1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Aylık Vücut

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dl_burak tarafından 27 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 3 ay oldu bu sporu yapıyorum.Resme birde siz bakın ve eksikleri söyleyin

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    spora basladıında kac kiloydun su an kacsın ayrıca boy kac

bunlarıda ytazarsan daha rahat yorum yapılır basarılar arkadasım

3. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bel kalın göğüslerin şişmesi gerek.Omuzlar geniş gözüküyor.Başarılar...Resimlere yorum yapmak için biraz fazla erken bence...Eksikler çok fazla şu anda çünkü..Biraz gelişme olduktan sonra daha ii eleştiri yapılabilir...

4. johnnyr5

johnnyr5 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    yaş boy kilo bunları da yaz dostum,vücudun iyi görünüyor iyi potansiyel var..daha çok bilgi verirsen daha çok yorum yapılabilir iyi çalışmalar..

5. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim boy 1.83 kilo:70 dediğim gibi bu sporu 3 aydır yapıyorum.Muhakkak eksikler var.Ama ben yinede sizlerin bakış açısını merak ettim.Yorumlarınızı bekliyorum
    Herkeze başarılar

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu vucut için yorum yapmak daha cok erken biraz daha zaman diyorum birazda beslenmeye agırlık vermelisin gidecegin yolda cok lazım olacak en fazla50-60 antreman girilmiş gibi gorunuyor birazdaha çalışkan ve tembel adeleyi keşvetmek lazım diyorum

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Aslında başlamadan önceki foto ve en son foto bi arada sunulsa belki gelişimin daha iyi gözlemlenebilir..Pump forever bunu yapmış .. gayet rahat gözlemlenebiliyor du..

8. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla johnnyr5 senin resmini gördüm beğendim ve benim anatomim seninkine yakın öle görüyorum omuzlar özellikle
    ama senin vücudunun daha az gelişmişi benimki :)
    ama kendime güveniyorum bu yaz sonuna kadar seninki kadar olur diye tahmin ediyorum.Biz bu vüucudu peynir ekmekle yapıoz millet ne kürlere giriyor.Biz bunları yapsak uçarız valla.Ama zaten benim istediğim vücut senin biraz daha göhsünün gelişmiş hali ;)....
    johnnyr5 senin yaş,kilo ve ölçülerin nedir merak ettim

9. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Dostum küre uzak yaklaşımın hoş ama biraz fazla abartmışsın sanki. Kür yapınca ertesi sabah Arnold olarak uyanacağını sanma, kür yapınca çok daha sıkı çalışma ve beslenme yapmak gerekiyor, ancak öyle yapınca, genlerin de yatkınsa gelişim sağlıyorsun. Ben kür yapmadım, yapacağımı da sanmam ama kür yapan çalışmadan şişer gibi bir yaklaşım da kür yapanlara saygısızlık bence. 1,5 ay evvel koyduğun resimde Megamass 2000 ve 4000 kullandığını belirtmişsin, şimdi ise peynir-ekmek diyorsun, böyle demenin sebebi tahminim kür yapmıyorum demek heralde, yoksa belli ki bol bol supplement kullanmışsın. Ayrıca 1,5 ay evvel 2,5 aydır yapıyorum demişsin şimdi ise 3 ay demişsin, ara mı verdin? Sanırım ince yapılı bir vücuda sahipsin ama 5-6 ay daha bol yiyip sıkı çalışırsan sağlam kütle katarsın, ondan sonra da yeni fotolarını koyarsın, daha sağlam eleştiri yapmamıza fırsat olur, çünkü bu fotonun hem tek poz olması hem de tüm kasların hemen hemen eşit düzeyde olması sebebiyle eleştirilecek bir yönü yok, çalışmaya ve kilo almaya devam.

