1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

8 Ay öncesi Ve şimdi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MesutG tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    dostum haklısın ama 8 ayda gerçekten 130 kilo bench basıp 100 kilo omuz basabiliyosan helal olsun sana cidden şaşırdım...
    Ama kollarından belli oluyor baya bi yağlanmışsın sağlam yağ var unutma ki yağ eritmek hiç de kolay değildir,işin zor görünüyor ve yağ verdikçe kollarının hacmi de bayağı bi küçülecek tüm hacmin baya bi küçülür yani,çok yağlı vücudun war kilolusun.
    Ama güç olarak çok takdir ettim 8 ayda da olsa 1 senede de olsa 130 kilo bench.helal olsun.

2. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    teşekkür ederim... Evet Omuzum sakatlanana kadar agırlıklar cok iyidi ancak sakatlıktan sonra cok buyuk bır düşüş yaadm, zaten 1 ay hiç omuz ve göğüs çalışamadım :S Şuan benchde max agırlık 80 girebiliyorum , omuz press te ise 40 :(

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    kimseye saygısızlık etmek istemiyorum ama valla kafayı yicem resme bakıosunuz yağlanmışsın eski halin daha iyi vs. vs. yahu bulk yapıyor adam daha bunun mantığını edinemeyenler var ayrıca bulkdayken kolun aldıgı hacim parcalı durmadıgından sanki alayı yağmış gibi yorumlar oluyor ..yağ deil hatta su dolduruyo hava basıo sankı bulk yapanlar töbe est. :):)

çok iyi gidiyosun ... zaten bulk a ne gerek var öle hacım alsaydın diyenler hiç bizaman bulk yapan adam kadar agır çalışamazlar bulk dan korktukları için bu yüzden senin aldığın hacimide alamazlar ...valla bende 8 aydır tam senle aynı bulk dayım ve ben şahsen bozmayı düşünmüyorum 32 cm den 39 a çıktı kollarım soba borusu gibi olana kadar definasyona girmem :) buda bi kaç yıla tekabül ediyo bna göre :)

bence bidaha ki yaza gir definasyona kol bi 42 olsun öle gir

4. cnks

cnks Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    valla kardeş bence gayet başarılısın özellikle kollar çok hacimlenmiş programında neler var kollarla ilgili paylaşsana ben gayet başarılı buldum

5. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    teşekkür ederim , bunu bi düşünmekte fayda var ama aslında ben soyle düşünüyordum 5 aylık bir definasyondan sonra tekrar bulka girmek ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:00 ----------

tek bölge ve 5 hareket çalışıyorum kol da , her hafta farklı hareketler çalşıyrum, bi idmanı en fazla üst üste 3 kez tekrarlıyorum
    Bir curl + bir uzatma + birdumbell curl + sıkıştırma ve zirve hareketleri

Sayfayı Paylaş