7 Aylık Gelişim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve faroz19 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. faroz19

faroz19 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar kbkmayın çıplak çekindiğim resmim yok resim çekinmeyi pek sevmediğim için bunlarla idare edin.:)ilk resim başlamadan önceki halim, sonraki 7 ay sonra çekindiğim resim ve şuan spora ara verdim okul nedeniyle ama yazın vücut geliştirme yerine yüzmeye gitmek istiyorum öneriniz ne olur ? vede protein tozu ve amino asit kullanıyordum eğer bir daha başlarsam doğal çalışıcam.Ben şahsen toz ve asitleri tavsiye etmiyorum.Ben bıraktıktan sonra vücudum çöktü yani bu sporu ölene kadar yapamıyacağımıza göre benim şahsi görüşüm doğal yapmak yoksa tozlara bir süre sonra vücut alışıyor ve takviye edemedğimiz zaman vücudunuz çöküyor.Psikolojik olarakta siz çöküyorsunuz.Yüzmeye ne diyosunuz ? vede ek olarak ara verdikten sonra kalçadada yağlanma oldu forumlarda okudum fakat şunu bulamadım kalça hareketlerini hergünmü yoksa haftada 3-4 günmü yapmalıyız.Bende dumbellar var 5 er kiloluk onlarla sıkıştırma hareketi yapıyorum ismini hatırlayamadım ama faydalı olurmu ? saygılar.

Son düzenleme: 28 Nisan 2010
  2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Fotograflar hatalı, verilen bilgiler hatalı, verilmek istenen mesaj hatalı. Bu aksam Diez online olunca, bu konu direk "geri donusum kutusuna" gider.

Boyle bir konu acmadan evvel forum kurallarını okumalıydın. Oyle 5 yada 10 dakika degil. Senin gibi birinin gunlerce okuması lazım forumu.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz; SON UYARIDIR!!

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş