4D Isolate Matrix CFM Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve himrkolo tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Ürün sizce nasıl?

Anketin kapanma tarihi 16 Eylül 2015.
  1. Başarılı

87,5%
  2. Orta karar

12,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. aragorn_35

aragorn_35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Valla ilk ölçümde sonuç öyle çıktı 1,5 değil 1 ayda tabikide hep aynı seviyede gitmeyecektir mutlaka bir plato everesi olacaktır ancak bende gözlemsel olarak bir hata olduğunu sanmıyorum kilom neredeyse aynı olmadına rağmen kıyafetlerim şu anda 1 beden bol geliyor

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. e2^

e2^ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    2 kutu bitirdim, 3.yü alacağım. Definisyon dönemi için birebir ürün diyebilirim. Daha öncesinde Gaspari'nin IsoFusion'unu kullanmıştım. Bu ürünün ondan daha başarılı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Yüksek protein oranı, düşük yağ ve karbonhidrat oranı, kana karışım hızı ve fiyat/performans oranı olarak kullandığım bütün ürünler arasında neredeyse en iyisi. Gerçekten diyetinize ve sporunuza ciddi anlamda dikkat ediyorsanız bu ürün gerçekten emeğinizin karşılığını almanızı sağlayacaktır. Bunun dışında tad, koku takıntım yoktur ama merak edenler için bir bilgilendirme yapayım. Tadı da kokusu da aman aman değil fakat içilmeyecek kadar da değil. İçtiğim diğer protein tozları ile karşılaştıracak olursam(Cellucor Whey, Optimum Whey, Gaspari IsoFusion, NitroTech Whey) Optimum ve NitroTech'den güzel, fakat diğerlerinden bariz oranda kötü bir tadı var.
    Ayrıca şuan reklam yapmak istemiyorum fakat güvenilir bir sitede fiyatı da çok cazip(157 Lira / 49 Servis).

Son olarak genel bir değerlendirme sunayım:
    Tat, Koku: 5/2.5
    Performans veya Etki: 5/5
    Fiyat: 5/4
    Umarım herkes için açıklayıcı ve yararlı olmuştur.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2015
  3. ip-man

ip-man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben bu ürünü yeni sipariş verdim. Yorumlarda definasyon için iyi bir ürün demişler ama benim amacım hacime yönelik. Bu ürünü maltodekstrin ile karıştırıp kullanmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

4. ip-man

ip-man Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürünü denedim. Tat olarak gayet iyi özellikle süt ile.(Daha önce inner armour nitro peak kullanıyordum )Ama etkisi hakkında su an birsey diyem.

5. Ferhat Doğanay

Ferhat Doğanay Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Bodrum, Muğla
    İçerik olarak beğendiğim ve kullandığım bir ürün. Sanırım bir süre bununla devam etmemem için hiçbir sebep yok :) Tad olarak çok iyi değil ama tahammül edilemez de değil...

Sayfayı Paylaş