1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

9. ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kaskade tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    Merhaba yaklasik 8 9 aydir calisiyorum.Sizlerle paylasmak istedim iyi veya kötü yorumlarinizi eksik etmeyin.Yas 23 boy 1.78 kg 75.
    Supplement kullanmiyorum.Tamamen dogal besleniyorum.
    Bil mukabele saygilar.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mart 2015 ---
    Buda baska bir resim
    1
    2
    1
    1
    Buda baslamadan once sayilir.
    En son teknede olan resim baslamadan önce.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 29 Mart 2015
  2. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    Ve yag oranim nekadirdir sizce?
    Herkeze tesekkurler

3. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Yüzde 14 15

kaskade bunu beğendi.
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Gelişim güzel fakat karın egzersizleri yapın onun dışında gelişiminiz iyi gidiyor ;)

kaskade bunu beğendi.
  5. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    tsk ederim arkadaslar.Cok sagolun.

6. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Forumda bakiyorum.Enterasan konular yorum dolu.Boyle bir konuda yorum yok.Garip.Guzel hacim var.Karin eksik.Bel ölcün cok iyi.Sirtin cok iyi durumda, kollarin durumu cok iyi, gögüsler uyanmis.Karin calismani tavsiye ederim.Ve biraz kg fazlaligi var sanirim.

kaskade bunu beğendi.
  7. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sırt çok iyi gögüs genetigin zayıf sanırım, karın ve trapez calısmalısın yağ oranını da düşürürsen daha iyi görünüm elde edersin başarılar.

kaskade bunu beğendi.
  8. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    Hepinize cok tesekkür ederim.Elimden geleni yapiyorum.Tamamen dogal besleniyorum.Beslenmem cok iyi diyebilirim.5 ögün yiyorum.Protein agirlikli.80 kg idim basladigimda 0 cardio ile 73 düstüm.Sonra biraz saldim 2 kg almisim.Ama istedigim gibi verip alabiliyorum.O konuda cok sansli hissediyorum kendimi.Trapez calismadim baslarda 2 aydir calisiyorum.Ve gelisiyorlar.Benim en buyuk sikintim uyku.6 saat uykuyla olmuyor bu is.Gögsü bende anlamadim.3 farkli hareket ile mahfediyorum gögsü antrenmanda kocama oluyorlar kan pompaladigim icin.Ama diger kas gruplarina nazaran yavas gelisiyor.Ama ben gercekten cok disiplinliyim.Yorgunlukdan ölsemde 1 senede 1 antrenmanimi kacirmadim.Kiz arkadasimdan ayrildigim oldu, kötü zamanlarim oldu ama asla antrenmanimi aksatmadim.Elimden geleni yapiyorum.Sizlerdende böyle seyler duyunca bosuna calismadigimi anliyorum.Cok sagolun arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Nisan 2015 ---
    Öncelikle tsk ederim.Dahada hacim almak istiyorum aslinda ama yemegi cogalttigimda dogal olarak kgde aliyorum.Sizde taktir edersiniz ki biraz kg fazlam zaten var.Bazen dusunuyorum.Diyet yapip yag yakmak icin ama is güc hayat pek müsade etmiyor.1 yil oldu baslayal hemen hemeni, 1 yilda seker hic kullanmadim.Yag minimum herseye cok dikkat ettim 80 kgden 73 dusmustum.2 kg almisim gene.Yani basladigimdan beri cikolata vb seyleri unuttum.Kiz arkimin dlgum gunjbde pasta bile yemedim.Gelisim belki hizlidir belki yavastir.Bu kisisine gore degisir.Ama ben ne yaptigimi biliyorum.Supplement hic kullanmadim.O paralara et aliyorum 3 cesit.Illaki faydasi vardir ama dogal hersey guzeldir.Maddi durumum cok iyi, ama almiyorm supplement.Tekrardan güzel yorumlarniz icin cok tesekkür ederim.Cok sagolun arkadaslar.