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    blitz kardes... ronnie coleman ilac kullanmasaydi bugün 100 kilo var miydi allah askina (definasyonlu)? belki 100 kilo olurdu cok ugrassa ama naturel hayatta bugün ki kas kütlesinin yarsina bile sahip olamazdi. heralde igneyi vurup sismiyorsun ertesi gün. yedigine ictigine antremana dikkat ediyorsun. ama bütün yan etkilere katlanarak insanlar küre yöneliyorsa demekki bir getirisi var. burak bunu neden söyledi galiba anlamamissin...
    (gerci neden söyledi bende anlamadim :)

mr olympia ya su anda naturel olarak bir kisi katilip diger ilac kullanmis yarismacilarla ne kadar rekabet edebilirse, bu isi bizler gibi amatör yapan kisiler arasindada ilac kullanmayan kisi ilac kullananla ancak o kadar rekabet edebilir. ilac her sey degildir ama bir cok getirisi vardir. bunu unutmamak lazim. simdi muhaliflik olsun diye söylemedim bunu beni yanlis anlama ama su ana kadar cok ilac kullanmis kisi gördüm, adam 18 yasinda ve nerden baksan 10 kere 180 kiloyu basiyor benchte lastik topla oynar gibi. sen simdi böyle bi seyi gördükten sonra nasil ilac kullanana haksizlik yapma dersin ki? yanlis anlama ben steroide karsi degilim. hatta eminim ileride bende kullanacagim bi yerde tikanip kalinca. yanliz her türlü spor müsabakasinda yasak olmussa bir ilac, demekki cok büyük bi getirisi vardir. sence yaniliyor muyum?

saygilar.

11. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bakın arkadaşlar benim çevremde gerçektende profosyonel olarak bu sporu yapan var.67 kilo ile başlayıp 6 ay içinde küre girip balon gibi şişen vede bunu yapan ^doktor^ bilinçli bir insan arkadaşım var.Şuandaki kilosu 85 oldu ve vücut şekli ii oldu.Ama kür yaptı.Siz görseniz şaşırırsınız.Vede bu sporu 4 senedir yapan sadece supplement kullanan vede gelişmesi ilk başlarda çok Çok ii olup sonradan yavaşlayan kişilerde tanıyorum.Benim peynir ekmek dediğimde olayı mübala yapmış olabilirim.Tabiiki tavuk,süt,meyve yiyorum :p tabiiki doğal olan herşey bunlara dahil ve bunların arasına supplement girer.bu ürünler doğal olduğu için sorun yok.Ben 3 aydır dedim çünkü 2 hafta sol kolum sakatlandı spor yapamadım.Yani toplam 3 aydır bu sporla uğraşıyorum diyebilirim ;)
    benim zaten kilo sorunum vardı.Kilo almaya çalışıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum.yazın resmimi koyarım inşallah istediğim vücut yaparsam.Allah herkezin gönlünde yatan vücudu versin ne diyelim
    Herkeze başarılar

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bomberman ve Burak ikinize de yürekten katılıyorum dostlarım ancak, kür yapmayanlar olarak (ben de dahil) kür yapanları fazla küçümsüyoruz gibi geldi bana sadece. Size kesinlikle hak veriyorum, kür yapmak, bilgisayar oyununda hile yapmak gibi ama R.Coleman hala daha burnunu kanatacak kadar kendini zorlayarak idman yapmak zorunda, yoksa yaptığı kür çöpe gidiyor, o yüzden kür yapıp yatmıyor bu adamlar sadece onu belirtmek istedim.
    Geçmiş olsun Burak, ben de ameliyat oldum arada, o yüzden ben de 2 haftaya yakın antrenman yapamadım o sıkıntıyı biliyorum. Senin sanırım ince yapılı bir vücudun var, kalınlaşmak istiyorsan mümkün olduğunca yemene bak, karnında ufak ufak yağ toplanmaya başlamış ama bunu bence çok da önemseme, eninde sonunda rahat rahat yakarsın bunları.

13. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    kücümsemek iyi bi sey degil blitz zira kür yapip bunu eline yüzüne bulastiran yeni baslayanlar var... adam beslenmiyor calismiyor hic bi sey gecmiyor eline. naturel olarak onlardan daha cok kas yapilir diye düsünüyorum. adam kür yapiyor ama bilincsiz yapiyor. o yüzdende hic bir isine yaramiyor...

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bomberman, 18 yasında 180 kiloyla 10 tekrar Bench Press???
    O coçuğa iyi bak, geleceğin dünya şampiyonu, power lifter olarak, ve hatta canı isterse body builder olarak, ya da her ikisi birden.
    İlaç üstün genleri dahada üste çıkarır, tırı vırı genlerde, kısa süreli sismis balon etkisi yapar.
    Andreas Münzer iyi bir sporcuydu, ben kaslarını cok begenirdim, ama kemik yapisi dandik oldugu icin olympia'da 9.'luktan ötesine geçemedi 3 kişilik doping yaptığı halde.
    Androjenlere iyi tepki verme durumu diye birşey daha var, mesela Dorian bence buna bir örnek, ama her ne olursa olsun, kas yapisi ve kemik yapisi iyi olan birisi, ilac kullansada kullanmasada kendisini belli eder.
    Ben ilaç kullandığım için çok iyi değilim diye bir laf kabul edilemez.
    Keşke resmi olsa, askerde en iyi arkadaşlarımdan birisi, hayatında ağırlık kaldırmamış bir çiftçi cocuğuydu, bacakları en az 70 cm'di, yağ oranı yüzde 12-13 civarındaydı, kolları inanılmaz şekilli olarak 39 cm'di.
    Zorlanmadan 18-20 tane ters tutuş barfiks çekiyordu 86 kiloda, bu adam ilaç alsa, ilacı bıraktım ağırlık çalışsa vücudu infilak eder, birde ilaç alsa, zaten kesinlikle dünya çapında vücutcu olur.
    Olympia'yada yarışan adamlarda bunun gibi adamlar, doğal halleri muazzam, ilac takviyesiyle akıl almaz boyutlara geliyorlar.

15. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Oncelikle 18 yasında 180 kilo 10 tekrar.. bu imkansız herhalde bomberman misal werdi...

Burak; vücudun spor icin uygun gozukuyor ama BB icin uygun mu bunu ancak bi sure sonra gelismene bakarak anlarız.. 2 ay sonra resimlerini cek ve surekli gelisimini gosterece, belirli zamanlar arasında resimleri cekip eklemeye dewam et... daha saglıklı yorumlar yapacagımıza eminim...

16. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pump Forever ben zaten resmimi koyarken erken olduğunu biliyordum.Ama benim amacım 3 aylıkvücut ve 7 aylık iken koycağım vücut arasındaki farklara bakmak.Bunu beraber görcez zaten , gelişmiş veya gelişmemiş ozaman yorumlar daha yerinde olcak.Kür olayına gelince son söylemek istediğim şey kür yapılsın ama gerçektende doktor kontrolünde vede dozunda yapmak.Olayın b....kunu çıkarmamak lazım.Heee eğer amac yarışma ise ona karışamam.
    Benim amacım yarışma vs. değil sadece estetik güzel bir vücut yapmak hane mayo reklamı yapan modeller vardırya güzel vücutlu elemanlar yada halk dilinde plaj vücudu :D öyle bişi heeee aslında göründüğü gibi kolay değil o vücudu yapmak ama elimden geleni yapıyorum.
    Herkeze Başarılar

17. dl_burak

dl_burak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Blitz buarada ameliyat olmuşsun geçmiş olsun.Valla spor yaparken özellikle bb sakatlanmak,hastalanmak yada ameliyat olmak bu çok zor sonrasında spor yapmak kasıyor insanı ve kendini toparlıycan diye aklın çıkıyor.NEyse hasta olan kardeşlerimize Allah şifa versin

18. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    pump evet inanamadigini biliyorum ama misal degil almanyada yapilan bir tv röportajinda izledim... gencler arasinda anabolika kullanimi hakkinda yapilan bir tv programinda. videosu var isterseniz adres verebilirim. yani gercektir bende atmasyon asparagas haber yok. saygilar.

19. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    karasan valla gördüm diyorum tv de videosu var bende inanmiyorsaniz yollayim cocugun öyle ahim sahimda bir vücudu yok isin garip yani. istiyorsaniz rapid linki verebilirim.

20. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar özür!!! 10 kere bastigi görünmüyor videoda acikcasi bayagi uzun süre önce izlemistim aklimda öyle kalmis kusura bakmayin heralde cok rahat kaldirdigindan olsa gerek... yanliz 3 kere basarken görünüyor ve son tekrarlar oldugunu düsünmüstüm acikcasi ve videode pek belli olmuyor belki sadece 3 kere basiyordu 180 kiloyu belkide daha fazla basarken son tekrarlari cekmisler. sonucta yapilan program cocugun bir seferde kac kere bastigiyla alakali degildi o yüzden arada görüntü koymuslar 180 i basarken. kusura bakmayin ama 1 kere basmis olsa bile 18 yasindaki birisi icin süper sayilir. saygilar... (ve yanlis bilgilendirdigim icin özür dilerim. bir daha emin olmadan bir sey yazmayacagim.)

Sayfayı Paylaş