1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 aylık ev çalısması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve erol71 tarafından 16 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    fotolar soguk halımdır
    kilo 57
    boy : 172
    kol:33 başlangıçta 30
    yağ oranı 6.03 cok az oldu solendı dorusunu bılmıorum
    body e başlangıc kılom 55 en fazla 60 kg olabıldım şuan 57 kıloyum sandalyede oturdum foto yenı yenı şınav cekmeye başlamıştım elimdekıler:
    kapı barfıksı
    20 kg dambıl
    kendı yapımım olan halter 22 kg
    daha once hıcbır salona vs bı yere hocaya fılan danışmadan bılınçsızce başladım 2 ay kadar sonra bu sıteden eksıklerımı öğrendim yanlış hareketlerimi düzeltmeye çalıştım fakat spor salonu gıbı olmaz tabiki herhangi bir beslenme programım yok 6 ayın 3,5 ayında ciddi beslenmeye çalışarak yapmışımdır ortalama olarak verım aldımı her ay hissetmişimdir bul malzemelerle bilindik hareketler yapıyorum fakat karın değişik şeyler istediğ için evde neler yaparım aslında çok şey yapılıyor ama öz. şunun faydası cok oluyor dedınız bı karın hareketi varmı genetiğ fazla ii degıl malum en cok tekrar sayı şuan 70 sıav cekıorum tek kol şınavıda 6-7 en sevdım ezıyetı az olan hareketer bunlar kendi kendimin rekorunu kırıyorum zevkli oluyor sizlerın şuraya çalış gibi solenmesi benm ıcın cok onemli bunların farkında olarak yazarsanız sevınırım karın kaslarım dışa ckmıyor fazla ama full kas kalınbı kas tabakası var dışa cıkmayan bırde yumurtadan tıksınen arkadaşlar haslanmış yumurtayı çekin mıkserde içine 4-5 elma atın karıştırın mıkserde daha sonra sut ile için faydasını gorurmusunuz bılemem ama bulantı sıfır bırazda kuru uzum atın harıka tadı oluyor saygılar işinize yara belki herkese

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 16 Ocak 2012
  2. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Fotoğraf eklemeye ne dersin? Ben bir fotoğraf göremiyorum.

3. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bi sorun oluştu şuan ekledım foto :)

4. aydogdu

aydogdu Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Ev çalışmasına göre güzel gelişme sarfetmişssin,En azından alt yapıyı oluşturmuşsun spor salonuna yazılırsan senin için daha iyi olur,evde çalışması zordur spor salonunun verdiği heyecanı vermez.

5. PuNniSsHeR

PuNniSsHeR Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Köşe Yazarı, Öğrenci, Radyocu
    Yer:
    Kocaeli
    ev çalışmasına göre güzel vücut estetik vücudun var. Tebrikler. Çalışmaya devam kolay gelsin. :)

6. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler ev de elımden gelenı yapmaya çalışıyorum bakalım ılerde salon olabılır şimdılık bole devam etmekzorundayım

7. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Vücudun gayet güzel.Hacimlenmiş halini merak ediyorum.Çalışmaya devam.Kolay gelsin

8. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler hacımlenmekten korkuyorum aslında vucut yaglanır olan kasta gıder gıtmezde tekrar o yagları azaltmak bıraz zor olabıır oldu kadar kasla hacımlenmeyı duşunuyorum 1oo g da olsa 100 g kas olsun kılo zaten alamam kolay kolay bodyı bırakmam lazım hacım alabılmem ıcın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:44 ----------

en cok şu bolgende ben eksıklık gordum diger bolgelere oranla dıycenız bı yer varmı arkadaşlar salona fılan gıtmedım ıcın fazla body yapan bırısı yok çevremde arkadaşlar var ama ole cok uzun zamandır yapan tanıdım yok bu yuzden sızlere daha cok ıhtıyac duyyorum yorum yapmaktan kaçınmassanız ozellıkle şu yetersızlı goruorum fılan gıbı cok yardımcı olursunuz salonda body yapsaydım 6 ay cok cok daha fazla ıy olurdu gıbı düşünmuyorum aslında bellı bı dısıplınım var evdede sizce cok farklı olurmuydu salona gıden ark lar ki 3,5 ay dıger gunlerden daha azımlıydım beslenme v.s olarak 6 ay bıle sayılmaz aslında dvmlı çalıştım ama body salonunda bu kadar çalışcamı düşünmüyorum

9. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    bu killo & boy oranında bundan iyisi olamaz cünkü zaten vücut yağ oranın minimum düzeyde kilo almaya cabalamalısın gerekirse antremanlarını kısalt öğünlerini artır ama kilo alamazsan hacimde alamazsın. hacim alamazsan uzun bir süre calıstğın halde vücudun böyle görünür ve bu seni soğutabilir.bench_O

10. _Dexter

_Dexter Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cihat
    Yer:
    İstanbul
    iyi gelişme olmuş kardeşim. Ama Scoobz kardeşimizin dediği gibi kilo alman gerekiyor yılmak yok tebrikler.

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Benc eiyi gıdıyorsunuz kılo almanız tabıkı gerekıyor ama bugune kadar kendı ımkanlarınzıla ıyı gıtmışsınzı bu gunden sonrada bozmadan devam edın yavaş ama emın adımlarla:)

12. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gercekte sogudum aslında hacımlenme olmayınca karına agırlık verdım oda yavaşladı halıyle iştahsız birisiyim herkes hacım alma onerısınde bulunmuş 1 gun yemek yemesem aklıma gelmıyo iştah yok galıba yemek yıyemıyorum acım ama iştah yok işte bunun için hap fılan kullanan varsa önerirse sevınırım balık hapı neye yarar benım durumum için bakcak olursak (yorumlar için cok saqolun iyki varsınız tşq ler )

https://www.youtube.com/watch?v=GbZeD4q_cSE&feature=related
    videoyu paylaşmak ıstedım cok etkili değşik bana gore değişik şeyler sizinde işinize yarar umarım bilindik hareketler deyıl denedım bızzat ılk yaptınızda aşırı zorlama oluyor ama alışınca guzel hareket benzer vıdoları var onlarda fena deil çocuk kınq ama :D

Sayfayı Paylaş