1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

6 ay sonrası 81 kg/boy:1.85 (bulk)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Cellucorc4 tarafından 20 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    fotograflarda ilk 2 si 3. aya aittir (diğerleri son halim)Amele yanıklarımdan dolayı kusura bakmayın şantiyeciyiz olucak okadar :):D:D

s.a arkadaşlar ilk önce bu sporda ki amacım hacim yapmak bulk bi vücut gercekten hoşuma gidiyo definasyon düşünmüyorum gidebildigim yere kdr irileşmek istiorum..ve hiç karın çalışmadım desem yeridir buda spora zayıf başlamamdaki rehavet olabilir hiç göbegim olmamıştı çnkü

dizimde menusküs 2.evre oldugundan bacak çalışamıyorum

yaşım 20 kilom 80 boyum :1.85

başlangıç ölçülerim

kg:77

kol:34

göğüs:92.5

omuz:115

3.ay ölçülerim

bel:90 cm

kg:83

kol:35

göğüs 96

omuz:117

6.ay bitimindeki ölçülerim

bel:86

kol :sağ38/sol:37

göğüs:102.5

omuz:122

kg: 80

Ekli Dosyalar:

2. Keops

Keops Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    pozlar farklı farklı yerlerde olduğu için anlaşılmıyor ama sadece kilo almışsın gibi duruyor hafif omuzlarda farklılık var

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Omuzlar ve trapez eksigi var, sırt pozunuz olmadığı için sırt hakkında yorum yapmıyorum yalnız önden göründüğü kadarıyla ondada biraz gelişme var.

Omuz, trapez ve kanata önem vermelisiniz, kol son pozda küçük gözüküyor ama bir öncekinde daha iyi gözüküyorlar.

Cellucorc4 bunu beğendi.
  4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    teşekkür ederim yorum için bazı hareketlerin hakkını veremıorm mesela ayakta çalışamıorm çnkü dizim sakat bu yüzden trapez çeneye çekiş gibi hareketler yapamıyorum ..
    açıkcası ben eski vücuduma baktıgmda geliştigimi görüyorum ama öyle gelişim gösterenler varki 6-7 ayda bu moralimi cok bozuyo :D genetiğim mi bozuk nedir :D

5. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Oturarak dumbell'larla trapez idmanı yapmayı denediniz mi ? Belki faydası olabilir.

Dengeli beslenip, idmanın hakını verdikten sonra iyi bir uykuyla zaman geçtikce artık işin içine girip gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.
    6 ayda şu kadar yaptım diyenlerde göz boyamasıdır, ya önceden temelini başka sporla yapmıştır, yada öncden belli bir body geçmişi vardır övgü alabilmek için saklıyordur.

6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    yorumun gerçekten moral verdi saolasın
    oturarak shug dı sanırım hareketın adını onu yapıcam trapez için inş. orantısız büyümez :)

'Tuna bunu beğendi.
  7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    genel bir hacim eksiği var gibi duruyor. özellikle omuzlar ve göğüslerle ilgili gerek biçim gerekse hacim sıkıntıları var ama birinci yılının sonuna doğru bu sıkıntılarını aşarsın gibi geliyor. bir de biceps-triceps ayrımını belirginleştirebilsen çok daha güzel olur.

Sayfayı Paylaş