Aşırı Kol Zorlanması...(Lütfen )

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve CaqaTaY Kaan tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CaqaTaY Kaan

CaqaTaY Kaan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Sağ kolum üzerine aşırı yükleme yaptığımı düşünüyorum tam ısınmadan ağırlıklar yaylar şınavlar çektim ayrıca sonraki gün bilek güreşindede üzerine gittim o akşam baya ağırmıştı sonra dalmışım saat 01.30 gibi uyandım aşırı şiddetli bir ağrı neredeyse kolumun tamamında özellikle dirsek üstünde ve dirsekte ağrı kesici almama rağmen geceyi zor atlattım...Benim şüphem lif atmasından yana o yüzden bana biraz yardımcı olun lütfen yani nasıl anlarım lifin attığını atmışsa ne yapmalıyım veya herhangi başka bir şey ???
    (Şuan bile ağrıyor...)

2. efekrotos

efekrotos Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ciddi bir problem olabilir, doktora gorunmelisin.

3. CaqaTaY Kaan

CaqaTaY Kaan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Evet arkadaşlar yaklaşık olarak 18 gün geçti bu sakatlığımın üzerinden ağrı ilk baştakine oranla azaldı fakat geçmedi kolun üzerine gidemiyorum az önce deniyeyim dedim şınav çektim birden ağrı saplandı üst kol civarına sizce ne yapmalıyım burada bir doktora gittim ama gerekli işlemler burda yapılamıyormuş yani bizi aşar dedi...Sadece kas gevşetici falan verdi...
    Ayrıca sanırsam koldaki problemi anlamak için emar çekiliyormuş benim diş telim olduğu için bu da imkansız gibi :confused:

Sayfayı Paylaş