1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

acheron55 yaş 24 71 kg 1.76

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve acheron55 tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. acheron55

acheron55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Eksik gördüğünüz kısımları söylerseniz daha makbule geçer.
    Bodye 20 yaşımda falan ilk başladım, heralde 50 kilo bişeyimdir o zamanlar kollar 30 cm falan çöp gibi bişeydim yani. kilo almak her zaman çok büyük sorun oldu bana, body nin faydası oldu ama düzenli yemiyordum(anne ne yaparsa :D), o sene ilk acemilikten gelen gelişim oldu baya ama sonra takıldım, çünkü kilo alamıyordum gene, dersler de yoğun olunca bıraktım ara verdim bi ara. velhasıl şimdi 1 senedir işte çalışıyorum, bu spor için kendin para kazanıcan kendi yemeğini kendin yapacan onu anca anladım daha düzenli yemeye başladım. kilo 71 falan oldu hala çok zor kilo alıyorum bir gün aksasın, bir gün öküz gibi yemek yemeyeyim kilo veriyorum resmen.
    vücuda gelirsek, göğüs geride. bunun sebebi ilk 2 sene yanlış bench press yapmamdır sanırım, bütün ağırlık omuza gidiyordu. omuz gelişti, üstüne biraz da sakatlık geldi ona mal oldu bana bu. bacakları da ilk senelerde her çok bilmiş gibi yapmıyordum, ya da squatı yarım yamalak yapıyordum şimdi adam gibi yapıyorum.
    benchte falan hiç kilo ekleyemezdim, son 6 haftadır bill star 5x5 programını yapıyorum hacimden çok güce yönelik, squatımı benchimi 170 lbs(77 kg) ye çıkarabildim etkisi oluyor baya

20140102_093322.jpg 20131101_211706.jpg 20131223_104411.jpg 20131104_132333.jpg 20130609_164028.jpg 20130912_212053.jpg 20131104_132407.jpg 20131215_143614-1.jpg 20131224_142224.jpg

Son düzenleme: 2 Ocak 2014
  2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    öküz gibi ? miğden öyle demiyor hocam. eger gercekten okuz gıbı yesen kilo alamasan, belin bunu söylerdi. ama o bel öküz gibi yemek görmüyor, sana öyle geliyor.kollar vucuduna gore cok önde, bacaklar harika..
    1 sene ye göre güzel bence. sulu ve yağlı yemekler mi yiyiyorsun ?? ? nasıl beslenıyorsun merak ettım dogrusu..

3. acheron55

acheron55 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    öküz gibi dediğim benim standartlarıma göre tabi prolara göre değil :)

bi ara şu listeyi çıkarmıştım her zaman tam uyamıyorum ama genel değerler bunlar, ingilizce kusura bakmayın. sulu yemiyorum tam tersine çok kuru. son 2 senedir amerikada yaşıyorum yok burda fazla sulu yemek falan maalesef tr deki yemeklerin kıymetini sonradan anladım.

bel yok ama alt karının oralarda göbek var hafif, ileride cardio yaparsam hallederim diye umursamadım pek.

bir de 1 senedir değil başlarda düzenli olmasa da çok daha fazla çalışıyorum. bu kadar zamana göre gelişimin az olduğunun da farkındayım ama ilk seneler bilinçsizlikle geçti biraz

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 2 Ocak 2014
  4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Düşük kalori, gereksiz fazla protein, ve büyük ihtimal bir öğünden diğerine geçene kadar aldığın karbo ve kalori miktari az oldugu ıcın yakıyosun.Karbonhidrati az ama sık sık almak yerıne, 2.5 saat başı 70er 70er almayı denemelisin, ben burda öküz gibi yiyen bir tablo goremedım acıkcası.
    Öyle sık sık yemek her zaman da ıyı degıl hele hele kilo alamayan biri için. 4-6 öğün ye, ara öğünlerin de ana öğünlerine yakın olsun. Yaani öyle fıstık cevız vs. demiyorum. Ana öğünde 80 gr karbo aldıysan ana öğünde 40-50 gr karbo al. Yerinde olsam abartmadan bk ve mc tarzı yerlere de uğrardım gün içinde..
    Genel olarak diyiceğim şey ise kaloriyi arttir.+500 gibi, o kaloriyi karbonhidrattan alarak.

acheron55 bunu beğendi.
  5. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    vücud gayet iyi durumda eksikler var tabi ama görünümü çok etkileyecek türden değil bana göre karın göğüs ve sırt geride kalmış zaman içinde düzelir diye düşünüyorum ve boy kilo orantınız iyi bence kilonuzu korumaya bakın derim yani 85kg falan olsanız biraz abartı durabilir

6. OssEgm

OssEgm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kol ve bacağın hakkını vermişssin helal olsun.

Sayfayı Paylaş