1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

7-8 ay oldu. Tavsiye lütfen

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve uykusaati tarafından 6 Haziran 2011 başlatılmıştır.

nerelere daha çok çalışmalıyım

Anketin kapanma tarihi 7 Haziran 2011.
  1. göğüs

oy sayısı 103
    29,6%
  2. ön kol

oy sayısı 31
    8,9%
  3. karın

oy sayısı 102
    29,3%
  4. sırt

oy sayısı 34
    9,8%
  5. kanat

oy sayısı 35
    10,1%
  6. omuz

oy sayısı 43
    12,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    bence 7-8 ay surede daha ıyı olabılırdın ama hastalanmıssın gecmıs olsun karın bolgende bıraz yaglanma gordum ondan baska bi sorun yok ,yağsız kılo almaya calıs iyi forumlar

2. uykusaati

uykusaati Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    karın bölgesi biraz belirginleşsin diye hafif kilo vereyim dedim. yüzüm çöktü, 2 ayda 4 kilo verdim. tekrar alıcam. Baklavasız olayım ama yüzüm çökmesin

program olarak birgün göğüs omuz triceps yapıyorum. birgün kanat biceps bacak. haftada 4 gün. çalışma sonrası da 15 dk yüzüyorum.

3. uykusaati

uykusaati Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    83-85 kiloyum. Günlük 120gr civarı protein alıyor gibiyim. Ama bazı günler bu 50gr'da kalabiliyor. Protein tozu gibi birşey kullanmadım şimdiye kadar hiç herhangi bir suplement gibi birşey, ama şimdi diyorum ki Günlük 130gr hesabı yapayım. Yediklerim karşılamazsa sadece o günler 130gr'a tamamlayacak kadar protein tozu alayım.

Ne dersiniz?

Bir de 130gr iyi mi bu kiloya göre? Yoksa daha az yada daha fazla mı olmalı?

4. uykusaati

uykusaati Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    cevap yok mu :(

5. devotion

devotion Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    kilonun 1,5-2 katı kadar protein almalısın. bunun 1/3 suplementlardan geriye kalan kısmının doğal olarak alınması tavsiye ediliyor

6. uykusaati

uykusaati Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    multipower lcarnitine ve universal whey aldım. beslenmeme biraz daha dikkat edeceğim. günlük 130-180gr arası protein alacağım bundan sonra. tabi hergün sebze yemeği ve yoğurdu ihmal etmeden

7. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aa

ya arkadaşlar hacim olması için çokmu yemek yemek lazım çoktan kastım ben ilk başlarda sabah 6 yumurta beyazı bi tabak salatalık domates ölçüsüz peynir zeytin akşamdan kalma yemekler bal ve en sonundada bir bardak süte iki yemek kaçışı bal bazende pekmez.öğlen iki kişil yemek ara öğünlerde çok fazla yemezdim ama çoğu zaman hamurlu tatlıdar.akşam gene iki kişilik yemek tabi bu yemeklerde karbonat ve protein ağırlıklı. akşam yemeğinden sonra kuru yemişlerden hepsi ve meyve.spordan sonra bir saat içinde bolca kırmızı et yanıda gene salatalık domates meyve suyu ve ondan sonra bi porsiyon ballı muz gene kuru yemişlerden hepsi.ve sonun baktım olmuyor butçe çöktü artık bu kadar yemiyorum.lütfen çok klasik olmayacak şekilde bana bi yemek proğramı hakında yardımcı olursanız sevinirim..

8. jakop

jakop Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Mania'da Antrenör
    Yer:
    Denizli

evde çalışarak çok zor yol kat edersin

9. BLacKeN

BLacKeN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle arka kol ve sırt boş görünüyor.

10. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Göğüs başta olmak üzere genel olarak bir eksiklik söz konusu diyecektim ki, evde sadece 2 adet dambıl ile çalıştığınızı gördüm. Ev çalışmasına göre bence çok iyi gelişim kat etmişsiniz. Salona yazılma vakti gelmiş ;)

11. TheKoch

TheKoch Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ankete eklememişsiniz ama bence triceps çalışmalısınız sonraki ikinci seçenek ise sırt bence...

12. Crykiller

Crykiller Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir gelişim göremedim, biraz daha disiplin lazım

13. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    Oncelikle soylemem gereken su; salona yazildiktan sonra sirtinda ciddi gelisme olmus, tebrikler, yalniz gogus ve karin bolgen bana da zayif gibi geldi.
    Ayrica o baslangic fotolarindaki Manavgat Kanyon Koprusu bana cok eski gunlerimi hatirlatti, ilk defa gittigimde o "dogal havuz" diye nitelendirdikleri suya bir daha girmeyecegime yemin etmistim, o nasil bir soguktur arkadas, resmen suya girdikten sonra hareket edemiyorsun, sonra tabi gene girdim, bozdum yemini, arkadaslarla gidince zevkli bir sosyal aktivite. Deginmek istedigim baska bir sey ise, ordaki rafting instruktorlerinin (rehber) ne kadar guclu olduklaridir ve cogunun cok fit vucudu var, adamlar sabahtan aksama kadar kurek cekiyorlar ve tanistigim rehberlerden cogunun Istanbul Zeytinburnu cikmasi ise ayri konu :)
    Konuyu dagittim, kusura bakma!
    Calismalarina devam etmelisin!

Sayfayı Paylaş