Aşk :'(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ex_Justin tarafından 9 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ex_Justin

Ex_Justin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa/İnegöl
    Abiler benim sevgilim vardı adını vermeyim neyse biz bu kızla 1.5 yıl çıktık tabi 6 kere ayrıldık 5 kere ben 1 kere o ayrıldı fakat ben yaptıklarımdan çok pişmanım kıza söylüyorum fakat son pişmanlık fayda etmez git konuşma türü şeyler diyor beni kendisinden uzaklaştırmaya çalışıyor başaramayıncada vazgeçiyor ve benimle konuşuyor okulda falan bana bakıyor bahçede dolaşırken ama beni sevmediğini nefret ettiğini söylüyor sevgime de inanmıyor ben bu kızı tekrar nasıl inandırabilirim sevgime lütfen yardım edin ben onu çok seviyorum :'(

Son düzenleme: 9 Mayıs 2011
  2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Ben tavsiye vermiyorum açıkçası sonra siz ayrılırsınız kötü kişi ben olurum yalnız naz yapıyor tahminimce sen hiç yüz vermezsen konuşmazsan bu sefer o sana yalvaracaktır dönmen için tabi sabret fazla yüz verme bir kaç gün çok da uzatma eskisinden daha sağlam olabilir ilişkiniz.İstersen bir dene sana kalmış karar senin.

3. Ex_Justin

Ex_Justin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa/İnegöl
    Abi ben yazmazsam o hiç yazmıyor ama garip bi yanıda var sıkıldıysan konuşmayalım falan diyorum yok falan diyor işin varsa diyorum yok müzik dinliyorum falan diyor o da konuşmak istiyor fakat nefret ettiğini falanda söylüyor anlayamadım büyüklerime danışıyorum tavsiye verirsende sevinirim ayrılmamızdanda kimseyi sorumlu tutamam..

4. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bu plan ters teperse.İlk yapacağı kızın seni kıskandırmak için başka biriyle çıkmak olacaktır ki o da geçici olur sırf seni kıskandırmak amaçlı.Tabi başka türlü de ters tepebilir kız hep ten bırakabilir seni.Hem bir dakika ne kızı yav sen 14 yaşındaydın hatırladığım kadarıyla fazla takma derslerine konsantre ol yarın bir gün aşkın olur da paran olmazsa çok pişmanlık duyarsın.Çalış çalış en önemli zamanlarında aşka prim verme fazla kafaya takma yürüse zaten yürür bu iş çok fazla yüz verilmez kız milletine fazla yüz verirsen seni terk eder bak unutma bu sözlerimi.Çünkü insanlara istediklerinden ihtiyaçlarından fazla sevgi verirsen sana ihtiyaç duymazlar ihtiyaç duymadığın biriyle de beraber olmazlar bu bir dipnot benden sana.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:08 ----------

Tavsiyem yüz verme şimdilik sanki moralin bozuk ve eskisi gibi değilmişsin hani o neşeli espirili kişi sen değilsin de morali bozuk depresif biriymişsin gibi davran ama ona onu sevmediğini söyleme beni seviyormusun derse seviyorum de ama böyle ses tonu etkileyici olmasın ehh işte seviyorum gibi yap sakın şu aralar sensiz olamam sensiz yapamam gibi şeyler söyleme smylersen sen zaten ceptesin senle niye uğraşsın .Sadece biraz süründür ama süründürdüğünü belli etme.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:11 ----------

naz yapıyor işte belli seni çok seviyor bu kız bak bu lafıma inan.

5. Ex_Justin

Ex_Justin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa/İnegöl
    Bunu denicem başka taktik verebilecek olan varmı arkadaşlar ?? :S

6. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    Adama gibi çık karşısına konuş
    eğer "sevmiyorsan söyle gideyim" de bu cevabı alırsan bir daha arama zaten
    ama "bir kıvılcım olur diyorsan kalacağım" de

1,5 yıldır çıkıyorsun bizden daha iyi tanıman lazım naz mı yapıyor yoksa kızda alışkanlıkmı yaptın ondanmı vazgeçemiyor davranışları belli eder

7. Ex_Justin

Ex_Justin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa/İnegöl
    Ya soruyorum yüzüme diyebilirmisin diye ( benden nefret ettiğini ) derim diyor. :S :S

8. LaVioRtH_cL

LaVioRtH_cL Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ister inan ister inanma aynı durum bende de var. bende de hep o ayrılmak isterdi en son ben terkettim. sonra vicdan yaptım pişmanlık yarattı tekrar adım attım barışmak için. ama kız benden soğuduğunu eskisi gibi sevmediğini falan söyledi. kısacası affetmedi. zaten çok soğuk davranıyordu ben konuşursam konuşuyordu falan. bununla birlikte sevdiğini biliyordum ama nedense kendini benden çekmeye çalışıyordu hep sanki en son onu terkettiğimden sonra bensiz yapabildiğini anlamış gibiydi.

şimdi 1 aydır tek kelime konuşmadım. konuşmayacağım da. kız milletinin çok üstüne gidince fazla nazlanıyorlar. sana tavsiyem sana tekrar laf atana kadar tek bir kelime etme, ondan bekle. senin avcunun içinde görmesin. gitmek isterse kendi bilir sen elinden geleni yapmışsın daha fazla yapabilecek birşeyin yok, çoğu insan gurur yapma falan der ama erkeklik gururunu ayaklar altına almasına da izin verme.

unutma ki sen ondan önce de vardın ondan sonra da olacaksın.

Sayfayı Paylaş