Aşırı Başım dönüyor :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Purposeless tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar en son 1-2 yıl önce böyle dönmeye başlamıştı başım o sıralar çok yoğurt yiyordum ayda 30 kg yediğimi bilirim şuan spor yapıyorum kendimce evde 4-5 aydır düzenli olarak her gün en aşağı 500 gr tavuk göğsü 5 yumurta 1 tabak bulgur pilavı tüketmeye çalışıyorum 1 kase de yoğurt kuru kuru gitmiyor tavuk çünkü ben de bu arada epilepsi hastalığı da var lamictal ilacı kullanıyorum doktor spor yapmama çok zorlamıcak şekilde izin verdi hatta sürücü kursuna bile yazıldım yani hiçbir sorunum yok ciddi anlamda şuan beni tek rahatsız eden şey baş dönmesi özellikle ayağa kalkarken sabit bir yere bakarken dönüyor başım gece 3den aşağı uyuyamıyorum ilacın yan etkilerinden bir kaçı uykusuzluk baş dönmesi felan var doktor normalde günde 2 sefer kullandırtıyordu şikayet edince baş dönme konusunda 1-2 yıldır 1 sefer kullanıyorum günde ilacı ya ilaçtan ya geç yatmaktan dicem de uyku tutmuyor ki abi ya başım dönüyor yatıp uyuyasım var 2 saat dönüyorum yatınca yatakta babam da tansiyonu nu ölç bakıyım dedi 11-6 çıktı tansiyonum normalmiş gayet babam sürekli tavuk yemekten oluyordur diyo illa laf atıcak tavuğa belki hakli da olabilir bilmiyorum yani acaba vitamin felan doğru düzgün alamıyorum ondan oluyor olabilir mi ?

2. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bir kaç arkadaş daha sormuş. Bu soruyu.
    Baş dönme bir çok sebebden kaynaklanabilir.
    Sürekli baş dönmesi iyi değildir,gecikmeden bir doktora görünmen gerekir.

Sayfayı Paylaş