Acil jineko yardımı!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve NoDiggity tarafından 16 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NoDiggity

NoDiggity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler acaba bende jineko mu var yoksa fly hareketini omzum çıktığı için yanlış yapıyorum ondan mı böyle? Bulkta kaldım daha define olamadım kür kullanmadım ama izole edemiyorum göğsü. Allah askına bi bilgi

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      45,5 KB
      Görüntüleme:
      394
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      95 KB
      Görüntüleme:
      405
  2. RagnarLothbrok

RagnarLothbrok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Jineko dediğiniz Jinekomasti ise yanlış hatırlamıyorsam plastik cerrahiye gözükmenizde fayda var. Bana Jinekomasti gibi geldi. Bende aynı durumdan gittim ve bende çıktı 27 Temmuz'da meme tomografisi çekilecek ve büyük ihtimalle kışın bıçak altına yatıcam. Zayıfsınız pek bir sıkıntı olarak görmüyorum sizde bunu ama sizi kötü hissettiriyorsa doktora gitmekte fayda var.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoDiggity bunu beğendi.
  3. NoDiggity

NoDiggity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi jinekomastiden bahsediyorum evet cevabın için çok teşekkür ederim öncelikle, fakat jinekomasti belirtilerinden ne bastırınca acıma be kaşınma ne de çok fazla bir yağ dokusu yok. Acaba sorun yanlış antrenman olabilir mi?

4. RagnarLothbrok

RagnarLothbrok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yaşım 18 onu belirteyimde bi :) üslup için teşekkür ederim genede. Açıkçası bb ile ilgili hiçbir fikrim yok ki ben zayıflamaya çalışıyorum ne kadar olmasa da :) Şöyle bir şey var meme ucu bölgesini parmaklarınla sık ele gelir derecede bir yağlanma varsa o bölgede büyük ihtimalle jinekomastidir. Ama gelmiyorsa yanlış antreman olabilir. Jinekomasti meme ucu bölgesinde fazla yağlanmadır, kadın göğüsleri gibi sarkmalar başlar. Bende öyle mesela, umarım bende kurtulabilirim bundan. Sağlık açısından bir zararı yok ama psikolojik olarak çok kötü bir şey.

NoDiggity bunu beğendi.
  5. NoDiggity

NoDiggity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önemli değil ya herkese abi diye seslendiğimden. :) çok teşekkür ederim yine de cevap için umarım kurtulursun sende.

6. RagnarLothbrok

RagnarLothbrok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim iyi forumlar.

7. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücut kaslarınız iyi görünüyor fakat jinekomasti şüpheniz varsa kendinizde mutlaka doktora görünün başarılar ;)

NoDiggity bunu beğendi.
  8. asilcenk

asilcenk Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Vücudun yağlı, yağlar eridikçe ve kaslar çoğaldıkça göğüs kaslarında düzelmeye başlayacak gibi duruyor, vücudun hacimli dursun diye ne bulursan yemişsin galiba. :)
    Yinede aklında soru işareti kalmasın bir doktora görün...

NoDiggity bunu beğendi.
  9. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    ben hiç birşey göremedim gayet normal bir gögüs yağlısın biraz ondan yandan bakarken hafif sarkık gibi duruyo ki buda çok normal gögüs ucuna gelsen küçük ve düzenli yani kesinlikle yok arkadaşlar nasıl var olduğu kanısına varmış anlayamadım

NoDiggity bunu beğendi.
  10. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Ben yok diyorum ama siz yinede içinizdeki şüpheyi gidermek için doktora yinede gidin psikolojiniz bir rahat etsin. Varsa tedavisi yapılır yoksa da çok çok gününüzden bir kaç saat harcanmış olur ama psikolojik olarak rahat hissedersiniz :)

NoDiggity bunu beğendi.
  11. NoDiggity

NoDiggity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler çok teşekkürler içim rahatladı yokmuş jinekomasti... Fakat göğüs izolasyonunda hala bir problemim var, acaba bana antrenmanlar için öneride bulunacak biri var mı?
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Haziran 2015 ---
    Mesela press hareketlerini bırakıp sadece flylara yüklen diye bi öneri aldım, zamanında omuzum çıktığı için yanlış çalışıyordum genellikle.

12. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Bence göğüsün hiçbir hareketini atlama, tabi sadece göğüste çalışma tipik plajcılar üst vücutcular gibi.. tüm vücut kaslarını çalıştırdığından emin ol yer ver programında.. senin hareketli bir yaşam tarzın var heralde yada spor geçmişin çünkü fotoya falan dikkatli bakınca omuz başların hafiften belli oluyor göğüste öyle azda olsa kütlesi var.. yağlı olduğun için bu şekilde gözüküyor bence göğüsün hiç bir hareketini atlamamalısın güzelde bi yemek programı çıkar kardiyoyu antrenmandan sonra yap, yağ yakabilirsin bu şekilde..

NoDiggity bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş