelişimi izlemeye devam ederiz... bu nasıl iştir yahu ??? bırak steroidleri , normal supplement'ları mesela tribulus''u " do not use under 18 " diyorlar... ve aklımda daha onlarca soru var ; nasıl - how ? , bu işin know-how'u nedir ?
    bırak ronnie'i , arnold'u , bu ne ya ! ? , bu hepsini geçer valla :) ...

9. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Arkadaşlar yeterli bilgiyi vermiş ama birşey de ben ekleyeyim.Show haberde 2 sene yada daha evvel haberi yayınlanmıştı.Annesi babası birlikte çocuğu çalıştırıyorlardı.Uzun sarı saclarından tanıdım.Çok yoğun bir çalışmayla bu vücudu elde ettiğini söylüyordu reha amcam.Bende yedim.Hakkaten yedim.Babasınında bu sporla ilgilendiğini ve disiplinli olduğu falan filan.

Sayfayı Paylaş