1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9 Aya Yakındır Yapıyorum...Yaşım Daha Yeni 17 Oldu :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve omer41 tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Upright'ta baya güçlüymüş o zaman :D

2. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL

BUNLAR 3 KG vermiş halimdeki çekilmiş son resimlerim 10,5 ay oLdu..

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    bilerek mi kilo verip definasyon yapıosun?
    eger cevabın ewetse neden?? olabildigince hacim kazanman lazım definasyona girmek icin erken..
    Karın kasların gayet guzel cıkmıs, bu demekki yag oranin yüzde 8-10 arası... %12-14 e kadar rahat rahat kilo alabilirsin.. besinleri arttır
    aventorundaki resimde kür zamanında mıydın?

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sanki bu resimlerde kafa yapında kuculmuş çözemedim avratayla kafa yapısı çok farklı duruyor bu senmisin?

5. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    Tamam mideyi iyi cikarmissin fakat kollar sanki gerilemis incelmis gibi geldi bana..Omuzda cok dar ve gücsüz gözüküo.Acill kilo alip daha $ekilli bir vucut yapmaya cali$malisin sadece mide on numara o kadar ama sadece mideyle olmuo .. ba$arilar

6. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence özellikle kolların vücuduna göre çok zayıf kalmış,göğüs ve karın gayet iyi ama kollar işi bozuyo..kollara biraz hacim kazandırabilirsen daha güzel bi görüntü olabilir,kolay gelsin..

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut genel olarak cok ince duruyor, benim en cok dikkatimi çeken, üst göğüsteki zayıflık, köprücük kemikleri cok belirgin, üst göğüs bence çok çalışılmalı.
    Omuzlar dar, ağır kilolarla kalınlaştırılması lazım ve omuz başları iyice çıkartılmalı ki vücut daha geniş gözüksün.
    Mide güzel gerçekten,ama şu anda öncelik kütle kazanmaya verilmeli, vücut gıdasız kalmış, zayıf düşmüş bir görünüm içerisinde.

8. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu arkadas kusura bakmasin ama 17 yas kür icin biraz erken degil mi? gelisme caginda hormonal dengeyle oynamak cok sakat!! amman dikkat.. zaten bi de durmadan kur yapmasam da superim, soyleyi iyiyim boyle guzelim diye yazmis hep.. arkadasim madem kürsüz de bu iste cok iyisin neden kür yaptin o zaman? bu iste biraz kendini kandirmaca var sanki?

NOT: bu yazdiklarim moral bozmak, haddini bildirmek vs.. sekilde algilanmassa sevinirim. tek amacim "yapici elistiri". saygilar

9. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    KOLLARIM 37 38cm yüzümden kilo verdim..Definasyon yapmadım 3kg verdim toplam istek dışı. yaşım17 ..Yaşıtlarımın arasında kendi ilimde en iyilerdenim..Yarışmalara katılmaya niyetim yok..Bizim buralarda vücudu gören ohaa diyor.Nedense bu forumda biraz yıkıcı eleştri fazla..Ben 1989 doğumluyum lise son öğrencisiyim..Üst göğüs resimlerde öyle cıkmış..O kadar kötü değil..Ayrıca vücut yemeksiz kalmış diyorsunuz günde 6 öğün yemek yerim:)) tavuk pilav makarna yumurta et süt;)..Ben daha cok kalınlaşmak istemiyorum..Bu vücudu istiyorum kollarımda vücuduma göre zayıf kesinlikle değil..Resimlerde arkaya atıyorum ufak cıkıyor ..2 ay önce40 cmye dayanmıştı sıcak..Suan 37 - 38.. Hadi kolay gelsin..

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bence gayet güzel 17 yaş için kaçtane 17 yaşında adam var senin gibi ve beni üzen kür yapmış olman yazık etmişsin pişmansın ama keşke hiç girmeseydin sen zaten gelişim dönemindesin 21 yaşına kadar gelişimin sürecekte ve bu kürü yazan salak bunu bilmiyormuydu amacı para kazanmaktı sadece bu sen 17 yaşındasın ve 25 30 yaşındaki adamlardan daha hızlı gelişirsin kural bu

11. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    hsd cok teşekkür ederim yorumun için..evet cok pismanım..Ama en son koydugum resimler artık kürün etksinin azaldığı söndüğüm resimler...Bir dahada düşünmüyorum zaten.Hersey için sağol..Yasımın 17 oldugunu göze alan tek kişisin değerlendirmede;) eyvALLAH!

12. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    omer41 yarışmayı düşünüyor mu?

13. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    beyaz adam hiç bilmiyorum açıkçası bi ara öle bi niyetim vardı..

14. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle, bu yaşta senin büyüme hormonun ve testosteron seviyelerin zaten şahlanmış durumda, ne yapsan gelişirsin :)
    Bu yaşta bastığın kilodan ziyade (110 iyi tabi o ayrı) disiplinli çalışman iyi , devam edersen bu çalışmaya ilerde çok iyi yerlere gelirsin.

15. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Ömer aynı yaştayız seninle gelişimin güzel...Kürün etkilerinin geçtiği belli. Eski resimlerinde daha hacimli duruyordun. ÜSt göğüs, on omuz, triceps daha iyi olursa daha iyi gözükürsün. Sırt resimlerini de koyarsan onları da yorumlasınlar!!!!

16. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    evet etkileri geçti.. yaşlarımız aynı demekki ne güzel..cok memnun oLdum.. [email protected] msnim ekle istersen..üst göğüs ben istemiyorum genede çalışıyorum ama böyle daha estetik bir görünüm var bence top gibi olsun istemiyorum..Benim tricepsimi co beğenirler aslında ama resimlerden dolayı beLLi oLmuyor..Sırt en kısa zamanda çekip yollayacam..tşkkürler..Karasan'ı sürekli izliyorum sürekli olumsuz yorumlar yapıyor hiçç hoş değil..

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    kaybettiğin kilolar zaten hiçbir zaman senin olmamıştı bundan emin ol sadece kür esnasında vücut su tutuyor bu şişkinlik o yüzden sana belki kalan 5 kilodur ve beslenmeni dengeleyemedinmi oda uçar gider yani sana sadece büyümüş bir kalp ve yıpranmış böbrek ciğer vs vs kalır ve yarışma düşünüyorsan sen steroidi bırakamazsın zaten bir kere tadını aldın arkadaşım kas değil su ama artık iflah olması zor bir yola girdin umarım kurtulursun çünkü psikolojik olarakta etkiler seni kürde bastığın kiloyu basamazsın kafana takarsın tekrar kür yaparsı ,kürde aldığın kiloyu kaybedersin kafana takarsın tekrar yaparsın ,düzeni bozarsın bu sefer daha ii olacak kalıcı olacak dersin tekrara yaparsın ama elinde sadece zarardan başka bişey kalmaz bunada ben adım gibi eminim ben veya bir başkası sana ne dese boş sen yine bildiğini yaparsın banada ne zaman hak verirsin biliyormusun evet bunu bileceksin yapınca :!:

18. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    hsd yarışma fln düşünmüyorum..Steroidle artık uzaktan yakından alakam yok...Suan supplement dahi kullanmıyorum.Sadece adam akıllı yiyorum.Evet daha az basıyorum..Az söndüm.Ama ben kendimi bilen insanım..Allaha cok sükür.ßi hata yaptım ve o yoldan döndüm..Daha fazla kilo kaybetmek istmiyorum acıkcası iyi besleniyorum inş. vermem.Sana sonuna kadar katılıyorum.Steroid bir bela kimseyede tavsiye etmiyorum...

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    güzel tebrikler

20. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları: