A-101 NATURAL Hekimce MultiTablet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AxiboY tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Sizce Denemeye Değer mi ?

1. Olabilir

100,0%
  2. Kesinlikle Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba arkadaşlar uzun süre sonra tekrar aranıza geldim bu sefer askerliği de aradan çıkarttım bir engel kalmadı, sizlere sormak istediğim şey dün lor,tavuk gögüğü,ton balığı alırken dikkatimi çekti. Bu firmanın ürünlerinin ucuz olma nedeni nedir acaba denemeye değer diye düşündüm ama bir yandan da içim pek rahat etmedi sitelerinde de düzgün bir açıklamaları yok sadece elimde braşür var tanıtım amaçlı dün A-101 den aldım onuda sizlerle paylaşmak istedim kullanan oldu mu acaba yada bir görüşü olan var mı ? Ginseng düşündüğüm birşeydi ama nox kullandığım için omega 3 yada omega 3-6-9 almayı düşünüyorum sizin görüşleriniz nelerdir bu firmayla yada ürünlerle alakalı.

Resmi Görmek İçin Tıklayınız
    Resmi Görmek İçin Tıklayınız
    21 Şubat 2014 Kataloğu Ama Yinede Aynı Ürünler Şuanda Mevcut, Resmi Görmek İçin Tıklayınız

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Valla ben pek guvenemedim bunun yerine pharmaton veya supradyn all day falan kullanabilirsin multivitamin olarak ama istersen bi deneyebilirsin vitamin sonucta sadece :)

Sayfayı Paylaş