1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 aylık calısmam yas 26

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve halterman tarafından 11 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    selam calısmaya baslayalı 6 ay oldu ve sonuc bu whey proteın kullanıyorum sadece yaklasık 2 cay kasıgı kadar günde amacım sadece fit bir vucut yapmak o kadar genıs ve adeleli olmak istemedim daha cok bu yönde calıstım

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 11 Mart 2012
  2. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bu vücut gayet fit ve güzel.

halterman bunu beğendi.
  3. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Proteini gerektiği gibi kullansaydınız şimdi istediğiniz gibi olabilirdiniz.

halterman bunu beğendi.
  4. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    salondaki hocamın dedıklerını uyguluyorum bu konuda bana fazla kullanmamam gerektıgını ve 3 kasık kullanmam gerektıgını söyledı fazlası böbreklere zararı varmıs onun ıcın agırlık vermedım fazla ıhtıyacım kadarıyla almaya calıstım haklısın belkıde

5. deepsoul

deepsoul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    ozaman tebrikler istediginiz fit vucuda kavusmusunuz. bu arada gunde 2 cay kasigimi:lol:

6. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    evet valla hoca öyle dedı bende öyle uyguluyorum banada garıp geldı ama hoca ciddiydi bu konuda :D

7. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Eğer sizin ordaki çay kaşıkları devasa boyutlarda değilse wheyden sağladığın fayda 0'a oldukça yakın zaten günde 2 çay kaşığı ile herhalde 1 kg'lik whey 1 yılda anca biter. Yeterli miktarda suyunu da içersen böbreklerine hiçbir şey olmaz. Kilonu yazmamışsın ama resimlerden anladığım kadarıyla 70 civarısın gibi geldi. Çok fazlada hacimlenmediğin düşünülürse sana günde 90-120g protein yetmesi lazım(şimdi ki halin için), Bunuda whey kullanmadan çok rahat bir şekilde normal beslenmenle karşılayabilirsin.

Vücudun içinse, bence biraz daha hacimlen. Diğerlerinin yanında sanki göğüs biraz eksik kalmış, omuzlarda da pozların açısından fazla birşey anlamadım ama istediğin vücuda yaklaşmış gibisin ;).

halterman ve deepsoul bunu beğendi.
  8. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Karın kasları çıkmış kollarda irileşmiş bence 6 ay için iyi bir vücut ölçüleri yazarsanız daha iyi olur boy kilo kol omuz vs.

halterman bunu beğendi.
  9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Cidden güzel sonuç ben çok beğendim karın kasları müthiş.. Göğüs te eksiklik var diye düşünüyorum. Mide programını yazarsan sevinirim :)

halterman bunu beğendi.
  10. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    tebrik ediyorum. 6 aylık süreci çok iyi değerlendirmişsiniz. göğüslere biraz daha yüklenin.
    keyifli antrenmanlar

halterman bunu beğendi.
  11. Bordo Mavi | 61

Bordo Mavi | 61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bel - mide hareketlerın neler? ve kardıyo yapıyomusun? 6 aylık calısma için bel bolgesı en başarılı bolge olarak gorunuyor tebrik ederim

12. Hey rock!!

Hey rock!! Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    karın hariç gelişmeni pek yeterli bulmadım açıkcası ama fit vücut istiyosan bunu evdede yapabilirsin :)

halterman bunu beğendi.
  13. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    evet haklısınız su an ıcın cıdden ıdeal vucudum ama agırlık ları attırmaya basladım calısırken su anki kilom 73 kiloyum boyum 178 proteini spordan önce ve sonra alıyorum karına cok agırlık verdım dıger yerlerde yenı yenı toparlanıyor hıc spor yapmamıs bırıyım bu yasa kadar 6 ay önce vucudum dümdüzdü oda dogaldır yani vucut kendını yenı yenı gösterıyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:42 ----------

evet kardiyo agırlıklı calısıyorum zaten bisiklete biniyorum ve koşu yapıyorum ahşamları ,mekik de tabı salonda calısıyorum karın günlerimde sadece

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:45 ----------

ya öncedeki resimlerimi çekseydim baslamadan önce baya yeterli bulurdunuz acıkcası tahtadan farkım yoktu cidden şu an gayet ideal ölcülerime kavustum diyebilirim tşk ler görüşlerin için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:47 ----------

teşekkürler karın programım ıkı hafta önce uyguladıgım her gün kol gögüs vs günlerinde karınada yer ayrıyorum bu gunlerde belirli bir karın günü belirtmemiştim kendime ama son ıkı haftadır tüm bölgeleri tek tek calısıyorum salondakı hocamın dedıklerını uyuluyorum tabi koşu ve salon bisikletinin faydasını görüyorum yani size na kadar fayda saglar bilemem

Sayfayı Paylaş