Son düzenleme: 1 Nisan 2015
  9. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    maddi durumun iyiyse supplementlerden yararlanabilirsin ama istersen almayadabilirsin, dediğin gibi temiz besleniyorsan eğer karbonhidrat alımını 5ten sonra yapmazsan ya da düşük tutarsan yağ yakımı açısından faydalı olur kaloriyi çok azaltmanı tavsiye etmem glisemik indeksi çok yüksek gıdalar tüketmemeni öneririm. Ayrıca yeşil çay ve yeşil kahve tüketmeni ve antreman öncesi 3 kaşık acı kahve veya filtre kahve tüketirsen kafeinin etkisini yağ yakma ve enerji artırmada kullanabilirsin, gögüs bölgesine çok kafayı takma kiminin kolu gelişmez kiminin gögsü ama preslerde agırlık arttırmaya bak.

kaskade bunu beğendi.
  10. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    Supplementlerim var evde.Bcaa,protein tozu,antreman öncesi deditaced, creatin falan, ama gelki kullanmiyorum.Neden diyeceksiniz? Inan bana bu saydiklarima yaklasik 200 euro oduyorum.Ben 200 euroya 1aya yetecek etimi alirim,sebzemi alirim.Hangisinin getirisi daha cok? Sizde taktir edersiniz ki dogal besin daha etkilidir.Ya da biraz daha aciyim.Arkadasim var rus, hormon haplari kullaniyordu protein sentezini artirnak icin klasik bulk hapi.Markasinida veriyim trena-v bir cesit steroiddir.Almanya' da steoid olarak geciyor.Ingiltere ve Abd steroid olarak görmuyor.Supplementlere guvenmedigim icin haplari dene dedi bana goruceksin bak nasil geliseceksin falan.Denedim buyuk bir sonuc alamadim.Oda alamiyor aslinda kendini kandiriyor.Yada hizli birden gelisiyor 3 ay hapi kullaniyor pcd si basliyor guc kaybi hacim azalmasi vb seyler.Yani ben bu yuzden dogal beslenme taraftsriyim, yoksa bende kullanirim.Ama ben ihtiyacim olani dogaldan aliyorum zaten.Canim ne isterse alip yiyorum, supplemente ihtiyacim yok o yuzden kullanana saygm sonsuz.Belki bcaa veya creatin yada protein tozu kullanmak ise yarayabilir, ama önyargim var bu yuzden isinamiyorum pek.:::))))))

11. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dediğin gibi sende önyargı oluşmuş beslenme düzeni en önemlisi zaten supplementleri tavsiye amaçlı kullanıyorsun yani destekleyici ürünler beslenmen iyi değilse bu ürünler neyi destekleyecek önce beslenme mesela kreatini yiyeceklerden alamazsın ama hedeflerin çok kütleli bir vücut değilse bildiğin yoldan devam etmeni sonuçta bu şekilde mutlusun (mutlu olarak yaptıgın şey sana daha çok fayda saglar) kimse sana zorla supplement sevdiremez senin kararın, başarılar.

kaskade bunu beğendi.
  12. kaskade

kaskade Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    sivaci
    Yer:
    izmir
    Ben kullandim ödedigim paranin karsiligina deger birsey alamadim önyargim bundan.Yukarida yazdim steroid sinifina giren hormon haplari dahi kullandim.Bircok sey denedim, inan bana yemegin yerini tutmuyor.Belki gögsümün yavas gelisme sebebi fullbody den olabilir diye dusunjyorim.Ben fullbody calisiyorum acana splitmi donsem diye dusunuyorum bu aralar.Kafam karisik bayagi

13. zeze90

zeze90 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    gelişim bence çok iyi kardeşim tebrikler bu arada supplement kullandığındada tamamen doğal oluyorsun belirtmek istedim :) :)

Sayfayı Paylaş