1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

8 Yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve journalist tarafından 10 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    8 yıldır evde çalışmak suretiyle devam ediyorum son iki sene yediklerime dikkat etmeye başladım boy 178 kilo 75 yorum yaparsanız sevinirim...

Ekli Dosyalar:

2. mehmet1

mehmet1 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewde nie çalışıosunki git bi gym yazıl 8 yıl ewde çalışıcan yerine 8 yıl gymde çalışsaydın şimdi bu halinin 2 katı daha iiyidin

3. ZeusGym

ZeusGym Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Malesef zaman,imkan bazen insanları zorlayabiliyor.Bilmeden yorum yapmamak lazım elbette gyme gitse daha iyi sonuc alırdı fakat 8 yıl az sure degil ve evde calışarak yapabileceğinin en iyisini yapmıs bence tebrikler!

4. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle 8 yılını bu spora wermişsin istikrarlılığın için kutluorm seni..Wücutta ben eksik diebilceim bi bölge göremedim,tebrik ediorm..

5. _attack_

_attack_ Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bence cok guzel bi vucut olmuş ama bi şey sorucam en soldaki ve sagdaki fotoda cok guzel cıkmıs vucudun ama ortadakiler için aynı seyi soyleyemiycem.. acaba farklı zamanlarda cekilen fotolar mı? yoksa pozdan mı kaynaklanıyor arada cok fark var gibi...

bide olculerini yazarsan iyi olur... ayrıca tebrikler...:)

6. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    zeusgym muscled girl ve attack teşkkür ederim ..
    attack..
    fotograflar arasında en fazla 2,3 gün var sanırım pozdan ve ışıktan kaynaklanıyo fark ..ee o fotolarda kasmanında etkisi var tabi..ölçülerimi bildiğim kadarıyla yazayım
    bel:76
    kol:43
    önkol:32

bu arada nasıl aklıma gelmedi benim 8 yıldır bi spor salonuna gitmek iyi fikir gerçekten..:)

Son düzenleme: 10 Haziran 2007
  7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Estetik, genel beğeniye hitap eden güzel bir vücut.
    Omuzlar geniş, en soldaki pozda omuz yapın aynı Kevin Levrone, Dennis Newman gibi adamları andırıyor, tabii onlar gibi kütle yok, ama görüntü itibarıyla en güzel omuz tipi bence.
    Kalın, dolu bir vücudun yok, ama ince, geniş bir fiziğin var.
    Karın kasları güzel, kollar dolu, biceps ve triceps çok orantılı görünüyor.
    Göğüsler düz, gelişmiş değiller, şekli düzgün, kesik ama yan döndüğünde kaybolacak kadar düz oldukları görünüyor.
    Pelvis denen kalça kemiğin normal genişlikte, yani dar değil, ama belin ince ve obliklerindeki kaslar belirgin olduğu için omuz bel orantısı çok güzel.
    Kütle fazla değil, ama orantı güzel, göğüsler daha gelişkin olursa üst vücut gerçekten parmakla gösterilecek yapıda.
    Bacaklar ince kalmış, çok ince değil ama bir hayli geliştirmen lazım, üst tarafla uyumlu olabilmesi için.
    Hedeflerin ne kadar kalın ve dolu bir vücut?
    Yoksa bu kütleyi korumak mı istiyorsun?

8. coldice

coldice Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    abi süper bir vücut yapmışsın tebrikler.ama sanki göğüslerde bir orantısızlık var gibi.sol göğüs sağ göğüse oranla daha geniş duruyor gibi geldi bana.pek belli olmuyor gerçi ama.en iyisini hocalarımız bilir...

9. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim coldice haklısın biraz asimetri beni de rahatsız ediyo ama resimdeki kadar belirgin değil..

karasan öncelikle şunu söylemek istiyorum yazılarını dikkatle okuduğum üç dört kişiden birisin zaman ayırıp ayrıntılı bir yorum yaptığın için çok teşkkür ederim.

yorumlara gelince...
    gögüslerim dediklerinle birebir örtüşüyor yandan hiçbirşey belli olmuyor özellikle üst göğüste çok eksik var keza maalesef bacak konusunda da haklısın en büyük sıkıntım o.karasan gözünden kaçmış sanırım,önkolda epey bi zayıf.
    hedeflerimi sormuşsun şu şekilde sıralayabilirim..

omuz başlarını belirginleştirmek ,göğüse biraz hacim,bacaklara epey bi hacim,biraz önkol,biraz da karın (geriyede bişi kalmadı zaten :) ) uyguladığım programdaki yanlışlarımı yazarsanız çok sevinirim

pazartesi: göğüs (press+kelebek+üstgöğüs)
    salı: kol (z bar +dmbll curl+dmbll curl)
    çarşamba: koşu +bacak+önkol
    peşembe: triceps (hareketlerin isimlerini bilmiyorum 3 hareket yapıyorum)
    cuma: omuz+kanat ( barfiks+omuz press+enseye indirme+omuz açma+öne doğru eğilerrek omuz açma)
    cumartesi:koşu+bacak +önkol
    pazaar:boş

şimdiden teşekkürler..

10. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Herkes illa Arnold gibi bodybuilder vücuduna şart olacak diye bi şart yok.Geldiğiniz nokta iyi,tebrik ederim.

11. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    gerçekten evde çalışarak yapılan iyi vucutlşardan biri karın kasları ve kollar gerçekten çok iyi, göğüslerde bence fena değilş yani o vucuda çok dolu göğüs olsa biraz sırıtır gibime geliyor.Kesik göğüsler daha iyi bence çünkü bu işin ileleyen yaşlarıda var sarkma falan daha az olur

12. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler zfrskr ve cyberugur ..

cyberugur söylediğin şeyi şu ana kadar hiç düşünmemiştim ''Kesik göğüsler daha iyi bence çünkü bu işin ileleyen yaşlarıda var sarkma falan daha az olur'' gerçekten çok mantıklı geldi.Göğüse hacim meselesini bir kez daha düşünücem :)

13. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    journalist hem senin tarzı vucutlar prof olmayacaksan artık daha popüler böle devam et bana kalırsa şimdi seni bazı görenler diicek işte abi birazcık kilo al hacimlen (tabi kol, ve omuz başları için olabliir)vs.. diicek ama sen böle bulk olmaktansa yavaş yavaş kas kütleni ve kaliteni arttırman daha doğru kanımca
    göüğüs konusuna gelince iyi edersin böle düşünmekle herkes başlıcam sonuna kadar devam edicem diyo ama bunun okulu var okul olamyana işi var allah korsun hastalığı var vs. sorunlar çıkabiliyor düşünmek lazım

14. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bide bir şeyi merak ettim alt mide için evde nasıl çalışıyosun evde makine yada barfix sephası falan mı var

15. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    cyberugur ..sadece yerde yarım mekik çalışıyorum (programım pump foreverdan çalıntı) ayrıca yaptığım bi alt karın hareketi yok haftanın iki günü koşu yapıyorum karın için çok etkili.

16. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    biraz daha kütle kazanırsan on numara olursun. evde çalışıyor olmana rağmen iyisin. başarılar....

17. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bence elindeki imkanlarla harikalar çıkarmıssın.yolun acık olsun

18. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    öncelikle 8 yıllık sabır ve emekten ötürü helal olsun diyorum.vucut bence gerçekten ideal vucut sınıfına girecek nitelikte.ama tam bir vucut inşası olarak bakacak olursak ben kanat ve göğüse biraz daha önem vermeni öneririm.ön kollar zayıf demişsin ama 42cm ölçü belirtmişsin yanılmıyorsam.42 bence oldukça iyi bir rakam.fazlası temel reis görüntüsü vermezmi?

19. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim..
    guardbody 42 demiş olmayı çok isterdim ama maleesef 32 dedim :( gerçi 42 de fazla abartı olurdu ama heralde bi 34 35 iyi gider..
    evet guardbody 8 yıldır kesintsiz çalışıyorum ara vermedim ,askerde bile ,biliyorum 8 yıl için başarısız bi vücut ama yediklerime hiç dikkat etmiyorum sadece öğün atlamam ve ev halkından ayrıca yediğim günde 4 yumurta..
    ayrıca göğüs ve kanat eleştirsinde haklısın kanat yalnızca ilk 2 sene çalıştım ama yakında tekrar başlıcam..

Son düzenleme: 11 Haziran 2007
  20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    8 yılı başarısız olarak nitelendirme bence.sonuçta nerede hata yaptıgını biliyorsun.herşey yolunda gitseydi ve sonunda bu seviyede olsaydın ozaman 8 yıl boş geçmiş diyebilirdik.bence site içerisinde özellikle beslenme ve antrenman bilgisi konularında yeterli bilgi alımı yapar ve uygulamaya sokarsan seneye 2 katı bir gelişimle karşımızda olursun.
    ön kol konusunda neredeyse beni komplexe sokuyordun.

Sayfayı Paylaş