1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4.Ayımın içindeyim. (4 AYLIK DEĞİŞİM)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve desperado98 tarafından 4 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese merhaba , hayırlı günler.Spor salonuna başlayalı 4 ay oldu bundan önce sürekli evde 3 ay çalısıp bırakırdım. Ama 4 aydır spor salonundayım ve motivasyonum iyi gidiyor. Değişimi sizle paylaşmak istedim. Kas kütlem pek olmasa bile.. :)

ÖNCEKİ :

https://i.hizliresim.com/njbO4B.jpg

https://i.hizliresim.com/3vOEdp.jpg

SONRAKİ :

YAŞIM 18
    BOY 171
    KİLO 58 , Başladığımda 49du..

Buarada artık gelişimim durdu büyümüyor pek ve kilo almam zorlaştı diyebilirim. Eleştiriye açığım ve önerilerinizi bekliyorum. Yağlanmıyor vücudum pek suan %13 yağ oranım..

Ek olarak en zor gelişen yerim göğsüm ve genetik olarak biraz kötü oldugunu düşünüyorum..

bodykazm bunu beğendi.
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Olsun sen yine de ayları 5,6,7,... uzakmaya çalış daha çok mutlu olacaksın ;)

desperado98 bunu beğendi.
  3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    İşte yaza kadar gideceğim ondan sonra üniversiteye başlarken orada geri devam edicem. Hedefim öyle cok kas kütlesi kazanmak değil ki yapmasıda kolay değil :) Ben fit olsam yeter kafasındayım ve yağ oranımı %10 düşürecem karın kası istiyorum yaza şimdilik Mart'a kadar bulk devam :)

Falldown bunu beğendi.
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Karın kası yapacaksan çok dikkatli çalışmalısınız vücudun yatkın sana bir kaç çalışma şekli paylaşmak isterim asla tek bir hareketle takılıp kalmak bildiği her tekniği çalışmalı ve vücuduna alıştırmalısın iyi çalışmalar ;)
    http://www.uzmantv.com/karin-kaslarini-kisa-surede-gelistirecek-hareketler-hangileri
    http://www.uzmantv.com/evde-yapabilecegimiz-bel-ve-karin-egzersizleri-nelerdir (Bu video da halterle çalışma tekniği var oldukça etkili özellikle doğru bir şekilde çalışırsan bel kaslarında rahatlama hissedeceksin);)
    Adonis kası da özellikle çok önemli yağların alt karında birikmesini engelliyor fakat iyi kol kaslarını çalıştırmalısın;)
    http://www.uzmantv.com/adonis-kasi-nasil-yapilir
    http://www.uzmantv.com/adonis-kasi-nedir
    Son olarak bu videoyu çalış belki daha önce izlemişsindir oldukça etkili teknik;)

5. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Karın çalısırken şeker almayı kesecem ve hamur işinden falan uzak duracam. Kaç gün çalısmalı ve kaç gün kardiyo yapmalıyım kaç dakıka kardıyo falan yapmalıyım bunları bılmıyorum işte :/ sağolun buarada :)

6. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Önemli değil bende sana yardımcı olmak istedim olabilmişsem memnun kalırım :) şimdi yaklaşık 8 ayda gelişimin belirtileri net bir şekilde çıkar ben öyle diyorum sıkı çalışırsan durum değişir tabi ki asla memnun kalmadığın bir sonuç almış olsan bile vazgeçme yemek konusun şeker gazlı içecekler hamurlu gıdalar sigarayı içkiyi saymıyorum bile uzak kalmaya çalış et sebze protein içerikli gıdalar tüketmeye çalış kırmızı,beyaz et,balık sütlü gıdalar haşlanmış yumurta,yemekleri genel olarak zeytin yağlı tüket,mıhlama tüketebiliyorsan,bol bol kırmızı/yeşil mercimek tüket ,buğday tüket biraz fazla ince ince saymış olabilirim fakat sağlıklı tüketime çok dikkat etmelisin tere yağ fazla tüketmemeye çalış zeytin yağ en faydalı yağ çeşididir yemeklerde salatayla en lezzetli kıvamı verir sporu aksatma evinde hiç çekinmeden kapının bir köşesine çak bir barfiks barı şınav çek squat çalış elbette faydasını göreceksin vücut geliştirme kendine olan güvenini arttırır her yönden

7. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmeye dikkat ediyorum ama makro ölçüm yapmadan yiyorum.Sigara içki cok sükür zaten yok. Bide spor salonunda çalısıyorum 4 ay oldu işte. kapıya barfix barı as demişsiniz ya.. :) Sağolun tavsiyeler için hocam

bodykazm bunu beğendi.
  8. Emporio

Emporio Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmeni daha iyi gotur daha iyi olursun. Motvasyon kaybetme boyle devam

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Poseidon.

Poseidon. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Kardeşim karın kası iyidir hoştur da hacim yok vücutta. 11 kilo almışsın ne güzel. Bence dayan karboya kilo al bırak karın kasını falan. Büyü biraz sonra karın kasıda olur elbet. Kolay gelsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Eyvallah hocam sağolun :)
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ocak 2017 ---
    Hocam ben şimdi yaz ayı geldimi tatil bölgesinde yaşadığım için çıplak durucam genelde stringer falan. Oyüzden vücudumda göğsümü yaza kadar veya diiğer bölgelerimi yaza kadar pek büyütemiceme göre karınada şimdiden başlayım dedim. Bari six pack'lerimiz görünsün hani Plaj vucudu gibi bişey hedefim. Sonrada o formu korumaya calıscam işte.. Pek vaktim yok yaza 4-5 ay kaldı :)

11. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    4. Ay için çok iyi vücudun güzel bi 4 aya kadar daha da iyi olursun karın kası bacak ihmal etme sakın ☺

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    bugun bacağa girecem :D Karın kası yapacam fakat şubata girince. Sürekli kardiyo yapacam işte define kalacam hep yaza kadar :)

Falldown bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş