Ağırlık Sehpası ve Ağırlık Seti Tavsiye

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve freebet tarafından 4 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. freebet

freebet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

Bilgili ve tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

Evde boş bir odam var ve bu odayı spor salonuna çevirmeye karar verdim. Ama bu işte yeterince tecrübeli değilim, daha önce birkaç kez kısa süreli salon tecrübem oldu, ancak yakınımda spor salonum olmadığı için git-gel zor geliyor ve devam ettiremiyorum. Bu nedenle böyle bir olaya giriştim.

Bir tane Koşu bandı aldım, (ben ve eşim için)
    Bir tane Eliptik Bisiklet alacağım karar veremedim henüz, (ben ve eşim için)
    Bir tane Altis HG 200 Çalışma istasyonu sipariş verdim, http://www.hepsiburada.com/altis-hg-200-home-calisma-istasyonu-pm-sporaltis1060

+ olarak forumda bu çalışma istasyonları ile ilgili konularda hep sehpa ve bar alınmasından bahsedilmiş, bende sehpa ve ağırlık seti alacağım, yani bar, ağırlık plakaları vs.

Koşu bandı ve eliptik bisiklet kardiyo çalışması için, ağırlık çalışması için altis hg200'ün yanında neler alırsam, hangi sehpa ve bar + plakaları alırsam spor salonunda yaptığım tüm antremanları yapabilirim.

Teşekkürler.

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Spor salonunda hangi antremanları yapıyordun?

3. freebet

freebet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    isimlerini bilmiyorum, 15-25 dk arası koşu, sonra ağırlık çalışması ama egzersizlerin isimlerini bilmiyorum.

4. Körfez41

Körfez41 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çalışma ağırlık istasyonundan memnunmusunuz tavsiye edermisiniz

Sayfayı Paylaş